Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
16 minutes ago, ThanosR92 said:

Το PS4 PRO τώρα έχει στα 349€ πιστεύεται στην Black Friday θα πέσει αρκετά το PRO? Να κάνω υπομονή μέχρι τότε? 

Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί κάποιος να θέλει να πάρει mid-gen κονσόλα όταν σε ένα χρόνο βγαίνουν τα επόμενα twins, but that's just me.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί κάποιος να θέλει να πάρει mid-gen κονσόλα όταν σε ένα χρόνο βγαίνουν τα επόμενα twins, but that's just me.

Επειδή θέλει να παίξει τώρα και όχι σε 1 χρόνο? Λέω εγώ τωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, ison said:

Επειδή θέλει να παίξει τώρα και όχι σε 1 χρόνο? Λέω εγώ τωρα

Η μικρές εκδόσεις είναι πολύ πιο vfm στην παρούσα φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Το PS4 PRO τώρα έχει στα 349€ πιστεύεται στην Black Friday θα πέσει αρκετά το PRO? Να κάνω υπομονή μέχρι τότε? 

με τπτ προ, παρε το απλο του χρονου βγαινει το 5αρι τζαμπα λεφτα θα δωσεις για πολυ μικρες διαφορες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Όπως και να έχει πιστεύεται αξίζει να περιμένω μέχρι το Black Friday ? Θα έχει μεγάλη διάφορα ?

Κοιτα αν μπορεις να περιμενεις 40 μερες αξιζει. Συνηθως βγαινει πακετακι με games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Κοιτα αν μπορεις να περιμενεις 40 μερες αξιζει. Συνηθως βγαινει πακετακι με games

Όσο αφορά το PS5 σε τι τιμή θα βγει πάνω κάτω ? Ρωτάω για να δω αν αξίζει να πάρω το απλό η το PRO, γιατί άμα κάνει πάνω από 500 EURO έχω φύγει για το PRO!

Όσο και να δωσεις το PS4 μετά σίγουρα θα έχει μια μεγάλη διαφορά και είναι αναλόγως αν μπορεί ο καθένας να την καλύψει!

Επεξ/σία από ThanosR92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Όσο αφορά το PS5 σε τι τιμή θα βγει πάνω κάτω ? Ρωτάω για να δω αν αξίζει να πάρω το απλό η το PRO, γιατί άμα κάνει πάνω από 500 EURO έχω φύγει για το PRO!

Όσο και να δωσεις το PS4 μετά σίγουρα θα έχει μια μεγάλη διαφορά και είναι αναλόγως αν μπορεί ο καθένας να την καλύψει!

Τιμη κανεις δεν ξερει αλλα φημες λενε οτι θα παιξει στα 500...Εγω πιστευω πιο πολλα μακαρι να πεσω εξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Όσο αφορά το PS5 σε τι τιμή θα βγει πάνω κάτω ? Ρωτάω για να δω αν αξίζει να πάρω το απλό η το PRO, γιατί άμα κάνει πάνω από 500 EURO έχω φύγει για το PRO!

Όσο και να δωσεις το PS4 μετά σίγουρα θα έχει μια μεγάλη διαφορά και είναι αναλόγως αν μπορεί ο καθένας να την καλύψει!

Το pro ειναι η χειροτερη αγορα που μπορεις να κανεις.Το slim αξιζει μονο εκτος αν εχεις ορεξη για αναμονη για το 5.Το 5 θα ειναι ακριβο,αλλα μιλαμε για πολυ δυνατο-ποιοτικο hardware τουλαχιστον απο αυτα που λεγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Shadows είπε

Το pro ειναι η χειροτερη αγορα που μπορεις να κανεις.Το slim αξιζει μονο εκτος αν εχεις ορεξη για αναμονη για το 5.Το 5 θα ειναι ακριβο,αλλα μιλαμε για πολυ δυνατο-ποιοτικο hardware τουλαχιστον απο αυτα που λεγονται.

Έχεις προσωπική εμπειρία ότι το PRO είναι λάθος αγορά ? Το έχεις παίξει σε HDR 4K και δεν σου άρεσε σε σχέση με το Slim ? Η θεώρησες πως δεν αξίζει το 100ευρω ?

Επεξ/σία από ThanosR92
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ThanosR92 είπε

Έχεις προσωπική εμπειρία ότι το PRO είναι λάθος αγορά ? Το έχεις παίξει σε HDR 4K και δεν σου άρεσε σε σχέση με το Slim ? Η θεώρησες πως δεν αξίζει το 100ευρω ?

Δε χρειαζεται να εχεις εμπειρια, η χρονικη περιοδος ειναι τετοια που σε προτεινουμε το απλο. Αν ηταν 6 μηνες πριν θα σου ελεγα το pro

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω οτι και εγω πηρα το slim πριν 2 μερες.Ειναι η 1η κονσολα playstation που αγοραζω.Τεραστιο συν οι προσφορες που εχει στα παιχνιδια,ειδικα σε σχεση με του switch.Μεγαλο μειον τα μεγεθη των παιχνιδιων.Στην αρχη ελεγα οτι θα παω μονο digital τελικα αλλα με βλεπω για retail.

Ερωτηση τωρα προς τους γνωστες,το nioh αξιζει??Ρωταω γιατι το sekiro το ελιωσα και θελω να ξερω αν μοιαζει περισσοτερο με αυτο ή με τα souls παιχνιδια.Εψαξα στο net αλλα δεν εβγαλα ακρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...