Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις αγγελίες γιατί δεν εμφανίζεται ο αριθμός των αξιολογήσεων δίπλα στο nickname του δημιουργού και το avatar του τώρα αναγκαστικά πρέπει να μπαίνουμε και στις αγγελίες των spammer ?

Επεξ/σία από ziaba
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά θα συμφωνήσω με τους περισσότερους, το άσπρο χτυπαει πολύ και τα γράμματα είναι τεράστια αλλά απο design και λειτουργικότητα είναι πιο σύγχρονο και πιο flat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ήμουν εδώ και κατά την προηγούμενη αναβάθμιση (μετάβαση από vBulletin σε IPBoard) πριν 7 χρόνια, και τότε η η αλλαγή του UI ήταν μεγάλη και στην αρχή υπήρχαν προβλήματα.

Πέρασε ο καιρός και έστρωσε και τώρα το αναπολείτε.

 

ΟΚ, ίσως τώρα είναι μεγαλύτερη η αλλαγή, κι εγώ δε μπορώ να πω ότι έχω συγκλονιστεί (σίγουρα όχι θετικά), έχω εμπιστοσύνη όμως στα παιδιά, τόσα χρόνια έχουν δείξει ότι δεν είναι χθεσινοί.

Κάντε λίγη υπομονή και αν όταν ολοκληρωθεί η μετάβαση δεν είστε ικανοποιημένοι, το ξανασυζητάμε.

 

Μέχρι τότε, το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε για όλους, είναι να αναφέρετε οποιαδήποτε bugs/προβλήματα στα σχετικά νήματα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, McNerd είπε

Θα με τρελάνεις; Δεν είναι! :o

Αντίθετα στις άλλες ενότητες της Ψυχαγωγίας είναι στην ίδια θέση αριστερά, Home>Αρχική>Φόρουμς>Ψυχαγωγία

Μιλάω για desktop πάντα

Συμπλήρωσε ένα supportdetails.com και βαλτο εδω για να ξέρουμε οθόνη, ανάλυση, browser κλπ... Όλα παίζουν ρόλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα και καλή χρονιά,

Η αναβάθμιση ακολουθεί ενά πρότυπο το όποιο σχεδόν ολα τα website είναι ίδια..το flat style..πιστεύω ότι το παλιό site και ειδικά το λογοτυπό του και τα χρώματα του έδινε μια ταυτότητα στο insomnia ότι εδώ είναι τεχνολογικό φόρουμ και όχι ενα technology ειδησεογραφικό στυλ pestaola..η νέες και χρήσιμες λειτουργίες όπως το responsive και διάφορα άλλα δεν ξεπερνάει το κακό user experience πλοήγησης από οποιαδήποτε συσκευή που το χρισιμοποίησα, ελπίζω να ακουστεί ενα δυνατό feedback:)

 

υγ.τα links του φούτερ δεν λειτουργούν

Επεξ/σία από D-tonys7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Εγώ πάλι ρε παιδιά με ενόχλει που δεν βλέπω απευθείας την ηλικία της αγγελίας, όπως επίσης το γεγονός ότι αναζητώ αγγελίες στην φόρμα κινητά τηλέφωνα και έχει πολλές άσχετες αγγελίες, που δεν αφορούν κινητή τηλεφωνία. Βέβαια η περιήγηση  στο σαιτ είναι γεγονός ότι είναι πολύ αργή, ελπίζω να βελτιωθούν όλα αυτά στο μέλλον, πάντως θα προτιμούσα όμως σίγουρα το παλιό user interface  του σαιτ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά. Δεν ξέρω τι πιστεύουν οι άλλοι χρήστες αλλά αυτός ο ανασχεδιασμός προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου. Χρώματα ελάχιστα παρά μόνο άσπρο κυρίως, αγγελίες, προφίλ χρηστών, αξιολογήσεις σε λάθος σημείο, ψιλοχάος. Γενικά καθόλου οργανωμένο, αυτή την εντύπωση έχω.Ελπίζω σε μελλοντικές βελτιώσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, InsertCoinToJoi είπε

απο περιεργεια.... μετα απο ολα αυτα τα παραπονα η διαχειριση τι λεει?

θα μαθουμε σε λιγες εργασιμες:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, liakinen είπε

Χωρίς υπερβολή με έπιασε ζαλάδα με την νέα μορφή του Site. Κρίμα κρίμα κρίμα. Προσωπικά για μένα δεν είναι θέμα συνήθειας απλά το παλιό ήταν ξεκάθαρα καλύτερο. Ήταν το πρώτο που άνοιγα με το που έμπαινα στο δίκτυο. Πολύ φοβάμαι ότι θα μειωθούν οι επισκέψεις και τα post σε μεγάλο βαθμό και μάλιστα από τις παλιές καραβάνες. 

Και εγώ μια από τα ίδια φίλε μου. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2FA δεν βλέπω εκεί που είναι συνήθως στα xenforo

Ένα dark theme για να μην τυφλωνόμαστε με το άσπρο θα ήταν πολύ χρήσιμο

Με τον τελευταίο stable Firefox σε win7 σφαιράτο όπως όλα τα xenforo

Επεξ/σία από Hacker?pcs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...