Προς το περιεχόμενο

Natec "Genesis Nitro 550" Gaming chair - Πράσινη / μαύρη - E-shop 159€


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, desperados είπε

Μαλιστα. Πολυ καλη τιμη. Και εκανα πριν μια εβδομαδα παραγγελια την SX33 αλλα δεν την εχουν διαθεσιμη ακομα. Αξιζει να την ακυρωσω και να παρω αυτην με ενα σαρανταρι παραπανω; Τι λετε;

Εννοείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Εννοείται.

Χμμ. Η παραγγελια μου βρισκεται σε σταδιο τιμολογησης παραγγελιας, ελπιζω να προλαβαινω να την ακυρωσω, αλλιως θα αρκεστω στην SX33.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 159€ η nitro 550 έχει την καλύτερη σχέση ποιότητας / τιμής για κάποιον που θέλει καρέκλα τύπου gaming. 

Επίσης αν ξαναέπαιρνα την Νitro 550 θα την έπαιρνα σε μαύρο όπως αυτή της προσφοράς (την έχω σε κόκκινο - μαύρο) είναι το μόνο χρώμα που πάει με όλα και δεν σε περιορίζει. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, leros2004 είπε

Παιδιά εγώ που είμαι 1,80 ύψος το κεφάλι θα περισσεύει; Είναι πολύ σημαντική η στήριξη του αυχένα για εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, merchenary είπε

Παιδιά δεν παίζει προσφορα ακόμα για την μαύρη;

Παίζει.  http://www.e-shop.gr/genesis-nfg-0893-nitro-550-gaming-chair-black-p-PER.573536

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, studiokristo είπε

Παιδιά εγώ που είμαι 1,80 ύψος το κεφάλι θα περισσεύει; Είναι πολύ σημαντική η στήριξη του αυχένα για εμένα.

1,80m είμαι και εγώ. Το μαξιλαράκι κάθεται ακριβώς στον αυχένα, με τους 82 πόντους ύψους πλάτης δεν περισσεύει το κεφάλι σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Δοκίμασε με τον κωδικό OFFER1805

Το έκανα και δεν άλλαξε κάτι... Καλά που έβαλα ψεύτικα στοιχεία γιατι ήταν ενα βήμα πριν την ολοκλήρωση και ολοκληρώθηκε χωρις αλλαγή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το βραδυ μου εβγαζε 159 κανοντας search "GENESIS NFG-0893 NITRO 550 GAMING CHAIR BLACK", σημερα παλι 209 μου την βγαζει και εμενα. Οσοι ειδατε την προσφορα, σας την στειλανε με newsletter;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, manos256 είπε

Οποιος την εχει ηδη την καρεκλα.. Η κληση της πλατης εχει 3 σταδια μονο? Γιατι το μεσαιο σταδιο μου φαινεται αρκετα χαμηλα..

Δεν τα έχω μετρήσει αλλά δεν έχει μόνο 3 στάδια. Τι εννοείς λέγοντας το μεσαίο στάδιο; 

Η ανάκληση λειτουργεί όπως π.χ σε ένα κάθισμα αυτοκινήτου, σηκώνεις το χερούλι δεξιά και ανάλογα που θέλεις ρυθμίζεις την ανάκληση της πλάτης.

Δεν υπάρχει μεσαίο στάδιο και γιαυτό δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lionheart75 είπε

Δεν τα έχω μετρήσει αλλά δεν έχει μόνο 3 στάδια. Τι εννοείς λέγοντας το μεσαίο στάδιο; 

Η ανάκληση λειτουργεί όπως π.χ σε ένα κάθισμα αυτοκινήτου, σηκώνεις το χερούλι δεξιά και ανάλογα που θέλεις ρυθμίζεις την ανάκληση της πλάτης.

Δεν υπάρχει μεσαίο στάδιο και γιαυτό δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. 

Ετσι οπως ειναι η φωτογραφια που εχει το eshop ειναι σαν να εχει 3 σταδια κλισης. Ορθια, στην μεση και οριζοντια. Αρα αν καταλαβα ,την σταματας οπου θες εσυ σωστα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...