Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, johnyboy είπε

 black mirror. είδα το πρώτο επεισόδιο που ήταν και το τελευταίο. τεράστια απογοήτευση 

Μου κάνει εντύπωση που το έκοψες... μιας και κάθε επεισόδιο έχει άλλη ιστορία...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, johnyboy είπε

 black mirror. είδα το πρώτο επεισόδιο που ήταν και το τελευταίο. τεράστια απογοήτευση 

Ακυρη η αντίδρασή σου, γιατί τα επ του black mirror είναι αυτοτελή και το S01E01 φημίζεται για την πιο μάπα έναρξη σειράς που έχει γίνει ποτέ -σε σχέση με το τι επακολουθεί

Δοκίμασε το S01E02

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, McNerd είπε

Ακυρη η αντίδρασή σου, γιατί τα επ του black mirror είναι αυτοτελή και το S01E01 φημίζεται για την πιο μάπα έναρξη σειράς που έχει γίνει ποτέ -σε σχέση με το τι επακολουθεί

Δοκίμασε το S01E02

Ειναι τοσο μαπε το 1ο? Τελειωσα τα περισσοτερα που εβλεπα στο netflix και ηρθε η σειρα του. Αν το σκιπαρω και παω στο 2ο χανω κατι? Για πες για πες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα επεισοδια ειναι αυτοτελη, οποτε δεν χανεις τιποτα. Αν και εγω δεν το βρηκα κακο το πρωτο, οκ ειναι καπως.........αλλα μεχρι εκει.

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ειναι τοσο μαπε το 1ο? Τελειωσα τα περισσοτερα που εβλεπα στο netflix και ηρθε η σειρα του. Αν το σκιπαρω και παω στο 2ο χανω κατι? Για πες για πες :D

Απλα δεν μοιαζει σε θεματολογια με τα υπολοιπα, δεν ειναι οτι θα βαρεθεις τη ζωη σου ξερωγω, δε διαρκει πολυ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The wire (στη δευτερη σαιζον αλλα επιφυλασσομαι να το τελειωσω καποια στιγμη)

The sopranos (1 σαιζον, οκ ξερω καποιοι βριζετε αλλα το πιο πιθανο ειναι οτι απλα τα ξεκινησα σε λαθος στιγμη)

Better call saul (2 σαιζον.....το προβλημα με αυτη τη σειρα ειναι οτι ξεκινας με τις προσδοκιες ψηλα λογω ΒΒ αλλα τελικα ειναι κατι το εντελως διαφορετικο)

Mr Robot  (2 saizon......κουρασε υπερβολικα)

The punisher και ολα τα μαρβελ του νετφλιξ (απλα δεν ειναι για εμενα , δεν ξερω καν γιατι προσπαθω να τα δω)

Legion (δεν ξεκινησα την δευτερη.......υπαρχουν πιο ευκολοι τροποι για να διαλυσεις τον εγκεφαλο σου)

Star trek ( μετα το δευτερο επεισοδιο.........)

Banshee (καπου στο μεσο της 1ης σαιζον......ακομα το εχω απορια γιατι εχει τοσους followers)

The walking dead (στην 4 σαιζον.......σειρα ορισμος του ξεχειλιματος)

Designated survivor (στο 3 επεισοδιο........αμα εχεις παιξει τον jack ειναι λιγο δυσκολο να γινεις πιστευτος ως προεδρος)

Και αλλα που δεν θυμαμαι....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Captain Falafel είπε

The wire (στη δευτερη σαιζον αλλα επιφυλασσομαι να το τελειωσω καποια στιγμη)

The sopranos (1 σαιζον, οκ ξερω καποιοι βριζετε αλλα το πιο πιθανο ειναι οτι απλα τα ξεκινησα σε λαθος στιγμη)

Better call saul (2 σαιζον.....το προβλημα με αυτη τη σειρα ειναι οτι ξεκινας με τις προσδοκιες ψηλα λογω ΒΒ αλλα τελικα ειναι κατι το εντελως διαφορετικο)

Mr Robot  (2 saizon......κουρασε υπερβολικα)

The punisher και ολα τα μαρβελ του νετφλιξ (απλα δεν ειναι για εμενα , δεν ξερω καν γιατι προσπαθω να τα δω)

Legion (δεν ξεκινησα την δευτερη.......υπαρχουν πιο ευκολοι τροποι για να διαλυσεις τον εγκεφαλο σου)

Star trek ( μετα το δευτερο επεισοδιο.........)

Banshee (καπου στο μεσο της 1ης σαιζον......ακομα το εχω απορια γιατι εχει τοσους followers)

The walking dead (στην 4 σαιζον.......σειρα ορισμος του ξεχειλιματος)

Designated survivor (στο 3 επεισοδιο........αμα εχεις παιξει τον jack ειναι λιγο δυσκολο να γινεις πιστευτος ως προεδρος)

Και αλλα που δεν θυμαμαι....

Το the wire για μενα ειναι η καλυτερη σειρα που εχω δει, οποτε δωσε μια 2η ευκαιρια γτ και στους περισσοτερους αρεσει αν δεν το εχουν λατρεψει, better call saul για μενα ειναι καλυτερο απο bb εντελως υποκειμενικα, banshee ειναι σειραρα και ξεκιναει με πολυ καλο ρυθμο, για μενα δωσε και εδω 2η ευκαιρια, ολοκληρωμενη σειρα με πολυ ξυλο και ωραιες γυναικες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Homeland-Η πρωτη σεζον ηταν φοβερη οι δυο επομενες επεσαν ποιοτικα και με το τελος του brody εχασε το ενδιαφερον της η σειρα. επισης ποσες φορες να δεις τις κρισεις της Carrie.... 

House of Cards-Μετα την δευτερη σεζον.Εχουμε αρκετα προβληματα με πολιτικους για να τα βλεπουμε και σε σειρες +δεν μου φαινοταν καθολου ρεαλιστικη.

The last man on earth-Oι καφριλες και σαχλαμαρες του Ταντι δεν παλευονται μετα απο 2 σεζον παρα την εξυπνη αρχικη ιδεα.                       

The 100-υπερβολικα εφηβικη σειρα(κλασικο CW)καμια λογικη στις αποφασεις των χαρακτηρων.Την μια σεζον τα καλυτερα παιδια την αλλη δολοφονουν παιδακια...

Orphan Black-Δεν εχω ασχημα λογια για την συγκεκριμενη σειρα.Αντιθετα η Μασλανι αξιζε ολα τα βραβεια.Απλα εχασα εγω το ενδιαφερον για την συνεχεια.

Mr.Robot-Άρτια η πρωτη σεζον της σειρας αλλα πολυ σκοτεινη  δεν καταφερα ακομα να με πεισω να δω αλλο.

Vampire diaries-επρεπε να χει τελειωσει 3-4 σεζον πριν...

μερικες ακομα που σταματησα : under the dome(οτι να ναι σεναριο μονο για τρολ και χαβαλε),Graceland(εμαθα οτι κοπηκε χωρις τελος στην τριτη σεζον γενικα μετρια),How to get away with murder(μετα απο λιγα επεισοδια.δεν θα την προτεινα σε κανεναν κακη σαπουνοπερα),The following(η σειρα με το χειροτερο σεναριο ολων των εποχων,κριμα για τους 2 καλους πρωταγωνιστες).Orange is the new black- (δεν βρηκα ενδιαφεροντες τους χαρακτηρες),Ray Donovan-(H πρωτη σεζον που ειδα ηταν αρκετα καλη αλλα δεν την συνεχισα),Jessica Jones,touch,blacklist,sex drugs & rock&roll,Μοzart in the jungle....

Επεξ/σία από vagelisx3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, McNerd είπε

Ακυρη η αντίδρασή σου, γιατί τα επ του black mirror είναι αυτοτελή και το S01E01 φημίζεται για την πιο μάπα έναρξη σειράς που έχει γίνει ποτέ -σε σχέση με το τι επακολουθεί

Δοκίμασε το S01E02

 

23 ώρες πριν, AtiX είπε

Μου κάνει εντύπωση που το έκοψες... μιας και κάθε επεισόδιο έχει άλλη ιστορία...  

θα του δώσω μια ευκαιρία ακόμα να δω τι λέει γιατί το s01 e1 και το s04e01 που είδα δεν με έπεισαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια βλεπω σε γνωστο tracker να ανεβαινουν επεισοδια 7ης σαιζον του suits.

Καλα δεν εχει κοπει ακομα;

Στις 17/4/2018 στις 8:33 ΜΜ, johnyboy είπε

 black mirror. είδα το πρώτο επεισόδιο που ήταν και το τελευταίο. τεράστια απογοήτευση 

Δες τα,το πρωτο ηταν απο τα πιο μαπα πρωτα επεισοδια ever.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, johnyboy είπε

ειδα και το 2ο και το πρωτο απο την 4η σεζον και συνεχιζει να μην μου αρεσει, δεν βγαζει καποιο νοημα

Για να σε βαλω στο κλιμα,black mirror στην ουσια ειναι η οθονη του κινητου μας οταν ειναι κλειστο.

Δειχνει ποσο εχουν χαθει και ποσο θα χαθουν μεσα στην ψηφιακη εποχη οι χαρακτηρες των ανθρωπων.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnyboy είπε

ειδα και το 2ο και το πρωτο απο την 4η σεζον και συνεχιζει να μην μου αρεσει, δεν βγαζει καποιο νοημα

ΟΚ μη το βλέπεις τότε. Δεν ειναι ολα για ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...