Προς το περιεχόμενο

Ερωτήσεις και παρατηρήσεις για το αναβαθμισμένο Forum


Abudi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήταν χρήσιμο επίσης να μπορούμε να διαγράψουμε τις προσαρμοσμενες ροές μας κατ'επιλογην μιας και πολλοί από εμάς,μέχρι να μπει το κουμπί των ροών χρησιμοποιουσαμε το link που είχε αναφερθεί εδώ στο φόρουμ με αποτέλεσμα να έχουν αποθηκευτεί 10+ προσαρμοσμενες ροές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, GPOWERR είπε

Θα ήταν χρήσιμο επίσης να μπορούμε να διαγράψουμε τις προσαρμοσμενες ροές μας κατ'επιλογην μιας και πολλοί από εμάς,μέχρι να μπει το κουμπί των ροών χρησιμοποιουσαμε το link που είχε αναφερθεί εδώ στο φόρουμ με αποτέλεσμα να έχουν αποθηκευτεί 10+ προσαρμοσμενες ροές.

Μπορείς. Επιλέγεις τη ροή που θέλεις να διαγράψεις και δίπλα στο όνομά της κλικάρεις τον κάδο.

Επεξ/σία από Alejandro
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Alejandro είπε

Μπορείς. Επιλέγεις τη ροή που θέλεις να διαγράψεις και δίπλα στο όνομά της κλικάρεις τον κάδο.

με Dark Theme δεν πολύ φαίνονται αν δεν πάει το μάτι σου. Είναι σαν να είναι μέρος του background

Untitled.png

Επεξ/σία από guido
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά δεν μου ήρθε κανένα email για κανένα θέμα από αυτά που έχω συνδρομή. Πρέπει λοιπόν ή να έρχονται 500 email ή κανένα. Το πιο σπαστικό είναι πως μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα δούλευε κανονικά και με το νέο site. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Alejandro είπε

Μπορείς. Επιλέγεις τη ροή που θέλεις να διαγράψεις και δίπλα στο όνομά της κλικάρεις τον κάδο.

Έχω σώσει την εν λόγω ροη καμια 40 φορές. Τον ήπια.

 

Να πούμε και του στραβού το δίκιο με Πάνο και ροές κάπως σώζεται το φόρουμ.
Εννοείται όχι το χάλι του front page, αλλά ποιος μπαίνει από εκεί;

Επεξ/σία από Federacion
Να πούμε και του στραβού το δίκιο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ, από τη στιγμή που θα δουλεύουν σωστά οι ροές, θα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν μου λείπει κάτι από το παλιό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μπορώ να πω πως περιηγούμαι στο Insomnia όπως και πριν. Με την ολοκλήρωση όλων των εκκρεμοτήτων γύρω από τις Ροές (τις οποίες τις είχα δουλέψει σε άλλο φόρουμ οπότε ήξερα τί παίζει γενικά και συνεπώς κατάφερα αρκετά νωρίς και επανέφερα το "Το περιεχόμενό μου". Δεν ξέρω τί προβλήματα σας βγάζουν εσάς, εγώ όμως νομίζω πως βλέπω εκεί ακριβώς αυτά που θα έπρεπε) μπορώ να πω οτι μόνο κάτι ψιλοbugs έχουν μείνει, που νομίζω θα "σιδερωθούν" και αυτά με τον καιρό.

1 μήνα μετά λοιπόν, συνήθισα την νέα κατάσταση και έμαθα να δουλεύω το site παρόλο που κάποιια πράγματα χρειάζονται 1 ή 2 περισσότερα clicks. Συνεχίζω να πιστεύω όμως οτι η προηγούμενη αρχική ήταν πιο εύχρηστη (με την τωρινή να δίνει αρκετή έμφαση στην "μοντέρνα εμφάνιση") και συνεχίζω να διαφωνώ με την τόσο έντονη παρουσία των επιλογών για τις αγγελίες αλλά καταλαβαίνω οτι φέρνει clιcks. 

Αυτά. Ευχαριστούμε τους συντονιστές που σε γενικές γραμμές στάθηκαν πολύ σωστά 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alejandro είπε

Εγώ, από τη στιγμή που θα δουλεύουν σωστά οι ροές, θα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν μου λείπει κάτι από το παλιό. 

Με τις ροές για μένα είναι καλύτερο από το παλιό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου το νεο φορουμ/site. Η κεντρικη σελιδα εχει τα νεα/θεματα πολυ ανακατεμενα με τις διαφημισεις. Απελπισια μου εχει ερθει....

Οι δε αγγελιες δεν με συγκινουν καθολου οπως εχουν γινει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί να προστεθεί κουμπάκι κάτω που να το πατάς και να σε βγάζει στην κορυφή της σελίδας;
Έχει ατελείωτο σκρολινγκ στις αγγελίες, γι' αυτό το λέω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρουμε αν θα μπει εμφανές link για e-penis board, εεε συγγνώμη Leaderboard στο forum? 

https://www.insomnia.gr/leaderboard/?custom_date_start=1517140800&custom_date_end=1517140800

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 minutes ago, ThReSh said:

Ξέρουμε αν θα μπει εμφανές link για e-penis board, εεε συγγνώμη Leaderboard στο forum? 

https://www.insomnia.gr/leaderboard/?custom_date_start=1517140800&custom_date_end=1517140800

Τι το θες? Αφού δεν δίνουμε κάποιο δώρο! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...