Προς το περιεχόμενο

Cobra Kai (Karate Kid)


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 21/9/2022 στις 1:47 ΜΜ, KaRouLi είπε

Κυριολεκτικά Karate Kid είναι ο Daniel.

Ο Μπαρνευ απο το how i met your mother θα διαφωνουσε καθετα :P

Στις 22/9/2022 στις 1:29 ΜΜ, Diinekis21 είπε

Dude...

 

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ !! 😛

****

Βρηκα λυση στο προβλημα  μου,οποτε υπαρχει διαλογος μεταξυ ανηλικων,προσπερναω τη σκηνη.

Εχω σιχαθει τοσο τα κωλοπαιδα,που απο τη 2η σαιζον και μετα,που αρχισαν οι προδοσιες και τα μπασταρδεματα,δεν εχω ιδεα ποιος ειναι με ποιον.

Σε αυτη τη σεζον καταλαβα οτι ειχαμε προδοσια στην προδοσια,οποτε δε με νοιαζει πλεον ποιο παιδακι ειναι με ποιο dojo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 760
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Ο Μπαρνευ απο το how i met your mother θα διαφωνουσε καθετα :P

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ !! 😛

****

Βρηκα λυση στο προβλημα  μου,οποτε υπαρχει διαλογος μεταξυ ανηλικων,προσπερναω τη σκηνη.

Εχω σιχαθει τοσο τα κωλοπαιδα,που απο τη 2η σαιζον και μετα,που αρχισαν οι προδοσιες και τα μπασταρδεματα,δεν εχω ιδεα ποιος ειναι με ποιον.

Σε αυτη τη σεζον καταλαβα οτι ειχαμε προδοσια στην προδοσια,οποτε δε με νοιαζει πλεον ποιο παιδακι ειναι με ποιο dojo.

Ευτυχώς η 5η είναι από τις σεζόν που τα Teen dramas είχαν το λιγότερο τηλεοπτικό χρόνο. Υπήρχαν μεν, αλλά είδαμε πολύ περισσότερο Daniel, Chozen, Johnny και Σια. 

Για εμένα κάθε προσθήκη που κάνουν από το παλιό καστ φαίνεται να έχει απίστευτη επιτυχία και χημεία με τους υπόλοιπους και αυτό έγινε σε όλες τις σεζόν. Ή τυχεροί στάθηκαν ή κάτι κάνουν καλά και υπάρχει φοβερό κλίμα στα γυρίσματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Charismo είπε

Ευτυχώς η 5η είναι από τις σεζόν που τα Teen dramas είχαν το λιγότερο τηλεοπτικό χρόνο. Υπήρχαν μεν, αλλά είδαμε πολύ περισσότερο Daniel, Chozen, Johnny και Σια. 

Για εμένα κάθε προσθήκη που κάνουν από το παλιό καστ φαίνεται να έχει απίστευτη επιτυχία και χημεία με τους υπόλοιπους και αυτό έγινε σε όλες τις σεζόν. Ή τυχεροί στάθηκαν ή κάτι κάνουν καλά και υπάρχει φοβερό κλίμα στα γυρίσματα.

Σοβαρη προσθηκη ο Τσοζεν,μετρημενος αλλα και κωμικος οσο πρεπει.

Περιμενω και Mike Barnes,μηπως και κανει καμια εκπληξη,γιατι ειμαι ακομα στο 8ο επεισοδιο.

Μπηκε και το τουμπανο η Αλις,η οποια ειναι 10 φορες πιο σεξυ τωρα :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει στο επεισοδιο που πηγαν στο μπαρ ποσο γαματοι ολοι τους. Η χημεια τα μυστικα οι πλακες μεταξυ τους. Θα στεναχωρηθω οταν τελειωσει αλλα εχουμε ακομα μεχρι τοτε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeah, μας έχουν αποδείξει πως έχουν να δείξουν πράγματα ακόμα.

Αχνοφαίνεται κάποιο redemption path για τον Kreese, έστω με τον Johnny ή μου φαίνεται;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Αυτος ο Πειν,τι σκατοπαιδο εχει γινει.

Εχω ακομα 2,5 επεισοδια,ελπιζω να τον δω χωρις δοντια στο 10ο.

Οταν το δεις διαβασε το σποιλερ μου μια δυο σελιδες πισω 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, StamTheMan είπε

Αυτος ο Πειν,τι σκατοπαιδο εχει γινει.

Εχω ακομα 2,5 επεισοδια,ελπιζω να τον δω χωρις δοντια στο 10ο.

Ο Αντονυ Λαρούσο πιο σκατόπαιδο θεωρώ. Ο πειν δεν έγινε κάτι παραπάνω από ότι είχε γίνει πχ ο ιλαι κτλ όταν έμαθαν να ρίχνουν μερικές κλοτσιές... Γενικά πάντως η σειρά απέδειξε ότι πολλά από τα παιδιά που δέχονται bullying αν δυναμώσουν άνετα γίνονται και αυτοί νταήδες μετά..

Επεξ/σία από bbbb
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, bbbb είπε

Γενικά πάντως η σειρά απέδειξε ότι πολλά από τα παιδιά που δέχονται bullying αν δυναμώσουν άνετα γίνονται και αυτοί νταήδες μετά..

Και οχι μονο τα παιδια.
Ολοι μας τεινουμε να αντιδρασουμε εκδικητικα στις αδικιες του παρελθοντος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...