Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κανεις κανενα τριμηνο ακομα υπομονη μπορει να το βρεις και στα 20, γιατι εχει πουλησει τρελα και θα πεσει η τιμη του. Για God of War εχει μεγαλο σε διαρκεια campaign και απο οτι λενε ολοι ειναι μια παιχνιδαρα και μιση. Η αποφαση δικη σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, kostiger είπε

Αν κανεις κανενα τριμηνο ακομα υπομονη μπορει να το βρεις και στα 20, γιατι εχει πουλησει τρελα και θα πεσει η τιμη του. Για God of War εχει μεγαλο σε διαρκεια campaign και απο οτι λενε ολοι ειναι μια παιχνιδαρα και μιση. Η αποφαση δικη σου..

δεν το χεις παιξει ακομα? 😯

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

20€ δεν θπαρχει περιπτωση να το βρει σε 3 μηνες..επειδη ακριβως πουλαει σαν τρελο ειναι ο λογος που δεν θα πεσει η τιμη του ευκολα, εκτος και αν κανει καμια μαγκια η sony βεβαια και ριξει την τιμη.

Πιστεω μετα το περας των 6 μηνων θα το δουμε στα 30.

Επεξ/σία από DTsuras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν παει στα 25 το πολυ (μεταχειρισμενο) δεν το περνω με τιποτα. Εχω ηδη πολυ χαμηλες προσδοκιες μιας και ακουσα οτι μοιαζει λιγο με Uncharted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταια ερωτηση και μαλλον θα προβω σε αγορα

υπαρχει min-maxing? αυτο ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου χαρακτηριστικα στα παιχνιδια, απο εποχες diablo2

αν το τελειωσω στο normal, εχει νοημα να κυνηγησω ενα run στο hardest difficulty? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Bagerisu είπε

Uncharted λίγο δύσκολα. Last of Us όμως αρκετά...

Και θες να μου πεις οτι Uncharted και Last of us δεν ειναι ιδια κατηγορια;
Οκ το δευτερο δεν το εχω τελειωσει ακομη αλλα βλεπω παρα πολλα κοινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Είναι ιερόσυλος απλά..

Περιμένει να το βρει στα 20€ ο σατράπης 😛

Δεν εχετε αδικο. Περιμενω ωστοσο τον κολλητο να το τερματισει ωστε να αναλαβω δραση..

Θα περιμενω δε την ευκαιρία μου για αγορα, οταν βρεθει καποια αριστη μεταχειρισμένη limited στο πορτοκαλι μαγαζι.

Το λες και λιγο υπολογιστικο. Τωρα για σατραπισμο δεν ξερω.😎

Επεξ/σία από kostiger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 ευρώ για ένα παιχνίδι που καλώς ή κακώς θα παίζεις κάνα 40ωρο-50ωρο μαξ είναι μια χαρά...παραπάνω όχι, γνώμη μου

Εμένα μου άρεσε αρκετά αλλά πλην του story που ήθελα να τερματίσω να δώ τι γίνεται, δεν με κέρδισε να συνεχίσω σε extra areas -που ήταν απογοητευτικές σε σχεδιασμό-, βαλκυρίες, ούτε καν second run στο hard κτλ... έπαιξα λίγο, βαρέθηκα, τάχω ξαναπαίξει και καλύτερα και πιο ουσιαστικά- bloodborne, ds, nioh κτλ-, αυτό...και το πήρα 50άρικο 2 μέρες μετά την κυκλοφορία ε

εναλλακτικά, το ήξερα ότι έπρεπε να περιμένω αλλά εκείνη τη περίοδο δεν είχα κάνα θέμα να δώσω λίγα παραπάνω λεφτά για ένα single player για να παίξω άμεσα...είναι ένα παιχνίδι που θεωρώ ότι γενικότερα αξίζει φουλ για μια καλή single player εμπειρία στο ps4 και είναι και τρελό fun, αλλά όχι με τέτοια τιμή, όχι γιατί είναι μικρό σε σχέση με τα 15ωρα της naughty dog - δεν είναι, είναι αρκετά μεγάλο (δή επαναλαμβανόμενο και χωρίς bosses βέβαια αλλά οκ)- αλλά replayability παντελώς 0 για μένα όπως δε με τράβηξε να το κάνω platinum...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα που δεν πεφτουν. Οι περισσότεροι δεν κανουν συλλογη. Το Uncharted 4 θα το δίνουν με τις Κυριακατικες εφημεριδες σε λιγο. Πολυ καιρο τωρα το βλεπω απο 20 ευρω και κάτω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τι να πω που αγοραζω οτι βρω σε ευκαιρια και εχω μεινει απο τηλεοραση και ουτε το 1/3 απο τα παιχνιδια μου δεν εχω τελειωσει...Ημουν ετοιμος να το παρω και αυτο στα 50 ευρω που το εχουν τωρα αλλα λεω να περιμενω μηπως και τσιμπησω καμια επανακυκλοφορια απο limited edition σε καλη τιμη αφου μιας και δεν εχω αξιωθει να τελειωσω αυτα που εχω.Περιμενουν στην ουρα uncharted 3,4, lost legacy, bloodborne, ratchet, infamous second son, horizon και τα μονο που εχω τελειωσει ειναι τo last of us,uncharted 1,2 the order, shadow of colossus, και το hue αυτο το indie για καποιο λογο με τραβηξε και το ελιωσα μεχρι να το τελειωσω.Πρεπει να αρχισω να συγκρατιεμαι στις αγορες για να μην πω κατι χειροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, snake_plissken2112 είπε

30 ευρώ για ένα παιχνίδι που καλώς ή κακώς θα παίζεις κάνα 40ωρο-50ωρο μαξ είναι μια χαρά...παραπάνω όχι, γνώμη μου

Εμένα μου άρεσε αρκετά αλλά πλην του story που ήθελα να τερματίσω να δώ τι γίνεται, δεν με κέρδισε να συνεχίσω σε extra areas -που ήταν απογοητευτικές σε σχεδιασμό-, βαλκυρίες, ούτε καν second run στο hard κτλ... έπαιξα λίγο, βαρέθηκα, τάχω ξαναπαίξει και καλύτερα και πιο ουσιαστικά- bloodborne, ds, nioh κτλ-, αυτό...και το πήρα 50άρικο 2 μέρες μετά την κυκλοφορία ε

 εναλλακτικά, το ήξερα ότι έπρεπε να περιμένω αλλά εκείνη τη περίοδο δεν είχα κάνα θέμα να δώσω λίγα παραπάνω λεφτά για ένα single player για να παίξω άμεσα...είναι ένα παιχνίδι που θεωρώ ότι γενικότερα αξίζει φουλ για μια καλή single player εμπειρία στο ps4 και είναι και τρελό fun, αλλά όχι με τέτοια τιμή, όχι γιατί είναι μικρό σε σχέση με τα 15ωρα της naughty dog - δεν είναι, είναι αρκετά μεγάλο (δή επαναλαμβανόμενο και χωρίς bosses βέβαια αλλά οκ)- αλλά replayability παντελώς 0 για μένα όπως δε με τράβηξε να το κάνω platinum...

δε σε τραβηξε 2ο run ε? εγω αυτο φοβαμαι, οτι θα το τελειωσω σε 30 ωρες και δε θα εχω να κανω τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...