Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Votritis είπε

Να ρωτησω εγω κατι ασχετο-σχετικο (για οταν ερθει η ωρα) στο παρελθον εχω ακουσει οτι μπορουσες να δωσεις την παλια κονσολα και να σου κοψουν λεφτα απο την καινουργια τετοιο σκηνικο παιζει εδω σε μας η μονο Αμερικα μερια παιζει κατι τετοιο.Αλλιως αγγελια απλα ελεγα να γλυτωσουμε τον κοπο αν δεν εχουν τρελη διαφορα στα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σκεφτομαι μηπως παρω το GTA V (νωρις το θυμηθηκα...).

βλεπω κυκλοφορουν και 3 bundles εκτος του απλου παιχνιδιου με online  (great white shark, whale shark, megalodon shark).

αξιζει να παω σε καποια απο αυτα ή και με το απλο Online θα ειμαι οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, icenex είπε

Να ρωτησω εγω κατι ασχετο-σχετικο (για οταν ερθει η ωρα) στο παρελθον εχω ακουσει οτι μπορουσες να δωσεις την παλια κονσολα και να σου κοψουν λεφτα απο την καινουργια τετοιο σκηνικο παιζει εδω σε μας η μονο Αμερικα μερια παιζει κατι τετοιο.Αλλιως αγγελια απλα ελεγα να γλυτωσουμε τον κοπο αν δεν εχουν τρελη διαφορα στα λεφτα.

Δεν μπλέκεις με τέτοια, ακόμα και αν γινόταν εδώ. Πολύ μεγαλύτερο κέρδος θα έχεις αν απλά πουλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

There, fixed it.

Tι εννοείς "βγήκε φήμη" , από το επίσημο μπλογκ το ps είναι , αν και δεν ξέρω αν άλλαξαν λίγο το άρθρο γιατί πριν όταν το διάβασα έλεγε Χριστούγεννα του 20 , τώρα βλέπω γράφει στο τέλος του 20 , άρα μπορεί και Νοεμβρίο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Δεν μπλέκεις με τέτοια, ακόμα και αν γινόταν εδώ. Πολύ μεγαλύτερο κέρδος θα έχεις αν απλά πουλήσεις.

αα τοσο καλα ειναι στο αγοραζουν για ενα πιατο φακες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, non-serviam είπε

Έπαιξε refresh στο ενδιάμεσο, μην το ξεχνάμε αυτό.

Ναι το οποιο τιμησα ,αλλα θεωρω ετσι και αλλιως μεγαλο το χρονικο διαστημα που μεσολαβει αναμεσα στις γενιες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Μπηκαμε στη τελικη ευθεια.Σε 12 μηνες σκανε οι νεες κονσολες xbox/ps

Αντε ωραία θα την βγάλουμε και αυτή την γενιά Τέρρορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ναι το οποιο τιμησα ,αλλα θεωρω ετσι και αλλιως μεγαλο το χρονικο διαστημα που μεσολαβει αναμεσα στις γενιες .

Πλέον που έχουν γίνει πισοειδή, ναι είναι. Ποιο παλιά όμως ήταν αναμενόμενο. Το ζήτημα είναι όμως ότι έχει τεράστιο κόστος η ανάπτυξη μιας νέας κονσόλας, γιατί όπως και να έχει όλα είναι custom και σε πολύ μικρότερο χώρο, παρότι πιο generic από πιο παλιά. Όλα αυτά είναι παράγοντες που επηρεάζουν, μαζί με τον ανταγωνισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Έχω ένα τέτοιο slim, πρέπει κάποια στιγμή να το φτιάξω. 😛

Ξέρεις να χρησιμοποιείς κολλητήρι ή σταθμό θερμού αέρα;

Ιδέα δεν έχω από τέτοια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα ps4 pro απο το Νοεμβρη που δουλευει αψογα , αλλα πριν απο λιγο μετα απο pause παιζοντας days gone κολλησε για 5-6 δεπτερολεπτα.Ειναι η πρωτη φορα και απο κεινη τη στιγμη δουλευει ξανα Χωρίς προβλήματα. Κατα ποσο πρεπει ν ανησυχω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...