Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για τις αγγελίες στο νέο insomnia (αξιολογήσεις, φωτογραφίες κτλ)


ouzounidhs_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Snoob Επισης καλο ειναι να "καθαρίσει" η κατάσταση με τις αγγελίες που ειναι τοποθετημένες σε υπογραφες .

Δεν λεω γia τα αόριστα δείτε τις αγγελίες μου ( λινκ ) αλλα την τοποθέτηση ολόκληρης αγγελίας σε υπογραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
2 λεπτά πριν, villasg είπε

@Snoob Επισης καλο ειναι να "καθαρίσει" η κατάσταση με τις αγγελίες που ειναι τοποθετημένες σε υπογραφες .

Δεν λεω γia τα αόριστα δείτε τις αγγελίες μου ( λινκ ) αλλα την τοποθέτηση ολόκληρης αγγελίας σε υπογραφή

Ισχύει ό,τι ίσχυε και πριν: σύνδεσμος προς την αγγελία επιτρέπεται. Ολόκληρη η αγγελία, όχι, είναι κατάχρηση, στείλτε αναφορά και αναλαμβάνουμε εμείς.

22 λεπτά πριν, mercier είπε

τα προσωπικά μου μηνύματα στο "φακελάκι"

Βλέπω εχει λινκ

http://www.insomnia.gr/messenger/

Εκεί βλέπω μόνο: Εισερχόμενα, Νέο και Πρόχειρα.

Όσα είναι απεσταλμένα και δεν έχουν λάβει ακόμα απάντηση έχουν εξαφανιστεί.

Έκανα νέο τεστ και σου έστειλα ένα μήνυμα. Δεν ισχύει τελικά το βλέπω στα εισερχομενα. Έχασα ένα μήνυμα που έστειλα στις 2 Ιανουαρίου από κινητό συσκευή σε αγγελία.

Μήπως εξαφανίζονται τα μηνύματα αν το σβήσει ο παραλήπτης?

Η ενημέρωση που έχω είναι ότι τα μηνύματα σβήνονται αν δεν έχουν λάβει απάντηση και τα διαγράψει ο αποστολέας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επισης μια αγγελία μου έχει απενεργοποιηθεί απο μόνη της...τι σημαίνει αυτό? (την είχα υποβάλει 1 ιανουαρίου)

σορρυ αν εχει ξαναερωτηθεί..

Επεξ/σία από Melven
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
10 ώρες πριν, Melven είπε

επισης μια αγγελία μου έχει απενεργοποιηθεί απο μόνη της...τι σημαίνει αυτό? (την είχα υποβάλει 1 ιανουαρίου)

σορρυ αν εχει ξαναερωτηθεί..

Παρήλθε το διάστημα των 7 ημερών και απενεργοποιήθηκε αυτόματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Snoob είπε

Παρήλθε το διάστημα των 7 ημερών και απενεργοποιήθηκε αυτόματα.

Δεν εμφανίζεται όμως κουμπί για νέα υποβολή (ανανέωση)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, iliasch είπε

Δεν εμφανίζεται όμως κουμπί για νέα υποβολή (ανανέωση)...

οχι σε εμένα εμφανίζεται το κουμπί.

αυτες οι 7 ημέρες θα είναι το default? αν θέλω να παραμείνει δηλαδή πρέπει πάντα να κάνω νέα υποβολή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Aπό την ενημέρωση που έχω, δεν υπάρχει γενικό πρόβλημα με τη λειτουργία νέας υποβολής.

Αν τυχόν δεν το βλέπετε σε κάποια αγγελία σας, πρέπει να το δούμε ανά περίπτωση.

Οι 7 ημέρες είναι το default, από ό,τι γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα ομως να δωσω ενα μικρο feedback που θεωρω οτι πρεπει να μπει οπωσδηποτε στο κομματι των αγγελιων δεν ξερω αν ειναι στο πλανο να μπει στο μελλον.

1ον στην αναζητηση ειναι πολυ κακο το γεγονος οτι αγνοει λεξεις η γραμματα κατω των τριων. Δεν θα πρεπε καθολου πιστευω να αγνοειται απτην στιγμη που υπαρχουν τοσα προιοντα και μοντελα τα οποια απαρτιζονται απο δυο λεξεις. Οπως πχ ειναι το samsung galaxy s7 ψαχνω να βρω ενα κινητο και μου βγαζει ολα τα samsung galaxy το ιδιο ισχυει και με αλλα κινητα τα οποια δεν μπορεις να τα αναζητησεις οπως ειναι πχ το LG G5, πρεπει να αλλαξει οπωσδηποτε πιστευω αυτην η αναζητηση δεν εχει χρησιμοτητα και προκαλει προβληματισμο.

2ον στην ταξινομηση θα επρεπε να υπαρχει και το πεδιο της τιμης, πρεπει και ελπιζω να μπει στο αμεσο μελλον γιατι ειναι εξισου κρισιμο, σκεφτειτε οτι μπαινουμε σε μεταχειρησμενα γιατι κανουμε ερευνα αγορας. Που σημαινει οτι ψαχνουμε να βρουμε τις χαμηλοτερες τιμες δεν θα πρεπε να υπαρχει ταξινομηση συμφωνα με την τιμη ? Ψαχνω και ελπιζω οχι μονο εγω αναμεσα σε εκατονταδες σελιδες μηπως και στις επομενες υπαρχει φθηνοτερη τιμη και χασω καποια ευκαιρια δεν ειναι σωστο ομως αυτο και δεν ειναι και λειτουργικο.

Αυτα ηθελα να μοιραστω εγω μαζι σας, αν καποιος ξερει αν αυτα τα προβληματα εχουν συλληφθει ας κανει μια παραθεση στο σχολιο μου, προσωπικα χρησιμοποιω πολυ το insomnia για τις αγγελιες αλλα επισης και για τις ειδησεις που μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα.

Θα ηθελα ομως να δω αυτες τις αλλαγες στην αναζητηση και στην ταξινομηση

Καλη χρονια σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
16 ώρες πριν, mercier είπε

τα προσωπικά μου μηνύματα στο "φακελάκι"

Βλέπω εχει λινκ

http://www.insomnia.gr/messenger/

Εκεί βλέπω μόνο: Εισερχόμενα, Νέο και Πρόχειρα.

Όσα είναι απεσταλμένα και δεν έχουν λάβει ακόμα απάντηση έχουν εξαφανιστεί.

Έκανα νέο τεστ και σου έστειλα ένα μήνυμα. Δεν ισχύει τελικά το βλέπω στα εισερχομενα. Έχασα ένα μήνυμα που έστειλα στις 2 Ιανουαρίου από κινητό συσκευή σε αγγελία.

Μήπως εξαφανίζονται τα μηνύματα αν το σβήσει ο παραλήπτης?

Αυτό που ζήτησες, έγινε. Σου το γράφω εδώ για να μη σε δυσκολέψω στο τεστ. Ενημέρωσε σε παρακαλώ για το αποτέλεσμα, να δούμε τι άλλο μπορεί να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ με τις 7 ημέρες για την αγγελία. έκανα υποβολή ξανά ώστε να είναι ενεργή η αγγελία.

Επίσης ναι συμφωνώ με αυτό που λέει ο Billray θα ήτανε πολυ βολικό με τις αγγελίες. Ταξινόμηση ανα τιμή η κ ακόμα καλύτερα να μπορεις να δώσεις range τιμών.

πχ μπαίνεις χύμα στα samsung Κινητά και έστω οτι δε σε νοιαζει μοντέλο απλα ντε κ καλα θες να βρεις κινητό απο 150-250 ευρά.... το βάζεις (skroutz style...) και φιλτράρονται όλες οι αγγελίες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Snoob είπε

Aπό την ενημέρωση που έχω, δεν υπάρχει γενικό πρόβλημα με τη λειτουργία νέας υποβολής.

Αν τυχόν δεν το βλέπετε σε κάποια αγγελία σας, πρέπει να το δούμε ανά περίπτωση.

Οι 7 ημέρες είναι το default, από ό,τι γνωρίζω.

Χθες έκανα κανονικά νέα υποβολή σε μια αγγελία που είχε λήξει, αλλά σήμερα σε μια άλλη που έληξε μου βγάζει απλά ένδειξη ότι έχει απενεργοποιηθεί και δεν εμφανίζει το κουμπί για νέα υποβολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 λεπτά πριν, iliasch είπε

Χθες έκανα κανονικά νέα υποβολή σε μια αγγελία που είχε λήξει, αλλά σήμερα σε μια άλλη που έληξε μου βγάζει απλά ένδειξη ότι έχει απενεργοποιηθεί και δεν εμφανίζει το κουμπί για νέα υποβολή.

Πόσες ενεργές αγγελίες έχεις; Μήπως είναι θέμα slot;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...