Προς το περιεχόμενο

Cobra Kai (Karate Kid)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 762
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βλέπεις γιατί σε πιάνει μία νοσταλγία

Πετυχαίνεις καμία σκηνή που πλακώνονται 20 άτομα , λες το παραξήλωσαν θα το σταματήσω

Συνεχίζεις όμως στο επόμενο επεισόδιο

Τελειώνεις την σεζόν και νιώθεις μία θλίψη

Άντε πάμε για την 5η με το καλό :D

Υ.Γ. Μα υπάρχει όντως κόσμος που έχει δει μόνο τα 2 ? Εγώ έχω δει και τα 5 :D

Είναι δυνατόν γενιά του 80 να μην έχει δει τουλάχιστον όλα τα karate kid , rambo , rocky , alien και μεγάλη των μπάτσων σχολή ?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πάει για κλείσιμο στην επόμενη σαιζόν. Σχεδόν μας είπαν πως θα εξελιχθούν τα πράγματα ώστε να προκύψουν happy endings σχεδόν για το σύνολο των βασικών χαρακτήρων. Ακόμα και μερικών κακών που κάπως μαλάκωσαν σε αυτήν εδώ την σαιζόν.

Λογικό διότι όντως αυτή εδώ η σαιζόν ήταν λιγάκι ανακάτεμα ιδεών από τις προηγούμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 hours ago, john_dr said:

Υποθέτω πάει για κλείσιμο στην επόμενη σαιζόν.

για ξεχειλωμα θες να πεις παει (κι αυτη..), γραφουν ηδη την 6η σεζον και εχουν πλανα και για αλλες..

"Co­bra Kai showrun­ners say that Co­bra Kai sea­son 6 is be­ing writ­ten with hopes for more

Επεξ/σία από naimore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/1/2022 στις 11:05 ΠΜ, ASFE είπε

Τα αλιεν δεν τα εχω δει😬

Κοιτα δεν σε παρεξηγω τα εχω δει καμια 15αρια φορες αλλα επειδη ακομα δεν εχω δει Matrix 1 αρχοντα των δαχτυλιδιων 2/3 godfather 2/3 κανενα rocky σε καταλαβαινω απλα δεν ετυχε. Γενικα πολλες ταινιες λεμε θα τις δουμε και καθε φορα για καποιο λογο τις αναβαλλουμε. Ειναι απο αυτα τα περιεργα που δεν μπορω να εξηγησω ενω εχω δει αλλες και αλλες ταινιες.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Glikos είπε

Βλασφημία!

Ασε εχω δει 2 φορες την bluray extended του αρχοντα 1 μεγαλη ταινια την αγαπησα ποτε δεν ειδα τα αλλα 2. Ειναι αυτα τα περιεργα της ζωης εχω χρονια λεω να τα δω ακομα δεν τα ειδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Ασε εχω δει 2 φορες την bluray extended του αρχοντα 1 μεγαλη ταινια την αγαπησα ποτε δεν ειδα τα αλλα 2. Ειναι αυτα τα περιεργα της ζωης εχω χρονια λεω να τα δω ακομα δεν τα ειδα.

Ψήνομαι να τα ξαναδώ. Και τα Hobbit επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ασε εχω δει 2 φορες την bluray extended του αρχοντα 1 μεγαλη ταινια την αγαπησα ποτε δεν ειδα τα αλλα 2. Ειναι αυτα τα περιεργα της ζωης εχω χρονια λεω να τα δω ακομα δεν τα ειδα.

Θέλω να πιστεύω ότι έχεις καταλάβει πως πρόκειται για συνέχειες της ίδιας ιστορίας (σκέψου κάτι σα μία 12ωρη ταινία με δύο διαλείμματα) και ότι δεν είναι σαν τα Rocky, τα Rambo, τα Die Hard και γενικά όλα τα 1, 2, 3 κ.λπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, phanispal είπε

Θέλω να πιστεύω ότι έχεις καταλάβει πως πρόκειται για συνέχειες της ίδιας ιστορίας (σκέψου κάτι σα μία 12ωρη ταινία με δύο διαλείμματα) και ότι δεν είναι σαν τα Rocky, τα Rambo, τα Die Hard και γενικά όλα τα 1, 2, 3 κ.λπ..

Προφανως βρε συ και το γνωριζω. Τις εχω χρονια σε bluray extended και εχω δει με φιλους μονο την πρωτη 2 φορες. Πρεπει να δω και τις αλλες 2 καποια στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...