Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω καταλάβει γιατί παιδεύεστε με gdax κλπ που θέλει χαρτιά και δεν γράφεστε σε ένα άλλο ανταλλακτήριο; Για τη μεταφορά από coinbase μόνο; Δεν γίνεται να πάρετε litecoin πχ από κει και να τα μεταφέρετε αλλού να πάρετε ό,τι θέλετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, skiabox είπε

Τελικά έπεσε και κάτω από το 1 ευρώ το ripple από ότι βλέπω στο 24h διάγραμμα.

Πως φαίνονται όσοι έχουν ασχοληθεί με trading από πολύ πιο παλιά ε;

Το trading είναι για αυτούς που το παίζουν λύκοι της Wall Street. Άμα ήσουν έξυπνος επενδυτής θα έμπαινες όταν είχε ακόμα $0.25 

Και όχι ακόμα δεν πήγε κάτω απο 1 ευρώ. Το χαμηλότερο που πήγε ήταν 1.23 δολάρια που με τη σημερινή ισοτιμία είναι ακριβώς 1.0041964 ευρώ.

giphy.gif.1104c43764420bdb5c5090678347237e.gif

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Το trading είναι για αυτούς που το παίζουν λύκοι της Wall Street. Άμα ήσουν έξυπνος επενδυτής θα έμπαινες όταν είχε ακόμα $0.25 

Και όχι ακόμα δεν πήγε 1 ευρώ. Το χαμηλότερο που πήγε ήταν 1.23 δολάρια που με τη σημερινή ισοτιμία είναι ακριβώς 1.0041964 ευρώ.

giphy.gif.1104c43764420bdb5c5090678347237e.gif

Αγόρασα 0,2 κάτι αρχές 17 νομίζω και ο κολλητός στην δουλειά στο 0.34 λίγο αργότερα .

Στο 1 ευρώ και όταν είδα τα noobs να ρωτάνε ζαλίζουν για το υπέρ νόμισμα , πούλησα και ξένοιασα με το σκατο-νόμισμα :D

Έχασα τα «πολλά» αλλά πίστεψε με προσωπικά δεν το μετάνοιωσα ποτέ , καθώς δεν το πιστεύω σαν νόμισμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Και όχι ακόμα δεν πήγε κάτω απο 1 ευρώ. Το χαμηλότερο που πήγε ήταν 1.23 δολάρια που με τη σημερινή ισοτιμία είναι ακριβώς 1.0041964 ευρώ.

Στο Κρακεν εφτασε 0.80€ με mass dump ομως, αυτον που το κανε τον ευχαριστω, μεγαλωσα τη θεση μου κατα πολυ.

5 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Έχασα τα «πολλά» αλλά πίστεψε με προσωπικά δεν το μετάνοιωσα ποτέ , καθώς δεν το πιστεύω σαν νόμισμα 

Ναι ναι, ετσι ελεγα και εγω με το Dash και τωρα θα ειχα μισο εκατομμυριο στη τραπεζα αμα δε πουλουσα.

 

Hodl μαγκες.

Επεξ/σία από Predatorkill
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Αγόρασα 0,2 κάτι αρχές 17 νομίζω και ο κολλητός στην δουλειά στο 0.34 λίγο αργότερα .

Στο 1 ευρώ και όταν είδα τα noobs να ρωτάνε ζαλίζουν για το υπέρ νόμισμα , πούλησα και ξένοιασα με το σκατο-νόμισμα :D

Έχασα τα «πολλά» αλλά πίστεψε με προσωπικά δεν το μετάνοιωσα ποτέ , καθώς δεν το πιστεύω σαν νόμισμα 

Άμα δεν το πιστεύεις, πολύ καλά έκανες. Δεν έχει νόημα να κρατάς ένα νόμισμα που δεν το πιστεύεις.

3 λεπτά πριν, Predatorkill είπε

Στο Κρακεν εφτασε 0.80€ με mass dump ομως, αυτον που το κανε τον ευχαριστω, μεγαλωσα τη θεση μου κατα πολυ.

Μιλάω για average απο CMC.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Με τρώει να στείλω λεφτά στο kraken αλλά φοβάμαι ότι μέχρι να πάνε θα έχουν ανέβει πάλι!

Bitpanda 

Δοκιμασμένο, αυστριακό κ ασφαλές.

Η vérification γίνεται μέσα σε 20 λεπτά μέσω βίντεο και μετά είτε άρχοντες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξεκίνησαν οι χειμερινές εκπτώσεις 

 

edit: και από ότι φαίνεται δε κράτησαν για πολυ, τη τελευταία ώρα τα περισσότερα έχουν αρχίσει και πρασινίζουν

Επεξ/σία από pOLoS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, paoad είπε

Bitpanda 

Δοκιμασμένο, αυστριακό κ ασφαλές.

Η vérification γίνεται μέσα σε 20 λεπτά μέσω βίντεο και μετά είτε άρχοντες.

Κι άλλη εγγραφή; Έχω χάσει τη μπάλα, ούτε ξέρω τι έχω που! :lol:

 

Και εννοούσα να στείλω ευρώ με έμβασμα, δεν ξέρω αν παίρνει το panda αλλά και να παίρνει δε πάνε άμεσα.

Επεξ/σία από zio10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, paoad είπε

Just for the records! 

Αυτο εγώ το λέω εκπτώσεις πάντως.

0C862123-3C1C-420D-AF8A-47A2C1680589.jpeg

 

έβαλα ειδοποίηση στο ημερολόγιο για τον Ιανουάριο του '19

13 λεπτά πριν, zio10 είπε

Με τρώει να στείλω λεφτά στο kraken αλλά φοβάμαι ότι μέχρι να πάνε θα έχουν ανέβει πάλι!

μόνο αν μπορείς να βάλεις με κάρτα, με έμβασμα δύσκολο να προλάβεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...