Προς το περιεχόμενο

Detroit: Become Human [PS4]


FromDusk_TillDawn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο τους δημιουργους του heavy rain, την εταιρεία ανάπτυξης Quantic Dreams και με director τον David Cage, το Detroit Become Human είναι ένα neo-noir θρίλερ/ adventure game που αναμένεται να κυκλοφορήσει μέσα στο 2018 (πιθανόν στο δεύτερο τρίμηνο) για το PS4.

Γνωριζει κανεις αν βγει με ελληνικα οπως το beyond two souls?

Επίσημο site: https://www.playstation.com/en-us/games/detroit-become-human-ps4/

Επεξ/σία από FromDusk_TillDawn
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεωρώ δεδομένο ότι θα έχει Ελληνικούς υπότιτλους, το περιμένω πως και πως το παιχνίδι, είναι με διαφορά το αγαπημένο μου είδος!! 
Η πρώτη μου επαφή με αυτό το ''είδος'' ήταν με το fahrenheit στο ps2, μετά είχαμε τα τρομερά Heavy Rain και Beyond two souls στο ps3, ενώ πολύ καλά και αξιόλογα ήταν το life is strange και Until Dawn.

Y.Γ. Για όσους ενδιαφέρονται για αυτό το είδος υπάρχει στο ps4 αποκλειστικά και το Hidden Agenda, είναι ενδιαφέρον άλλα πολύ μικρό μόλις 2-3 ώρες διάρκεια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ελπιζω να εχει υποτιτλους αν κρινω απο το beyond two souls γιατι το heavy rain ηταν πιο παλιο.Τρομερα παιχνιδια ολα οσα ανεφερες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει όλα τα παιχνίδια τέτοιου είδους(εκτός από το Hidden Agenda που αναφερε ο φίλος πιο πάνω) μπορώ να πω φαίνεται πολύ καλό!

Και εγώ θεωρώ θα έχει ελληνικούς υπότιτλους. Αναμένουμε ανακοίνωση για την ημερομηνία κυκλοφορίας του!.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και να ταν μονο αυτα...στη λιστα αγαπημενων του σκρουτζ περιμενουν καμια 10ρια ακομα.

Επεξ/σία από FromDusk_TillDawn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφως ανωτερο το Hr, αλλά και το Beyond ειχε τις στιγμες του. Περιμενω με ανυπομονησια το καινουργιο. H sci-fi θεματολογια του με ιντριγκαρει απιστευτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα το Beyond μου άρεσε πολύ περισσότερο από το hr ίσως να έπαιξε ρόλο η ellen page και ο dafoe

Στο θέμα μας τώρα, το Detroit φαίνεται πολύ καλογραμμένο και με πολλές επιλογές που θα παίζουν το ρόλο τους. Ελπίζω να ανταποκριθεί στις φιλοδοξίες μου.

Επεξ/σία από solidsnake222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...