Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για τις αγγελίες στο νέο insomnia (αξιολογήσεις, φωτογραφίες κτλ)


ouzounidhs_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Που προστέθηκε και δεν το βλέπω;;;-

Πήγαινε σε κάποια κλειδωμένη αγγελία σου και δες υπάρχει αυτο το κουμπάκι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, SPANK είπε

Πήγαινε σε κάποια κλειδωμένη αγγελία σου και δες υπάρχει αυτο το κουμπάκι ?

Όχι, δεν υπάρχει.

Επεξ/σία από siralexgio7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Snoob είπε

Νομίζω δραματοποιείς τα πράγματα χωρίς λόγο: είναι ακόμη πάρα πολύ νωρίς, διαρκώς προστίθενται νέες λειτουργίες, στο background οι υπεύθυνοι δοκιμάζουν καινούργια πράγματα και πάντως δεν μιλάμε σε καμία περίπτωση για δραματική μείωση στις αγγελίες.

Κι αν κάτι δεν το έχουμε σκεφτεί σωστά, μην αμφιβάλλεις πως θα το διορθώσουμε, κανείς δεν έχει "φετίχ" με τις αποφάσεις που παίρνονται, συζητάμε και ο Hal9000 μας έχει δείξει πως ακούει και είναι κάτι παραπάνω από πρόθυμος να δεχτεί εισηγήσεις όλων μας.

Ειλικρινά, εύχομαι να είναι έτσι. Έχω μιλήσει όμως με αρκετούς φίλους και λαμβάνω την ίδια δυσαρέσκεια. Δεν γράφω στον αέρα. Σίγουρα θέλω να βρεθεί μια λύση. Για μένα το παλιό site ήταν ότι καλύτερο υπήρχε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Όχι, δεν υπάρχει. Επίσης δε μπορώ να δω πλέον τις "αγγελίες μου". Βλέπω μόνο τις 2 τελευταίες(η μία είναι κλειδωμένη).

Είσαι σίγουρος οτι δεν υπάρχει σε αγγελία που εχεις κλειδώσει ? , δεν αναφέρομαι σε αγγελία που εχει ολοκληρωθεί εχεις πουλήσει δηλαδη το προιόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γνώμη μου είναι πως κάθε αλλαγή προκαλεί αναπόφευκτα μια αναστάτωση. Κι εμείς, ως συντονιστές, ψάχνουμε να βρούμε λειτουργίες και, γενικά, τα "πατήματά μας" με τη νέα πλατφόρμα.

Υπόψη, την είχαμε δει από καιρό και την είχαμε δουλέψει κι ένα διάστημα, πριν "τρέξει" για όλους. Και πάλι, θέλει χρόνο.

Στο θέμα των αγγελιών, οι λειτουργίες που είδα σε demo, είναι κλάσεις ανώτερες από ό,τι υπήρχε, και πολύ πιο ασφαλείες για τους εμπλεκόμενους. Από εκεί και πέρα, προφανώς ο καθένας έχει δικαίωμα στη γνώμη του. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Snoob είπε

Αν δεν υπάρχει κλείδωμα αυτή τη στιγμή (εγώ βλέπω, αλλά το βλέπω ως συντονιστής, άρα δεν σημαίνει πως το βλέπει και ένα απλό μέλος) είναι καθαρά θέμα ενεργοποίησης της λειτουργίας. Προφανώς ως λειτουργία θα υπάρχει. Απλά, για το τελευταίο που γράφεις, δεν υπάρχει θέμα "δεύσμευσης χώρου" και κλειδωμένη να είναι, το όριο δεν αλλάζει, ούτε σου "αδειάσει" θέση μέχρι να παρέλθει το χρονικό διάστημα. Επί του παρόντος, πάντα, πιστεύω πως θα έχουμε και νέες ανακοινώσεις σύντομα για αυτά τα θέματα από τους  καθ' ύλην αρμόδιους (εννοώ όσους ασχολούνται άμεσα με την υλοποίηση της πλατφόρμας).

Εαν  είναι  κλειδωμενη   φυσικά   δεν υπάρχει   θέμα  χωρου.  Εαν είναι   ετσι  όπως   είναι   τώρα   η λογική  λέει  οτι θα μείνει   "στον αέρα "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, villasg είπε

Υπαρχει σε απενεργοποιημενη , δεν υπαρχει σε ολοκληρωμενη ουτε σε ενεργη ( δημοσιευμενη απο τις 20/10 ) που δοκιμασα

Μήπως επειδή οι αγγελίες μου είχαν κλειδωθεί στο παλιό site δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα; Τότε δεν υπήρχε ολοκλήρωση. Είτε γινόταν συναλλαγή είτε όχι, κλείδωνε. Δε βλέπω σε καμία αγγελία μου τέτοια δυνατότητα. Μήπως επειδή έχω υπερβεί το εβδομαδιαίο όριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Snoob είπε

Δεν ξέρω τι γίνεται με τις υπηρεσίες και τι αλλαγές θα υπάρξουν στους νέους όρους χρήσης καθώς -αν δεν έχει καταστεί σαφές, το γράφω και εδώ- δεν συμμετέχω στην υλοποίηση της πλατφόρμας. Πάντως, βάσει των παλιών, παροχή υπηρεσιών δεν μπορούσες να κάνεις, κανονικά.

Έκανα παράθεση το ποστ σου μιας και είσαι mod. Όσο να'ναι πιο καλά θα μπορέσεις να μεταφέρεις το τι συζητάμε εδώ.

Τα γράφουμε εδώ, πες και εσύ την άποψη σου ΑΝ και ΌΤΑΝ σε ρωτήσουν.

Το παράδειγμα μου το έφερα για την συζήτηση, το ίδιο θα ήταν και αυτό που είπε ο φίλος πιο πάνω για τις συλλογές.

Mod, δεν νομίζω να είναι από αυτά που απαγορεύονται (δεν είναι η κλασική παροχή υπηρεσιών από επαγγελματία). Μεταφορά χρόνου ομιλίας είναι. Πιο πολύ προϊόν (χρόνος ομιλίας) είναι παρά υπηρεσία.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 λεπτό πριν, christopher0016 είπε

Εαν  είναι  κλειδωμενη   φυσικά   δεν υπάρχει   θέμα  χωρου.  Εαν είναι   ετσι  όπως   είναι   τώρα   η λογική  λέει  οτι θα μείνει   "στον αέρα "

Αυτό που συμβαίνει τώρα (ξαναλέω, εγώ βλέπω επιλογή κλειδώματος, αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι για εσάς) είναι θέμα εφαρμογής μιας λειτουργίας, προφανώς και δεν θα μένουν στον αέρα, αν θέλετε να τις κλειδώσετε για όποιο λόγο προφανώς και θα μπορείτε να τις κλειδώσετε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε καποιες αγγελιες οντως ενεργοποιηθηκε ( και σε πολυ παλιες ) και σε καποιες αλλες οχι .

 

 

Spoiler

 

Snap4.png

Snap5.png

 

Snap7.png

 


 

 

Επεξ/σία από villasg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Μήπως επειδή οι αγγελίες μου είχαν κλειδωθεί στο παλιό site δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα; Τότε δεν υπήρχε ολοκλήρωση. Είτε γινόταν συναλλαγή είτε όχι, κλείδωνε. Δε βλέπω σε καμία αγγελία μου τέτοια δυνατότητα. Μήπως επειδή έχω υπερβεί το εβδομαδιαίο όριο;

Μμ δεν νομίζω αλλα ας το δούν και αλλα παιδιά απο εδω απλοί χρήστες και να μας πούν , γιατι ενα αλλο παιδί σε αλλη ενότητα που ρώτησε επιβεβαίωση οτι βλέπει το νεα υποβολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λοιπόν, φρέσκια-φρέσκια ενημέρωση, συνεχίζεται η εισαγωγή αυτών των λειτουργιών και μπορεί να μην έχουν εφαρμοστεί πλήρως, μετέφερα το πρόβλημα και είναι εν γνώσει των αρμοδίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, villasg είπε

Σε καποιες αγγελιες οντως ενεργοποιηθηκε ( και σε πολυ παλιες ) και σε καποιες αλλες οχι .

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Snap4.png

Snap5.png

Snap6.png

Snap7.png

[/spoilr]

Ωραία θα γίνει σταδιακά σε όλες λοιπόν οσο γίνονται οι εργασίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...