Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατι τοσο απαραιτητες ειναι οι αγγελιες στο ινσομνια..λιστα αγγελιων - αγγελιες- αγγελιες μου.

δεν το αλλαζετε το ονομα σε χρυση ευκαιρια στο ινσομνια..

ειναι ο -λαγος- για να σας προτιμησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Abudi είπε

5) Μπορώ να βρω κάπου μια λίστα θεμάτων που έχω αρχίσει/συμμετάσχει όπως στο παλιό-καλό "Το περιεχόμενό μου"; 

Snap3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς γιατί όταν πετάει ειδοποίηση για "νέες απαντήσεις" και πατάω στο "Εμφάνιση νέων απαντήσεων", άλλοτε απλώς τις προσθέτει και άλλες φορές κάνει refresh την σελίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yanc είπε

Ενα dark theme ειναι απαραιτητο σαν επιλογη.

Υπαρχουν δυο μεχρι στιγμης απο χρηστες, εδω και εδω.

Και τα δυο εχουν τα προβληματακια τους, αλλα καλυτερα απο το τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση και απο μενα.Αναφερομαι μονο στη χρηση μεσω κινητου.Πριν την αναβαθμιση οταν υπηρχαν νεες απαντησεις μεσα σε καποιο θεμα στο φορουμ,εφοσον ειχα εγω απο πριν διαβασει τις προϋγουμενες,οταν ξαναεμπαινα με εβγαζε κατευθειαν στην πρωτη νεα απαντηση.Τωρα παρολο που εχω διαβασει το θεμα μεχρι τελευταια σελιδα,καθε φορα μου εμφανιζει την αρχικη.Δεν γινεται δηλαδη να μπαινω στην καινουρια απαντηση οπως πριν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, infin1tyGR είπε

1. Συμφωνώ κι εγώ με αυτό. Πολλούς μας ενδιαφέρει μόνο το φόρουμ και καθόλου οι αγγελίες.

3, 4. Σύντομα που θα ολοκληρωθεί το search indexing όλα αυτά πιστεύω θα φτιάξουν.

5. Γίνεται θεωρητικά με κάποιο activity stream που θα φτιάξεις και με τις σωστές επιλογές. Δεν ξέρω αν θα υπάρχει και ξεχωριστά κάπου.

6. Στα εργαλεία πάνω από το πλαίσιο που γράφεις απάντηση, το τελευταίο λέει Προεπισκόπηση. Δεν ξέρω αν αυτό ψάχνεις.

Ωραία και ελπιδοφόρα αυτά, αλλά δε θέλω να "σπουδάσω" για να μάθω να χρησιμοποιώ κάτι που παλιά το έκανε πανεύκολα και ο παπούς μου ο συχωρεμένος ...

Ελπίζω τουλάχιστο (και το εύχομαι ειλικρινά) oi αγαπητοί διαχειριστές του site να το πήραν τζάμπα το νέο interface-design , και να μη πλήρωσαν κι από πάνω ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, redykt είπε

Η αλλαγη ηταν πολυ μεγαλη και καπως αποτομη τουλαχιστον για εμας τους απλους χρηστες .

Επιτελους το site εγινε μοντερνο και οπως αρμοζει στο 2018

Βεβαια θελει αρκετη βελτιωση ,π.χ spacing , fonts , colours και αλλα πολλα.

Ιδωμεν...

Mπορεί να μη μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε, μπορεί να μη μας αρέσει, μπορεί να χρειάζομαι manual τώρα, μπορεί να χάνουμε τον χρόνο μας, αλλά για την "μοντερνιά" του κανένα παράπονο...

Ας πούμε όμως και τα καλά του: όλο αυτό το χάος και η ταλαιπωρία μας φέρνει σαν κοινότητα πιό κοντά!  Κάτι περίπου σαν το μνημόνιο και την κρίση!  Χρήστες βοηθούν χρήστες να βρούν τις αγγελίες.  Ειδικοί με masters βοηθούν τους newbies να ανοίξουν τα μηνύματά τους.  Καθηγητές της πληροφορικής μοιράζονται τις γνώσεις τους σε θέματα όπως "πως να βάλετε μια αγγελία".  Γενικά μια ζωντανή και αισιόδοξη αρχή για το 2018!  Αν μάλιστα φτιαχτεί και το theme, το background και τα fonts, τότε πάει, τα λύσαμε για φέτος όλα τα προβλήματά μας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geram είπε

Παλιά υπήρχε η επιλογή για ανάγνωση νέων μηνυμάτων στα forum, τώρα πως μπορώ να το κάνω αυτό;

Τωρα τι θες και γυρεύεις και σύ, εδώ μιλάμε για καινούργιο και μοντέρνο πράμα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geram είπε

Παλιά υπήρχε η επιλογή για ανάγνωση νέων μηνυμάτων στα forum, τώρα πως μπορώ να το κάνω αυτό;

http://www.insomnia.gr/discover/74/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...