Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ. 

Μεγαλο spacing, τεραστιο scroll down...μια διορθωση χρειαζεται σ'αυτο το κομματι. 

Και να εχουμε την δυνατοτητα για επιλογη dark skin, αυτο το λευκο στραβωνει πολυ, δεν νομιζω να βολευει τους περισσοτερους... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ούτε εμένα μου αρέσει το νέο design. Πολύ ασπριλα κ κάτι fonts τεράστια. Ανήκω στους ανθρώπους που τους αρέσουν οι αλλαγές, αλλά πραγματικά στην συγκεκριμένη περίπτωση θα ήθελα το παλιό σάιτ πίσω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

5 λεπτά πριν, gsarig είπε

Προστέθηκε το σκοτεινό θέμα. Μπορείτε να το ενεργοποιήσετε από το footer -> Θέμα -> Insomnia Dark.

dark-skin.png

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν υπήρχε στο προφίλ λειτουργία που έβλεπες όλα τα θέματα στα οποία έχεις ποστάρει…

Μακράν η πιο χρήσιμη λειτουργία και η οποία τώρα λείπει!

Θα το φτιάξετε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Bermudakias33 είπε

Πριν υπήρχε στο προφίλ λειτουργία που έβλεπες όλα τα θέματα στα οποία έχεις ποστάρει…

Μακράν η πιο χρήσιμη λειτουργία και η οποία τώρα λείπει!

Θα το φτιάξετε;

Πρέπει να πας Προφίλ->Προβολή Δραστηριότητας (δεξιά στο header)->Θέματα (αριστερά στη λίστα)

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Abudi είπε

Πρέπει να πας Προφίλ->Προβολή Δραστηριότητας (δεξιά στο header)->Θέματα (αριστερά στη λίστα)

Φιλαράκι, αυτά που λες είναι τα θέματα που έχεις δημιουργήσει ενώ εγώ αναφέρομαι στα θέματα που έχεις ποστάρει

Λοίπουν και πρέπει να μπουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bermudakias33 είπε

Φιλαράκι, αυτά που λες είναι τα θέματα που έχεις δημιουργήσει ενώ εγώ αναφέρομαι στα θέματα που έχεις ποστάρει

Λοίπουν και πρέπει να μπουν

Καλά, γκαβωμάρα φίλε! Διάβασα λάθος. Όπως καταλαβαίνω εγώ ως τώρα το παλιό "Το περιεχόμενό μου" δε θα γυρίσει. ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ αυτό που θα μπορούμε να κάνουμε (και το οποίο θέλει λίγη δουλίτσα από μέρους μας, αλλά στην τελική του μορφή μπορεί να είναι εξαιρετικό εργαλείο για τον καθένα μας) είναι οι λεγόμενες "Ροές Δραστηριότητας" ή "Activity Streams". Η δική μου για την ώρα είναι αυτή: http://www.insomnia.gr/discover/67 . Και από ένα άλλο φόρουμ που είμαι μέλος, με παρόμοια πλατφόρμα μπορείς να δημιουργήσεις και να αποθηκεύσεις (και συνεπώς να επιλέγεις μεταξύ αυτών) διάφορες "Ροές Δραστηριότητας". Π.χ. μία ροή μπορεί να σου δείχνει τα θέματα στα οποία έχεις συμμετάσχει και τα οποία έχουν μη αναγνωσμένες απαντήσεις, από την τελευταία σου επίσκεψη. (όλα όσα σου έχω boldαρισμένα, μπορείς να τα παραμετροποιήσεις με πολλούς τρόπους)
 

 

Μόλις τώρα, souz είπε

πως πας εκει??? που παμε για να βγουμε εκει δλδ?

Για την ώρα δεν υπάρχει, πρέπει να το κάνεις bookmark αν θέλεις. Όπως λέει και ο @infin1tyGR αναμένουμε να προστεθεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, souz είπε

πως πας εκει??? που παμε για να βγουμε εκει δλδ?

http://www.insomnia.gr/discover/74/

Βάλε το link στην γραμμή σελιδοδεικτών του browser σου και θα σε βολέψει μέχρι να βρεθεί μία λύση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Elmago1925 είπε

Μια ερωτηση και απο μενα.Αναφερομαι μονο στη χρηση μεσω κινητου.Πριν την αναβαθμιση οταν υπηρχαν νεες απαντησεις μεσα σε καποιο θεμα στο φορουμ,εφοσον ειχα εγω απο πριν διαβασει τις προϋγουμενες,οταν ξαναεμπαινα με εβγαζε κατευθειαν στην πρωτη νεα απαντηση.Τωρα παρολο που εχω διαβασει το θεμα μεχρι τελευταια σελιδα,καθε φορα μου εμφανιζει την αρχικη.Δεν γινεται δηλαδη να μπαινω στην καινουρια απαντηση οπως πριν;

Συμφορουμιτες κανεις που να ξερει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 hours ago, Bermudakias33 said:

Πριν υπήρχε στο προφίλ λειτουργία που έβλεπες όλα τα θέματα στα οποία έχεις ποστάρει…

Μακράν η πιο χρήσιμη λειτουργία και η οποία τώρα λείπει!

Θα το φτιάξετε;

Όταν ολοκληρωθεί το φτιάξιμο του indexing της αναζήτησης...

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι μέλος πάνω απο 10 χρόνια. Η αναβάθμιση αυτή σε σχέση με την προηγούμενη μορφή, μου θυμίζει περισσότερο τα win10 απέναντι στα win7 και δεν μου αρέσει καθόλου. Πιθανόν (λέω εγώ τώρα), να είναι καλύτερα για όσους μπαίνουν μέσω ταμπλετ ή κινητού. Απο desktop πάντως που μπαίνω συνέχεια εγώ, το βρίσκω ως το καλύτερο φάρμακο για την αυπνία (insomnia)... 10-15 λεπτά και ξεσαγωνιάζομαι στο χασμουρητό...

btw, σαν να βλέπω iphone σε μεγάλη οθόνη, είναι...

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...