Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, darkmatinee είπε

Στείλε και τις 2 εικόνες στο [email protected] και εκβίασέ τους. Ή σε αφήνουν να φύγεις αζημίως ή τα στέλνεις όλα στον ΣτΚ. Και αφού σε αφήσουν στείλε τα στην ΣτΚ για το γαμώτο.

αυτή η λάθος νοοτροπία μας πάει πίσω . Μέσω ΣτΚ σίγουρα μπαίνει εισαγγελέας , όπως ξαναείπα είναι πολύ σοβαρό αυτό που έγινε

Τώρα μπορεί να το κάνανε γιατί τους 4 πρώτους μήνες δεν εφαρμόζουν ρήτρα, αλλά το σωστό θα ήταν , όπως έγινε σε εμένα (3 φορές😛) , σε οποιοδήποτε λάθος να ζητάνε εκ νέου τη σύμβαση και όχι να διορθώνουν οι ίδιοι υπογεγραμμένο έγγραφο (βλέπω έχουν διορθώσει και την οδό)

Σε άλλα νέα ετοιμάζω έγγραφο για ΣτΚ για την αύξηση του fixed, μιας και δεν εμπιστεύομαι τη ΡΑΕ πότε και αν απαντήσει

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

αυτή η λάθος νοοτροπία μας πάει πίσω . Μέσω ΣτΚ σίγουρα μπαίνει εισαγγελέας , όπως ξαναείπα είναι πολύ σοβαρό αυτό που έγινε

Τώρα μπορεί να το κάνανε γιατί τους 4 πρώτους μήνες δεν εφαρμόζουν ρήτρα, αλλά το σωστό θα ήταν , όπως έγινε σε εμένα (3 φορές😛) , σε οποιοδήποτε λάθος να ζητάνε εκ νέου τη σύμβαση και όχι να διορθώνουν οι ίδιοι υπογεγραμμένο έγγραφο (βλέπω έχουν διορθώσει και την οδό)

Σε άλλα νέα ετοιμάζω έγγραφο για ΣτΚ για την αύξηση του fixed, μιας και δεν εμπιστεύομαι τη ΡΑΕ πότε και αν απαντήσει

τους εστειλα ξανα email με το συμβολαιο που ειχα υπογραψει και διπλα το email τις μαιμουδιες τους και τους ειπα αν δεν δεχτουν παω ΣΤΚ και ΡΑΕ περιμενω την απαντηση τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Είμαι υπό σκέψη.

Ψάχνω την αγορά για να δω τι παίζει.

Πως εγινες την Παρασκευη πελατης οταν μου απαντησες και τωρα ψαχνεις να δεις τι παιζει?

Θα φυγεις αμεσως δηλαδη?

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, COSTAKISMIKROS είπε

Λοιπον παιδια αυτοι στην nrg ειναι μεγαλοι απατεωνες τους εστειλα εχθες το συμβολαιο που ειχα κανει μαζι τους και ειχα τικαρει το κουτακι fixed. Ξερεται τι εκαναν μου εστειλαν το συμβολαιο που τους εστειλα και ειχαν σβησει με blanco to fixed απο κει και περα τι να πω.Τα συμπερασματα δικα σας. Ακολουθει η απαντηση τους

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σύμφωνα με το αρχείο μας είχατε αφήσει κενή την επιλογή για την ενεργοποίηση του σταθερού τιμολογίου, επομένως εντός του δικαίου σας χρεώθηκε η χρέωση αναπροσαρμογής

 

image001.png

Το εχεις ολο αυτο με την ημερομηνια κατω αριστερα οπως με την photo που ανεβασες?

Αν φαινεται μεσα απο το email οπως το εχεις στειλει κι αυτοι στο εχουν στειλει πισω διορθωμενο και το εχουν πειραξει την ΓΑΜ@ΣΑΝ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Το εχεις ολο αυτο με την ημερομηνια κατω αριστερα οπως με την photo που ανεβασες?

Αν φαινεται μεσα απο το email οπως το εχεις στειλει κι αυτοι στο εχουν στειλει πισω διορθωμενο και το εχουν πειραξει την ΓΑΜ@ΣΑΝ.

εννοείται το έχω ολόκληρο και την ημερομηνία που τους έστειλα Εμαιλ στα απεσταλμένα μου. απλά όταν είδα το έγγραφο μου με Blanco τρελάθηκα δεν πίστευα στα μάτια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, COSTAKISMIKROS είπε

εννοείται το έχω ολόκληρο και την ημερομηνία που τους έστειλα Εμαιλ στα απεσταλμένα μου. απλά όταν είδα το έγγραφο μου με Blanco τρελάθηκα δεν πίστευα στα μάτια μου.

Μπορεις να το ανεβασεις εδω αυτο που σου εστειλαν με την ημερομηνια να φαινεται κατω αριστερα οπως φαινεται στην φωτογραφια που ανεβασες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

δεν πίστευα στα μάτια μου.

Λίγο πολύ και εγώ είχα αμφιβολίες, για αυτό ζήτησα να το ανεβάσεις (χωρίς παρεξήγηση).

Απίστευτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Μπορεις να το ανεβασεις εδω αυτο που σου εστειλαν με την ημερομηνια να φαινεται κατω αριστερα οπως φαινεται στην φωτογραφια που ανεβασες ?

Πήγαινε στην σελίδα 481 το έχω ανεβάσει αυτό που μου έστειλαν οι άθλιοι σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

Πήγαινε στην σελίδα 481 το έχω ανεβάσει αυτό που μου έστειλαν οι άθλιοι σήμερα

Ναι το ειδα απλα λεω αν μπορεις να το ανεβασεις ολοκληρο να φαινεται και η ημερομηνια κατω αριστερα.

Ετσι οπως στο εστειλαν δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ναι το ειδα απλα λεω αν μπορεις να το ανεβασεις ολοκληρο να φαινεται και η ημερομηνια κατω αριστερα.

Ετσι οπως στο εστειλαν δηλαδη.

Αυτή την εικόνα μου έστειλαν δεν φαίνεται η ημερομηνία πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

Αυτή την εικόνα μου έστειλαν δεν φαίνεται η ημερομηνία πουθενά

Δηλαδη σου εστειλαν μιση εικονα χωρις να φαινεται καν ολοκληρη η σελιδα?

Βασικα θα επρεπε να σου στειλουν ολοκληρη την συμβαση γι'αυτο το θεμα κι αυτοι σου εστειλαν μονο την μιση εικονα που δεν φαινεται ουτε η ημερομηνια αλλα ουτε και η υπογρφη σου?

Προσωπικα το θεωρω αδιανοητο να εχουν κανει τετοιο πραγμα.Αδιανοητο χωρις πλακα.

Αν ισχυει αυτο το πραγμα που μας λες κι εχουν κανει τετοια ΧΟΝΤΡΗ μαμακια γ@μ@ τους το μ@@ν@ που τους πεταγε.

Προκειται περι μαμακιας γιατι αδυνατο να πιστεψω οτι μια εταιρια θα εκανε μια τετοια "απατη" για 5,90 ευρω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως πελάτης της nrg από 1η Απριλίου, να αναφέρω ότι και στους δύο λογαριασμούς που μου έχουν στείλει υπάρχει χρέωση του fixed. Θα έπρεπε να υπάρχει και στους λογαριασμούς του φίλου αφού και αυτός το είχε επιλέξει από την αρχή.

Αν δεν υπάρχει, κάποιος το είχε αφαιρέσει εξ αρχής από το συμβόλαιο του φίλου και όχι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thespartian είπε

Ως πελάτης της nrg από 1η Απριλίου, να αναφέρω ότι και στους δύο λογαριασμούς που μου έχουν στείλει υπάρχει χρέωση του fixed.

άρα ,πάει και το σενάριο να το είχαν σβήσει "καλοπροαίρετα" ,ωστε να γλυτώσει το fixed τους 4 μήνες

Μπορείς να ανεβάσεις λογαριασμό ? (χωρίς να φαίνονται προσωπικά στοιχεία φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...