Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ναι ωραια, καλο ειναι οταν ριχνουμε μια πρόβλεψη να λεμε και που τη βασίζουμε. Ένστικτο? TA? voodoo? τι? :P 

Τα 8k είναι για πολλούς ο απόλυτος στόχος, πιστεύω πολύς κόσμος θα τρέξει πιο πριν (άλλωστε τα 8200 είναι ο πάτος του καναλιού που βρισκόμαστε και είμαστε και σε falling wedge !). Επίσης το daily rsi είναι στα πρόθυρα του να κλείσει oversold (κοίτα τί γίνεται κάθε φορά που συμβαίνει αυτό).Τώρα τα 12Κ είναι το άνω όριο του καναλιού και επειδή είμαστε σε bear market ,μη κοροιδουόμαστε, περιμένω μεγάλο resistance εκεί. Για αυτό το λόγο λέω και για 6Κ, που είναι και support zone όμως. Σε έπεισα? :P

Επεξ/σία από mech35
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα δεν ξέρω αν εχει αναφερθει , θα μπει και στην revolut επιλογη crypto, το εχει δοκιμασει κανένας, έχει καλες τιμες;

Επεξ/σία από theo93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, theo93 είπε

καλησπέρα δεν ξέρω αν εχει αναφερθει , θα μπει και στην revolut επιλογη crypto, το εχει δοκιμασει κανένας, έχει καλες τιμες;

Έχει αναφερθεί, υπάρχει ήδη επιλογή στη revolut απο Δεκεμβριο. Για fees δεν θυμάμαι, αλλά γνωρίζω οτι προς το παρών δεν μπορείς να τα μεταφέρεις σε δικό σου πορτοφόλι. Επίσης θέλει να είσαι premium member.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, waroo είπε

Στις 17/01:

το bitcoin ήταν στα επίπεδα των 9Κ USD, όπως είναι και τώρα

το ethereum ήταν πολύ (πολύ όμως) χαμηλότερα

το litecoin ήταν κάτω από τα 150USD, όπως είναι και τώρα

το ripple ήταν κάτω από το 1δολάριο, όπως είναι και τώρα

τώρα που βρήκες εσύ ότι 95% των νομισμάτων έχουν πέσει σε "πρωτοφανείς χαμηλές τιμές", κάτω και από τις αρχές Δεκεμβρίου (???), όταν υπήρχε ένας σκασμός coins που τα αγόραζες σε υποδιαιρέσεις του cent και πλέον όλα είναι αρκετές-πολλές φορές επί πάνω, ειλικρινά δεν ξέρω........

Το Bitcoin στις 17/01 δεν επεσε ποτε κατω απο 9.5Κ και γενικως για να μην τα πολυλογω τσεκαρε τα περισσοτερα νομισματα και την πτωση που ειχαν στις 17/01 συγκριτικα με ολη τους την ιστορια και συγκρινε την αντιστοιχη πτωση απο προχτες χτες και σημερα και θα καταλαβεις τι εννοω,και οπως διαπιστωνεις οι τιμες των περισσοτερων νομισματων αν οχι ολων εχουν φτασει κατωτερα απο τις αρχες δεκεμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vagpan1986 είπε

Έχει αναφερθεί, υπάρχει ήδη επιλογή στη revolut απο Δεκεμβριο. Για fees δεν θυμάμαι, αλλά γνωρίζω οτι προς το παρών δεν μπορείς να τα μεταφέρεις σε δικό σου πορτοφόλι. Επίσης θέλει να είσαι premium member.

Ναι το ειδα με το premium ή αν καλέσεις 3 φιλους. Αν δεν μπορεις να τα μεταφέρεις η χρηση του ειναι μονο για την αλλαγη (δεν εχω ιδεα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vagpan1986 είπε

Έχει αναφερθεί, υπάρχει ήδη επιλογή στη revolut απο Δεκεμβριο. Για fees δεν θυμάμαι, αλλά γνωρίζω οτι προς το παρών δεν μπορείς να τα μεταφέρεις σε δικό σου πορτοφόλι. Επίσης θέλει να είσαι premium member.

πλέον δε χρειάζεται να είσαι premium member, άνοιξε σήμερα και για τα απλά members απλά έχουν βάλει μια σειρά προτεραιότητας...

για ότι δε μεταφέρονται ισχύει ακριβώς όπως το έγραψες...

είναι κλειδωμένα στο σύστημα της revolut

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mech35 είπε

ξεκίνησα τα ψώνια me αλτς, ελπίζω να μου βγει σε καλό :wacko:

Νωρις ξεκινησες,κατα τη γνωμη μου μερικα θα κρασαρουν τελειως ισως φανε μπαν απο καποια exchanges.Σιγουρα τα δυνατα θα επανελθουν αργα η γρηγορα σε μια τιμη λογικη αλλα πολλα απο τα αλτς θα κρασαρουν τελειως αυτες τις μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Xanou96 είπε

Νωρις ξεκινησες,κατα τη γνωμη μου μερικα θα κρασαρουν τελειως ισως φανε μπαν απο καποια exchanges.Σιγουρα τα δυνατα θα επανελθουν αργα η γρηγορα σε μια τιμη λογικη αλλα πολλα απο τα αλτς θα κρασαρουν τελειως αυτες τις μερες.

μαζί σου αλλά μιλάω για short term bounce του 30% σε 1-2 βδομάδες. it's crypto after all!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, mech35 είπε

Τα 8k είναι για πολλούς ο απόλυτος στόχος, πιστεύω πολύς κόσμος θα τρέξει πιο πριν (άλλωστε τα 8200 είναι ο πάτος του καναλιού που βρισκόμαστε και είμαστε και σε falling wedge !). Επίσης το daily rsi είναι στα πρόθυρα του να κλείσει oversold (κοίτα τί γίνεται κάθε φορά που συμβαίνει αυτό).Τώρα τα 12Κ είναι το άνω όριο του καναλιού και επειδή είμαστε σε bear market ,μη κοροιδουόμαστε, περιμένω μεγάλο resistance εκεί. Για αυτό το λόγο λέω και για 6Κ, που είναι και support zone όμως. Σε έπεισα? :P

Το ποσταρα στην προηγουμενη σελιδα.. :P 

Ναι ειναι μια πιθανοτητα, απλα ειναι καπως αντιθετο με τα moves του previous rsi close οπως λεμε, ναι βλεπω 8k ευκολα αφου το θελει το community τοσο πολυ ας γινει. :P Συμφωνω και με το resistance στα 12k ειναι εκει, αλλα δεν βλεπω το move(ακομα) που θα το παει 6k συμφωνα με αυτα που βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Xanou96 είπε

Το Bitcoin στις 17/01 δεν επεσε ποτε κατω απο 9.5Κ και γενικως για να μην τα πολυλογω τσεκαρε τα περισσοτερα νομισματα και την πτωση που ειχαν στις 17/01 συγκριτικα με ολη τους την ιστορια και συγκρινε την αντιστοιχη πτωση απο προχτες χτες και σημερα και θα καταλαβεις τι εννοω,και οπως διαπιστωνεις οι τιμες των περισσοτερων νομισματων αν οχι ολων εχουν φτασει κατωτερα απο τις αρχες δεκεμβρη.

απάντησα με συγκεκριμένα στοιχεία και όταν απάντησα (πριν 4 ώρες) το bitcoin ήταν στα ίδια επίπεδα

επίσης από όλα τα στοιχεία που ανέφερα, διάλεξες κατόπιν εορτής αυτό που σε βολεύει για να μου την πεις

και για να μη πολυλογώ εγώ, γράφεις τελείως άστοχες ανακρίβειες, ειδικά όταν συγκρίνεις την αγορά του τώρα με την αγορά των αρχών Δεκεμβρίου

δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ, αφήνω τα υπόλοιπα μέλη να κρίνουν....

Επεξ/σία από waroo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...