Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως καθε φορα που ειχε <30 RSI close σε daily ειχαμε breakout, δεν το νομιζω τωρα γιατι πεφτει παρα πολυ FUD ειναι και η κατασταση με το tether. Δεν υπαρχει καλο play τωρα, απλα αγοραστε φτηνα οποιο alt πιστευετε imo.

5a7359d6db83e.png

Επεξ/σία από ADHD
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, ADHD είπε

Παντως καθε φορα που ειχε <30 RSI close σε daily ειχαμε breakout, δεν το νομιζω τωρα γιατι πεφτει παρα πολυ FUD ειναι και η κατασταση με το tether. Δεν υπαρχει καλο play τωρα, απλα αγοραστε φτηνα οποιο alt πιστευετε imo.

Μιλάς με γρίφους γέροντα.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Avatar_GR είπε

Μιλάς με γρίφους γέροντα.... :D

Τις τελευταιες 2 φορες που επιασε πατο το RSI σε daily time-frame ακολούθησε 180% και 160% rally, τωρα πιανει παλι πατο αλλα δεν σημαινει τιποτα απολυτως απλα #hope #voodoo κλτπ, καπου το ειδα στο twitter και ειπα να το ποσταρω πιο απλα με πιο clean graph.. :P 

Επεξ/σία από ADHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ADHD είπε

Παμε στο 0000000000000 ζιο. :o

Ωραία, τι κινήσεις κάνουμε τώρα; Ξεπουλάμε; Πουλάμε τα σπίτια μας και αγοράζουμε cryptos; Στέλνουμε βιογραφικά να βρούμε καμιά δουλειά; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

tumblr_od50zrKcNF1ulavbjo1_250.gif

 

και χαίρεσαι εσύ. Ρε από ψυχιατρίο το έχεις σκάσει. Σπέρνεις με νύχια και με δόντια fud και ότι μλκ βρεις μπροστά σου την διαδίδεις ακόμα και τις ειδήσεις από το Δεκέμβριο και σκάει το shitcoin σου στο -74% και εσύ συνεχίζεις να χαίρεσαι.

Κάτσε γιατί δεν έχεις δει τπτ ακόμα. Προσωπικά έχω επιβιώσει από τρία τέτοια crash και ακόμα μεγαλύτερα. Θέλω να βρω εσύ που θα βρίσκεσαι να τα πράγματα όντος στραβώσουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chek2fire είπε

και χαίρεσαι εσύ. Ρε από ψυχιατρίο το έχεις σκάσει. Σπέρνεις με νύχια και με δόντια fud και ότι μλκ βρεις μπροστά σου την διαδίδεις ακόμα και τις ειδήσεις από το Δεκέμβριο και σκάει το shitcoin σου στο -74% και εσύ συνεχίζεις να χαίρεσαι.

Κάτσε γιατί δεν έχεις δει τπτ ακόμα. Προσωπικά έχω επιβιώσει από τρία τέτοια crash και ακόμα μεγαλύτερα. Θέλω να βρω εσύ που θα βρίσκεσαι να τα πράγματα όντος στραβώσουν.

#BTFD θα κανει.. :P 

 

4 λεπτά πριν, mech35 είπε

πρόβλεψη

8500 ---> 12000 -----> 6000 ------->  consolidation στα 10Κ για πολυυυυυυύ καιρό

Ναι ωραια, καλο ειναι οταν ριχνουμε μια πρόβλεψη να λεμε και που τη βασίζουμε. Ένστικτο? TA? voodoo? τι? :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...