Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι 2 τελευταιες κοβονται μονες τους. Τωρα η Τοκιο οπως προειπα μαλλον δεν ειναι για σοβαρη σχεση μας το δειξε κιολας :P Αλισον Παρκερ και Αριαδνα περνανε στον τελικο, αλλα δε μπορω να ξεχωρισω καποια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@Kostasspil Προηγείται η Άλισον με 3-0 αλλά λόγω του υπεροπτικού της ύφους νομίζει ότι τέλειωσε το ματς, σιγά σιγά ισοφαρίζει η Αριάδνα και το παίρνει στα πέναλτι σαν την Λίβερπουλ με την Μίλαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να κατεβάσω να δω το 1ο επεισόδιο από την 1 season αλλά επειδή με χαλάνε τα μη αγγλικά σε σειρές / ταινίες , βλέπω ότι παίζει και αγγλικό audio , πως είναι στα αγγλικά χάνει πολύ από την ισπανική που είναι η σειρά ?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, SPANK said:

πως είναι στα αγγλικά χάνει πολύ από την ισπανική που είναι η σειρά ?

Προσωπικά μου χαλάει πολύ την αίσθηση αν τη δω στα Αγγλικά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, SPANK said:

Λέω να κατεβάσω να δω το 1ο επεισόδιο από την 1 season αλλά επειδή με χαλάνε τα μη αγγλικά σε σειρές / ταινίες , βλέπω ότι παίζει και αγγλικό audio , πως είναι στα αγγλικά χάνει πολύ από την ισπανική που είναι η σειρά ?

Το δοκίμασα σε αυτή τη σειρά αλλά και στο DARK (γερμανικό), και τις δυο φορές ξένισε και στο 10λεπτο το άλλαξα, δεν χάνεις κάτι να το δοκιμάσεις αλλά νομίζω ότι χάνει στο ντουμπλαρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το άρχισα στα ισπανικά και την συνήθισα την ισπανική γλώσσα μόλις το 2ο επεισόδιο που είμαι , φαίνεται πολύ καλή σειρά την συνεχίζω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...