Προς το περιεχόμενο

Cobra Kai (Karate Kid)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

Νομιζω ειναι ανιψιος του σκηνοθετη Φρανσις Φορντ Κοπολα ο Cage.
Εδω τα προσφατα χαλια του.

 

 

Χάλια ή οχι πάει για δευτερο Οσκαρ με το pig...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω πως εφαγε μια περιουσια 200 εκατομμυριων ο cage εδω και 15 χρονια

https://www.news.com.au/entertainment/celebrity-life/how-nicolas-cage-blew-200-million-fortune/news-story/d6c43292e8339398dfdca1a986d7a683

5 γαμοι 50 σπανια αυτοκινητα κοτερο 27 εκατομμυριων 21 εκατομμυρια σε καστρα ειχε νησια σπιτια ουτε ξερει ποσα. Γενικως την εζησε τη ζωη του την χρυση εποχη μεχρι το 2005 που εβγαλε το εξαιρετικο lord of war. Aπο εκει και περα παλι εκανε τιμιες ταινιες οπως knowing kick ass μεχρι το 2010. Απο εκει και περα θυμαμαι οταν ειχα δει το drive angry οταν βγηκε λεω δεν μπορει να επαιξε σε τοσο κακη ταινια οπως και το ghost rider που ηταν αθλιο. Μπηκα ειδα οτι ειχε χρεοκοπησει και λεω παει η καριερα των καλων ταινιων. Κατεφερε ομως να γινει cult απο μονος του. Σε οτι σαβουρα παιζει γιατι παιζει σε πολλες τις οποιες τις βλεπω και τις ευχαριστιεμαι κιολας καταφερνει με τον τροπο του να τις κανει cult παρολο που ειναι trash. Εχει ταλεντο απλα στη διαχειρηση χρηματων ειναι για το αναθεμα δηλαδη εφαγε 200 εκατομμυρια σε λιγα χρονια το νουμερο ειναι τρελο για το 99.9% του κοσμου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GhostRiderLSOV είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ποιο από τα δύο; :P
Yes.

 

Αυτο του 2011 το Spirit of Vengeance το παλιο του 2007 βλεποταν μια χαρα απλα ενταξει παλι δεν ηταν κατι τρομερο. Θυμαμαι πως την περιμενα τοτε και τελικα μονο εφε ειχε βαρετη οσο δεν παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Arkin είπε

Αυτο του 2011 το Spirit of Vengeance το παλιο του 2007 βλεποταν μια χαρα απλα ενταξει παλι δεν ηταν κατι τρομερο. Θυμαμαι πως την περιμενα τοτε και τελικα μονο εφε ειχε βαρετη οσο δεν παει.

Spoiler

Εγώ το ανάποδο, περίμενα την πρώτη ταινία (που ήταν πιο κοντά στα comics σε κάποια πράγματα) και απογοητεύτηκα, αλλά για την δεύτερη ήμουν σε φάση "brain turned off, απλά κοιτάω" με 0 προσδοκίες και μου άρεσε στο πόσο τρελή ήταν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Εγώ το ανάποδο, περίμενα την πρώτη ταινία (που ήταν πιο κοντά στα comics σε κάποια πράγματα) και απογοητεύτηκα, αλλά για την δεύτερη ήμουν σε φάση "brain turned off, απλά κοιτάω" με 0 προσδοκίες και μου άρεσε στο πόσο τρελή ήταν.

 

Ήταν όντως τρελή η δεύτερη και mindless με τρομερά εφέ. Η πρώτη από όσο θυμάμαι τουλάχιστον σε υπόθεση ήταν τίμια και την έβλεπες καλύτερα έβγαζε συναίσθημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

χειρότερο του κειτζ δύσκολα θα βρεις... αναλογικά και με τα έργα που έχει παίξει.

στα 30 έργα που έχει κάνει βρέθηκε κι ένα καλό...μάλλον θα τον ντούπλαρε κανένας κανονικός ηθοποιός εκεί.

καριέρα έκανε λόγω ...θείου.

εδώ ο γιωργάκης έγινε πρωθυπουργός, να μη γίνει ο Κ-έιτζ ηθοποιός;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αυτά δεν είναι trailers.

Είναι "Watch the full season in 2 and a half minutes"

Είδα κάπου τη μισή σεζόν μονοκοπανιά και μετά το σταμάτησα. Θα δώ την υπόλοιπη σιγά σιγά, 10 δευτερόλεπτα τη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/10/2021 στις 9:36 ΜΜ, privateer είπε

o Cage ειναι πολυ καλος ηθοποιος OTAN θελει να παιξει καλα. Τωρα μαλλον για να ξεχρεωσει παιζει σε οτι σαβουρα βρει.

οπως και ο Peter Weller, ειναι καλος ηθοποιος οταν παιζει σε weird ρολους που του ταιριαζουν. Περιμενω Ταραντινο να του αναστησει την καριερα στο μελλον, οταν του γραψει ενα ρολο συγκεκριμενα γιαυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...