Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, zio10 είπε

Πάλι όλα κάτω...

Γάμησε τα. Πήρα μια χαρά εχθές που ανέβηκαν και πέρασα στην κερδοφορία και τώρα όλα πάλι κάτω :lol::lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν 24 ώρες έστειλα ΕΤΝ στο cryptopia και δεν έφτασαν ακόμα . 

Έχετε ακούσει-διαβάσει   κάτι ? 

Maintenance block 179848 ..... :(

Electroneum (ETN)
  CryptoNight Other Connections: 1 179848 Maintenance  Active v0.11.0.0
Επεξ/σία από IoaZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, IoaZ είπε

Πριν 24 ώρες έστειλα ΕΤΝ στο cryptopia και δεν έφτασαν ακόμα . 

Έχετε ακούσει-διαβάσει   κάτι ? 

Maintenance block 179848 ..... :(

Electroneum (ETN)
  CryptoNight Other Connections: 1 179848 Maintenance  Active v0.11.0.0

Ενας απο τους λογους του dump.Δεν γινεται δουλεια με το craptopia.Maintenance εδω και 3 μερες δεν μπορεις να βγαλεις βαλεις etn καινουργιο exchange ενω ελεγαν για αυτη την βδομαδα το κανανε γαργαρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, quadro είπε

Αναμένουμε τίποτα τελικά απ τη συζήτηση στο CNBC σήμερα;

(Εφόσον επιβεβαιώθηκε ότι το CB δεν θα υποστηρίξει το XRP προς το παρόν)

Όποιος θέλει να δει τη συνέντευξη, ας τσεκάρει το παρακάτω link. Έχει live stream απο CNBC. Σε λίγο θα βγει ο COO του Coinbase με ανακοίνωση από οτι έκαναν tease. Τώρα άμα θα έχει σχέση με το XRP, δεν ξέρω.

http://123stream.io/live/71981

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, thomasG4 said:

Όποιος θέλει να δει τη συνέντευξη, ας τσεκάρει το παρακάτω link. Έχει live stream απο CNBC. Σε λίγο θα βγει ο COO του Coinbase με ανακοίνωση από οτι έκαναν tease. Τώρα άμα θα έχει σχέση με το XRP, δεν ξέρω.

Πολύ hype, δε πιστεύω να γίνει τίποτα. Αλλά ποτέ δε ξέρεις. Οι τιμές πάντως αρχίζουν τα πάνω-κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimus1985 είπε

Αν βαλουν το xrp θα ειναι απιστευτη trollia μετα το χθεσινο χαχα

Μετά το στραπάτσο με το Bitcoin Cash που κατηγορήθηκαν με insider trading λογικό είναι να έχουν διαφορετική προσέγγιση αυτή τη φορά. Προσοχή, δεν λέω ότι θα μπει αυτή τη περίοδο. Πάντως η αλήθεια είναι ότι το Robinhood θα υποστηρίξει το XRP και είναι αρκετά μεγάλος ανταγωνισμός για το Coinbase στην Αμερική, οπότε όσο το καθυστερούν θα χάνουν και πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει πρόβλημα μόνο το cryptopia ή το electroeneum γενικά αλλά κι εγώ δεν μπορώ να κάνω withdraw λογο maintainance.

Με την τιμή που έχει τώρα το ripple ίσως και να αξίζει η αγορα..εκτός αν πέσει κι άλλο πριν ανέβει πάλι στο 1.10+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, quadro είπε

Πολύ hype, δε πιστεύω να γίνει τίποτα. Αλλά ποτέ δε ξέρεις. Οι τιμές πάντως αρχίζουν τα πάνω-κάτω

Και εγώ πιστεύω άμα γίνει θα γίνει αθόρυβα και κάποια μέρα θα το ανακοινώσουν απλά στο blog τους, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Edit: Μόλις τώρα μίλησε και δεν ανακοίνωσε κάτι. Στην ερώτηση άμα θα προσθέσουν άλλα νομίσματα στο μέλλον ήταν θετικός βέβαια, αλλά ήταν πολύ γενικός ότι θα πρέπει να προσέξουν πολύ πριν βάλουν κάποιο νόμισμα κτλ

Επεξ/σία από thomasG4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, thomasG4 said:

Και εγώ πιστεύω άμα γίνει θα γίνει αθόρυβα και κάποια μέρα θα το ανακοινώσουν απλά στο blog τους, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Edit: Μόλις τώρα μίλησε και δεν ανακοίνωσε κάτι. Στην ερώτηση άμα θα προσθέσουν άλλα νομίσματα στο μέλλον ήταν θετικός βέβαια, αλλά ήταν πολύ γενικός ότι θα πρέπει να προσέξουν πολύ πριν βάλουν κάποιο νόμισμα κτλ

Η τιμή κρατιέται πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...