Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο εξελάκι...με τις καταναλώσεις μου... μου βγάζει καλύτερο πρόγραμμα το Volton Basic Fixed ? Με αρκετά μεγάλη διαφορά απο το ΔΕΗ myhome online ... βασικά είναι το λογικό με βάση τις τιμές που έχει στην kwh....  Γιατί όλοι θέλουν να πάνε στην ΔΕΗ ? im missing something ?

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, LuNaTiC είπε

Στο εξελάκι...με τις καταναλώσεις μου... μου βγάζει καλύτερο πρόγραμμα το Volton Basic Fixed ? Με αρκετά μεγάλη διαφορά απο το ΔΕΗ myhome online ... βασικά είναι το λογικό με βάση τις τιμές που έχει στην kwh....  Γιατί όλοι θέλουν να πάνε στην ΔΕΗ ? im missing something ?

 

γράφω ημερομηνία στα ΝΕΑ προγράμματα (3/12)

το παλιό online είναι περασμένο στο "Πρόγραμμά σας"

τώρα ξαναδές

κλείνεις ραντεβού και βάζεις enter αν δεν έχεις ΚΟΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τώρα βλέπω οτι το online ειναι πολυ καλύτερο... απλα πάλι αυτό που γράφω έρχεται 2ο...
Σε περίπτωση που κάποιος δεν προλάβει ή δεν μπορεί να πάει στο ONLIΝΕ το πρόγραμμα που έγραψα παραπάνω είναι οκ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, LuNaTiC είπε

Ναι τώρα βλέπω οτι το online ειναι πολυ καλύτερο... απλα πάλι αυτό που γράφω έρχεται 2ο...
Σε περίπτωση που κάποιος δεν προλάβει ή δεν μπορεί να πάει στο ONLIΝΕ το πρόγραμμα που έγραψα παραπάνω είναι οκ ?

δεν το έχει κανένας , άγνωστο , πάρε και ένα τηλ αν ισχύει και φυσικά επειδή δε σε κόβω να πηγαίνεις ΔΕΗ , τουλάχιστον να τσεκάρεις το συμβόλαιο πριν υπογράψεις

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ότι δεν το έχει κανένας μου φαίνεται παράξενο πάντως... :) 
Στο site τους που κοίταξα ισχύει αυτό που γράφεις στο εξελ...

Επεξ/σία από LuNaTiC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια; Αλλαξανε τις τιμε στο Home Online ? Εχω κανει αιτηση, εχω στειλει τα δικαιολογιτικα αλλα δε κοβω να με ενεργοποιουν πριν τις 2/12. Παιζει να με πανε στις νεες τιμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chmichael είπε

Τι εγινε ρε παιδια; Αλλαξανε τις τιμε στο Home Online ? Εχω κανει αιτηση, εχω στειλει τα δικαιολογιτικα αλλα δε κοβω να με ενεργοποιουν πριν τις 2/12. Παιζει να με πανε στις νεες τιμες;

Και τι σχεση εχει το θεμα με το online και την ΔΕΗ?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panthrax2 είπε

Καλησπέρα σε όλους .είμαι στην βολτερα χωρίς οτς. Είναι δεδομένο ότι τους επόμενους μήνες θα εχω ;; Σύμφωνα με τον λογαριασμό που βλέπετε θα μου ερχόταν φθηνότερα στο my home enter ?? Αν κάνω τώρα αίτηση στο εντέρ θα υπαχθώ με τις παλιές τιμές η τις καινούργιες ;;

8AA80EB5-E709-4941-8B15-6B020303B257.png

4CDD9D71-3603-4592-86A7-38B3D75C12E7.jpeg

Περιμένουν να κλειδώσει το καλό πρόγραμμα της ΔΕΗ. Μετά θα δεις κάτι ρήτρες που θα σου βάλουν. Τρέχα ΔΕΗ τώρα όσο προλαβαίνεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LuNaTiC είπε

Έχει όμως την 2η καλύτερη τιμή αυτή την στιγμή... τι ΟΛΟΙ ΔΕΗ πήγανε???

ναι , ή στα προγράμματα που έπαιζαν πριν τις πρόσφατες αυξήσεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...