Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, webparts είπε

Εγω παλι το θεωρω χρησιμο feature.

Ετσι μπορει καποιος να καταλαβει στο περιπου ποσο "αξιοπιστος" ειναι ο χρηστης.

Αν γραφει μονο βλακειες και ειρωνευεται να τρωει μαυρο και να φτανει τους -20,σαν το jagermeister

Αυτο θα χρησιμευε ιδιαιτερα σε τρολοaccounts και ατομα που πλημυριζουν το φορουμ με ηλιθια posts.

Μπορεί όντως να είναι χρήσιμο, απλά θυμάμαι που έγραψε ο snoob νομίζω ότι δεν υπάρχεις αρνητική βαθμολογία και όπου εμφανίζεται είναι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators
1 hour ago, webparts said:

Εγω παλι το θεωρω χρησιμο feature.

Ετσι μπορει καποιος να καταλαβει στο περιπου ποσο "αξιοπιστος" ειναι ο χρηστης.

Αν γραφει μονο βλακειες και ειρωνευεται να τρωει μαυρο και να φτανει τους -20,σαν το jagermeister

Αυτο θα χρησιμευε ιδιαιτερα σε τρολοaccounts και ατομα που πλημυριζουν το φορουμ με ηλιθια posts.

Είναι μέχρι να βρεθείς στο στόχαστρο κλίκας που θα κάνει επίτηδες "downvote" ότι postάρεις... :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zio10 είπε

Μπορεί όντως να είναι χρήσιμο, απλά θυμάμαι που έγραψε ο snoob νομίζω ότι δεν υπάρχεις αρνητική βαθμολογία και όπου εμφανίζεται είναι λάθος.

Αυτο ηταν στις αρχες,που ολα ηταν "νομισματα",μεχρι να μας πουν οτι ηταν τελικα feature.

1 λεπτό πριν, ThReSh είπε

Είναι μέχρι να βρεθείς στο στόχαστρο κλίκας που θα κάνει επίτηδες "downvote" ότι postάρεις... :P

Στα τδικα μου ποστ δε σου παει καρδια να κανεις down :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Είναι μέχρι να βρεθείς στο στόχαστρο κλίκας που θα κάνει επίτηδες "downvote" ότι postάρεις... :P

Τραβηγμένο μου φαίνεται αυτό, πρέπει να έχεις προσωπικά με τον άλλον και πάλι δύσκολο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, zio10 said:

Τραβηγμένο μου φαίνεται αυτό, πρέπει να έχεις προσωπικά με τον άλλον και πάλι δύσκολο!

Μια χαρά γινόταν πριν 10 χρόνια όταν είχαμε ακόμα downvote το οποίο έκανε "hide" posts. Δεν τα πρόλαβες και γι' αυτό τα έβγαλαν, επειδή γινόταν κατάχρηση της λειτουργίας αυτής... :P

Επεξ/σία από ThReSh
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω αυτο που εχω παρατηρησει και ειναι ΠΟΛΥ σπαστικο, καθως το παθαινω απ'ολες τις συσκευες που μπαινω (desktop, macbook pro & κινητο), ειναι οταν μπαινεις για πρωτη φορα σε ενα νημα το οποιο δεν υπαρχει σε cache, αν κανεις πολυ γρηγορα scroll στην σελιδα για να φτασεις με την μια κατω κατω, δλδ στο τελευταιο μηνυμα, τοτε η σελιδα κολλαει και δεν εμφανιζει τα δεδομενα που τραβηξε απο την βαση δεδομενων, δλδ δειχνει μονο το background, δλδ γκρι χρωμα!

Για να ξεκολλησει και να εμφανισει τα μηνυματα πρεπει να ξανακανεις scroll ελαχιστα και τοτε θα τα εμφανισει. Αξιζει να σημειωθει οτι εφοσον φορτωθει πληρως το νημα μετα μπορεις να κανεις ανετα γρηγορο scroll up/down στην σελιδα.

Αυτο ειναι σημαδι πολυ κακου development  της σελιδας και θα πρεπει να διορθωθει αμεσα καθως αποτρεπει πληρως την καλη εμπειρια χρησης, που αυτος ο παραγοντας πρεπει ειναι πρωτος σε καποιον dev. 

Εγω μονο κ μονο για αυτο πλεον δεν μπαινω στην σελιδα τοσο συχνα οσο εμπαινα εκτος αν θελω να δω κατι πολυ συγκεκριμενο.

Επεξ/σία από hellojim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, panoc είπε

Μολις το εκανα σε 2 δευτερα :P

Ο κερσορας που αργει να εμφανιστει ;

Μου γινεται κι εμενα, αλλα οπως ειπα με δυσκολια.

Στο σωμα του quote αλλα και στο edit  αργει να μου εμφανιστει ο  κερσορας. Τι browser χρησιμοποιεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι πότε γράφτηκα στο ινσομνια αλλά το προτειμο όπως ήταν παλιά.τωρα πολύ χάλια έχει γίνει δυσκολευομε να βρω της ενότητες και τα θέματα που με ενδιαφέρουν.επεισεις δεν είναι καθόλου βολικό.

Μακάρι να το ξανά κάνουν όπως πριν

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rus είπε

Εγω ie 11, τενεκες ε? :)

Ακομα και η MS τον έχει παρατήσει... 

1 ώρα πριν, satmen είπε

Δεν θυμάμαι πότε γράφτηκα στο ινσομνια αλλά το προτειμο όπως ήταν παλιά.τωρα πολύ χάλια έχει γίνει δυσκολευομε να βρω της ενότητες και τα θέματα που με ενδιαφέρουν.επεισεις δεν είναι καθόλου βολικό.

Μακάρι να το ξανά κάνουν όπως πριν

Για το θέμα εμφάνισης μπορείς να δεις αυτό 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...