Προς το περιεχόμενο

iOS 11.3 με "Υγεία Μπαταρίας" και πλήθος νέων χαρακτηριστικών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, GriVax31 είπε

Ουτε καν και συγνωμη αν αυτο φανηκε. Ηταν πιο πολυ για καποιες συγκεκριμενες εταιριες που μονο χλευασμο στην apple ξερουν να κανουν και δεν μιλησα απλα για τα iphone, αλλα για το ios. Κινηταρες και τα samsung και τα lg και τα sony και τα huawei με πολλα καλουδια λογω android και ελευθεριας. Σε αλλο πραγμα κεντραρα ομως.

ειναι καθαρα γουστα. το ιντερφεις του αντροιτ ειναι για κλαματα. καμια σχεση με  το ios. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

55 λεπτά πριν, mobile_32 είπε

καμία άλλη άποψη για αναβάθμιση σε 5s?

Κατοχος 5s εδω και 3.5 χρονια....Το κινητο μου τολμαω να πω οτι ανανεωθηκε σε μεγαλο βαθμο!!! Κυριολεκτικα σε συγκριση με το 11.2 εχει μεγαλη διαφορα!! πολυ ποιο snappy και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα... αξιζει με 1000 η αναβαθμιση

 

Παρομοια και το Air2 μου! ΠΕΤΑΕΙ!... Μεγαλη διαφορα στο responsiveness , ποιο ρευστο, ποιο snappy, οι 2 -3 εφαρμογες που δουλευω καθε μερα ειναι εμφανως ποιο σβελτες και ομαλες!.. Εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος μεχρι στιγμης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tsakalos! είπε

Κατοχος 5s εδω και 3.5 χρονια....Το κινητο μου τολμαω να πω οτι ανανεωθηκε σε μεγαλο βαθμο!!! Κυριολεκτικα σε συγκριση με το 11.2 εχει μεγαλη διαφορα!! πολυ ποιο snappy και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα... αξιζει με 1000 η αναβαθμιση

 

Παρομοια και το Air2 μου! ΠΕΤΑΕΙ!... Μεγαλη διαφορα στο responsiveness , ποιο ρευστο, ποιο snappy, οι 2 -3 εφαρμογες που δουλευω καθε μερα ειναι εμφανως ποιο σβελτες και ομαλες!.. Εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος μεχρι στιγμης!

 

Άλλος ένας με 5s κι εγώ. Το είχα παρατήσει από το 11.1 και είχα αγανακτήσει με το android που το αντικατέστησε. Τώρα όλα πάλι είναι ο.κ. Γρήγορο ξανά και με ομαλά animations. Την επόμενη αναβάθμιση θα είμαι ο τελευταίος που θα τη δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που ειδα αρκετη διαφορα παντως ηταν στο air2... μου αρεσε ιδιαιτερα οτι λυθηκαν καποια μικρο θεματακια του touch σε καποιες συγκεκριμενες εφαρμογες! 

Μπραβο στην Apple που βελτιωσε μεχρι και συσκευες 5ετιας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎30‎/‎3‎/‎2018 στις 8:39 ΠΜ, merkon είπε

Κάποιος που να το έβαλε σε ipad air 2? Είμαι ακόμα με iOS 10 και δεν ανεβαίνω μην αρχίζει και λαγκαρει

Επιβεβαιώνω πως δε λαγκάρει καθόλου. ίσα ίσα είναι η πιο smooth αναβάθμιση μέχρι στιγμής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα το post και κάνω αμέσως το update να πω απόψεις και health status της μπαταρίας. (iPhone 8 - 264G)
Ήμουν εκτός τόσο καιρό και δεν πρόσεξα τίποτα για update. #can'twait.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, Makis38 said:

SE συζύγου, που σημαίνει φόρτιση τουλάχιστον 2 φορές την μέρα και γενικό ξέσκισμα με όλα ανοιχτά όλη μέρα, αγορασμένο τον Σεπτέμβριο του 2016 από Αμερική, 87%. Πολύ καλά νομίζω. Το κινητό δεινοπαθεί καθημερινά. Θα δω και το δικό μου ίδιο μοντέλο ίδια μέρα αγοράς αλλά με συνετή χρήση, αλλά προσπαθώ ακόμη να κατεβάσω το update από μια χώρα της αραπιάς που βρίσκομαι και ίδωμεν.

 

93% το δικό μου SE, Σεπτέμβριος του 2016. Η αναβάθμιση σε Air 2, smooth όπως ήτανε και εξαφανίστηκε ένας μικρός λόξυγγας όταν πήγαινες από την home screen δεξιά στην Notification. Στο iphone όλα σφαίρα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατοχος Iphone 6s plus & 7 plus. Μπορω να πω οτι μετα την αναβαθμιση βλεπω σημαντικη διαφορα στην αποδοση. Επισης το ipad air 2 που μεχρι προτινος σερνοταν σα να μην υπαρχει αυριο τωρα πεταει. Γενικα απολυτα ευχαριστημενος με αυτη την αναβαθμιση! Για την μπαταρια δε μπορω να πω κατι ακομα γτ παντα μετα απο καθε αναβαθμιση νομιζω οτι το battery life εχει βελτιωθει (ατιμο placebo effect)

Επεξ/σία από DaemonLord92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 11.3 νομίζω είναι η καλύτερη έκδοση από το iOS 11 που είδαμε μέχρι τώρα. Ελπίζω μόνο να φτιάξουν ένα καλό iOS 12 γιατί ο ανταγωνισμός είναι πλέον μεγάλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είστε ευχαριστημένοι από ταχύτητα κλπ. με παλαιότερα μοντέλα, μπορείτε να πείτε πως συγκρίνεται με IOS 10?

Ναι είναι καλύτερο από IOS11.2 αλλά αξίζει να αναβαθμίσει κάποιος που έχει μείνει σε 10.3.3??

Από πλευράς ταχύτητας και απόκρισης πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...