Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, Heybro είπε

Πάλι για το ripple μιλάμε για πολλά δις νομίσματα. 5 ευρώ να πάει παραπάνω ούτε για πλάκα είναι πολλά δις market cap. Νομίσματα με 20 50 εκατομμύρια max supply είναι πιθανότερο να ανεβάσουν τιμή στα 100+ δολάρια. 

Δεν είναι πολλά. Σε λιγότερο από 500 χρόνια μπορεί να μην υπάρχουν XRP. Υπάρχουν πολλοί παράγοντες. Inflation, αυξηθεί το ενδιαφέρον για τη Crypto (και το XRP),volatility.

Και σε 1 χρόνο μπορεί να μην φτάσει τα 100+- αλλά σε 10-12 χρόνια μια χαρά μπορεί να φτάσει. Τώρα αν μιλάμε ότι η επιτυχία του για ένα επενδυτή θα είναι να φτάσει σε ύψη BTC ε νταξ...Παιδιά συγνώμη λάθος το κοιτάτε και ειδικά οι day trader σε σχέση με τους hold. Αν μιλάμε για στρατηγική τότε η company Ripple έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παντος τοσος σαλος με τα cryptos πιστευω οδευουμε στην ψηφιακη εποχη που μαλλον θα καταργηθει το "πραγματικο χρημα" και τα cryptos θα ειναι ενα μεσο για "ξεπλυμα" ψηφιακου χρηματος και για να συνεχειση να λειτουργει η παραοικονομια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Heybro Πρεπει να επιασαν οι προσευχες εκει στο biblepay ...+82% λεει..χαχαα.αντε να βαλει ο Θεουλης το χερι του και μαζι με τα ορφανα να φαμε και εμεις τιποτα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimus1985 είπε

@Heybro Πρεπει να επιασαν οι προσευχες εκει στο biblepay ...+82% λεει..χαχαα.αντε να βαλει ο Θεουλης το χερι του και μαζι με τα ορφανα να φαμε και εμεις τιποτα!

Κάτι θα γίνει μην ανησυχείτε ελπίζω να πάνε όλα καλά και να κάναμε καλή επιλογή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαλει τον 7700κ καμια βδομαδα να σκαβει bbp και nicehash με την 1080+7700κ 4-5 algo που αξιζουν.120 ευρω/μηνα profit μου δειχνει..Τωρα σκεφτομαι να βαλω και ενα ποσο και να τα αφησω και ενα αλλο για trading και re-invest. Stellar πολυ παιχνιδιαρικο και δυνατο ακομα και στις τελευταιες πτωσεις..ETN που το promotarei ολο το youtube κτλ δεν βλεπω τπτ το φοβερο..XRP ωραιο για trading..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dimus1985 είπε

Εχω βαλει τον 7700κ καμια βδομαδα να σκαβει bbp και nicehash με την 1080+7700κ 4-5 algo που αξιζουν.120 ευρω/μηνα profit μου δειχνει..Τωρα σκεφτομαι να βαλω και ενα ποσο και να τα αφησω και ενα αλλο για trading και re-invest. Stellar πολυ παιχνιδιαρικο και δυνατο ακομα και στις τελευταιες πτωσεις..ETN που το promotarei ολο το youtube κτλ δεν βλεπω τπτ το φοβερο..XRP ωραιο για trading..

To ETN που λες ειναι σ'αυτα τα επιπεδα επειδη υπαρχει μονο ενα ανταλλακτηριο που το εχει και αυτο οχι αξιοπιστο.. Το cryptopia δηλαδη... Και ετσι πολυ δυσκολα το αγοραζει καποιος..

 Ομως πολυ συντομα το νομισμα θα ενταχθει σε αλλα ανταλλακτηρια και ερχεται και το μεγαλο deal που εχει συμφωνηθει (συμφωνα με αυτους παντα) , οποτε θα δουμε ΣΙΓΟΥΡΑ μια καλη αυξηση της τιμης, τουλαχιστον στο ATH.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια!
Αν θελει κανει iost airdrop referal για airdrop αξιας 6.8υsd (λήγει σημερα και υπαρχει ηδη για αμεσο trade στο binance) ας μ στειλει ενα pm! Υπόψιν πως παιρνεις 6.8 υsd token καθε φορα που κανεις invite καποιον αλλον και αυτος απλα κανει ενα retweet!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, dimus1985 είπε

@Heybro Πρεπει να επιασαν οι προσευχες εκει στο biblepay ...+82% λεει..χαχαα.αντε να βαλει ο Θεουλης το χερι του και μαζι με τα ορφανα να φαμε και εμεις τιποτα!

Που βλέπεις +82; Εγώ πτώση βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος κοιτάει τιμές απο το coinmarketcap και βλέπει πολύ πράσινο σήμερα, είναι επειδή ξανά έβαλαν τα κορεάτικα ανταλλακτήρια στον υπολογισμό της τιμής. Μετά τη χωρίς προειδοποίηση αφαίρεση τους από τη τιμή στις 8 Ιανουαρίου, τώρα θυμήθηκαν να τα προσθέσουν χωρίς να πουν τίποτα. Ξεχειλίζει ο επαγγελματισμός εκεί στο coinmarketcap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται ένα νόμισμα να πέφτει η τιμή του και να ανεβαίνει η αξία του για στο XRP αναφέρομαι εκτός κι αν δεν έχω καταλάβει καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, delta200 είπε

Πως γίνεται ένα νόμισμα να πέφτει η τιμή του και να ανεβαίνει η αξία του για στο XRP αναφέρομαι εκτός κι αν δεν έχω καταλάβει καλά...

Μάλλον πρέπει να αναφέρεσαι στην αυξομείωση της τιμής στο coinmarketcap. Δες λίγο το post που έκανα πιο πάνω. Οφείλεται στο ότι το coinmarketcap πρόσθεσε ξανά τα κορεάτικα ανταλλακτήρια, αφού τα είχε αποκλείσει πρώτα λόγω μεγάλης διαφοράς στη τιμή. Το XRP επηρεάζεται περισσότερο από τα μεγάλα κρυπτονομίσματα γιατί περίπου το 53% των καθημερινών συναλλαγών του προέρχεται από τη Ν.Κορέα. Στη Ν.Κορέα η τιμή του XRP και πολλών κρυπτονομισμάτων είναι λίγο πιο μεγάλη σε σχέση με τον υπόλοιπο κόσμο.

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλόχα παίδες ! Καμιά συμβουλή για κανά καλό και φτηνό μη σκαμ masternode ? Σκεφτόμουν το chaincoin καλό value ROI προς αρχική επένδυση.Ευπρόσδεκτη κάθε συνεισφορά επι του θέματος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thomasG4 είπε

Μάλλον πρέπει να αναφέρεσαι στην αυξομείωση της τιμής στο coinmarketcap. Δες λίγο το post που έκανα πιο πάνω. Οφείλεται στο ότι το coinmarketcap πρόσθεσε ξανά τα κορεάτικα ανταλλακτήρια, αφού τα είχε αποκλείσει πρώτα λόγω μεγάλης διαφοράς στη τιμή. Το XRP επηρεάζεται περισσότερο από τα μεγάλα κρυπτονομίσματα γιατί περίπου το 53% των καθημερινών συναλλαγών του προέρχεται από τη Ν.Κορέα. Στη Ν.Κορέα η τιμή του XRP και πολλών κρυπτονομισμάτων είναι λίγο πιο μεγάλη σε σχέση με τον υπόλοιπο κόσμο.

Σε ευχαριστώ πολύ thomasG4 που βοήθησες να καταλάβω κάποια πράγματα, είμαι  νέος στο θέμα οπότε καταλαβαίνεις .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...