Προς το περιεχόμενο

Cobra Kai (Karate Kid)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 761
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά Killik αμα θέλουν να βάλουν δράκο στο παραμύθι δε θα νοιαστουν για την πραγματική ικανότητα των 2 ηθοποιών στις πολεμικές τέχνες αλλά για τη μυθολογία που έχουν φτιάξει.

Ηλικιακά θα ταίριαζε κάτι τέτοιο,εξου και η βλακώδης φήμη. Ευελπιστώ πως απλά πρόκειται για φήμη και δε θα δούμε τέτοιο πράγμα.

Ως τωρα το έχουν πάει πολύ καλά, δεν έχει ατέλειες. Δεν υπάρχει λόγος να το ξεχυλώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ναι, γειά σας, καλησπέρα, για κάποιο λόγο μου πέταξε το συγκεκριμένο thread στα πάνω-πάνω και χαίρομαι πολύ για αυτό. Είδαμε πριν λίγες μέρες την 3η σεζόν με τον φίλο μου. Γενικά περνάμε πολύ καλά με τη συγκεκριμένη σειρά και αναμένουμε την 4η.

(Για όσους ρωτάνε που είναι ο Μιγιάγκι, ο άνθρωπος έχει πεθάνει δυστυχώς πόσα χρόνια τώρα. Αλλά γενικά στη σειρά γίνονται πολλές φορές στο όνομά του.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
56 λεπτά πριν, MaritinaMela είπε

(Για όσους ρωτάνε που είναι ο Μιγιάγκι, ο άνθρωπος έχει πεθάνει δυστυχώς πόσα χρόνια τώρα. Αλλά γενικά στη σειρά γίνονται πολλές φορές στο όνομά του.)

Καλά ναι, εδώ ο Macchio είναι πιο μεγάλος σε ηλικία απ' όσο ήταν ο Moriya στο πρώτο Κarate Kid, αν δεν κάνω λάθος. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/8/2021 στις 7:08 ΜΜ, GhostRiderLSOV είπε

Καλά ναι, εδώ ο Macchio είναι πιο μεγάλος σε ηλικία απ' όσο ήταν ο Moriya στο πρώτο Κarate Kid, αν δεν κάνω λάθος. ^_^

Τρου, νομίζω το αναφέρουν κιόλας σε κάποιο επεισόδιο. Βασικά θέλω από αυτό που πίνει, δεν είναι δίκαιο εγώ στα 26 να έχω πιο πολλές ρυτίδες 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O Macchio εχει καλο DNA αλλα σιγουρα κανει και botox τουλαχιστον σε μετωπο και γυρω απο τα ματια.

Επεξ/σία από mecanomecano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναρωτιέμαι τι θα πραγματεύεται η 5η season. Βασικά, ήλπιζα να το έληγαν στην 4η για να μην ξεχειλώσει η όλη φάση.

 

 

Επεξ/σία από wizzy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...