Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά οι περισσότεροι το βλέπετε στα Ισπανικά ή με την αγγλική μεταγλώτιση;

Γιατί εγώ προσπάθησα ισπανικά αλλά δε παλεύεται 😂 Σα να βλέπω Μαρία της γειτονιάς 2018 ήταν!🤣😂

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, geodrako said:

Παιδιά οι περισσότεροι το βλέπετε στα Ισπανικά ή με την αγγλική μεταγλώτιση;

Γιατί εγώ προσπάθησα ισπανικά αλλά δε παλεύεται 😂 Σα να βλέπω Μαρία της γειτονιάς 2018 ήταν!🤣😂

Προσωπικά το είδα στο Ισπανικά.Γενικα δεν μπορω να βλεπω μεταγλωτισμενες σειρες/ταινιες οσο καλη και να ειναι η μεταγλωτιση, βεβαια παντα μου αρεσαν τα ισπανικα οποτε δεν είχα πρόβλημα. Επισης με τοσες ισπανόφωνες σειρες που εχει το νετφλιξ εχουμε μαθει και αρκετές λέξεις μέχρι τώρα :P .

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, timos71 είπε

Προσωπικά το είδα στο Ισπανικά.Γενικα δεν μπορω να βλεπω μεταγλωτισμενες σειρες/ταινιες οσο καλη και να ειναι η μεταγλωτιση, βεβαια παντα μου αρεσαν τα ισπανικα οποτε δεν είχα πρόβλημα. Επισης με τοσες ισπανόφωνες σειρες που εχει το νετφλιξ εχουμε μαθει και αρκετές λέξεις μέχρι τώρα :P .

 

12 ώρες πριν, Pa0ki είπε

Κάποιοι ανώμαλοι το είδαμε με γερμανική μεταγλώττιση 

χαχαχαχα Γερμανικά;;;;; O M G !! ! ! ! ! χαχαχα

Πάντως η Αγγλική μεταγλώτιση ήταν πραγματικά πολύ καλή και πιστή! Απ τις καλύτερες που έχω δει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Με το που ειδα τον Berlin στο τελος αυτοματα χαμογελασα. Ο καλυτερος με διαφορα ηταν. Ενδιαφερον το trailer και αυτο που λεει περι η Τοκυο περι "μεγαλο κολπο" και απανταει ο Professor "το μεγαλυτερο", εχω την εντυπωση οτι δεν αναφερονται καθολου στο να σωσουν τον Rio και σε οτι μας εδειχνε πιο πριν στο υπολοιπο trailer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...