Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Αυτό ισχύει και σε games που αγοράζεις με την έκπτωση του ps+; Ο φίλος δεν αναφέρει τα ps+ games που δίνουν δωρεάν κάθε μήνα.

Οτι αγοράζεις το έχεις μόνιμα, είτε με Plus η χωρίς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Το παλιο driftare ,δεν εχω παραπονο ομως την εβγαλε τοσα χρονια   με πολλες ωρες χρησης .

101046653_2638064239772155_6263653461217247232_n.jpg

Εχω και εγω προβλημα με τον μοχλο(ο αριστερος αναλογικος μοχλος)κανει κινησεις μεσα στο παιχνιδι(σε διαφορετικη κατευθυνση)απο οτι το ελεγχο εγω

Αν το παω απο το καταστημα που πηρα την κονσολα(λετε να μου το αλλαξουν?)εχω βαλει επεκταση εγγυηση στην κονσολα μου

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spartan29gr είπε

Εχω και εγω προβλημα με τον μοχλο(ο αριστερος αναλογικος μοχλος)κανει κινησεις μεσα στο παιχνιδι(σε διαφορετικη κατευθυνση)απο οτι το ελεγχο εγω

Αν το παω απο το καταστημα που πηρα την κονσολα(λετε να μου το αλλαξουν?)εχω βαλει επεκταση εγγυηση στην κονσολα μου

Αυτο ακριβως επαθε και μενα  αλλα επαναλαμβανω  μετα απο αρκετα χρονια και πολλες ωρες χρησης .Ειχα   αγορασει  το ps4 pro    day one .

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Χαλασε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mr_Terror είπε

Φοτις μη το πεταξεις.Υπαρχουν οδηγοι στο ιντερνετ να το φτιαξεις.Συνηθως με ενα καθαρισμα μεσα στις επαφες φτιαχνεται.

Ουτε καν βαριεμαι και να ασχοληθω ,σκετη ταλαιπωρια ειναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ αντιμετωπίζω άλλο θέμα. Όταν κουμπώνω ακουστικά απευθείας στο DS αρκετές φορές ντριφτάρει, λαγκάρει και οι συνομιλητές μου με ακούνε με σπασίματα. Mέχρι που και κάποιες σπάνιες φορές απλά απενεργοποιούνται μόνα τους εν μέσω παιχνιδιού! Όταν χρησιμοποιώ τα Gold και οι δύο μοχλοί δουλεύουν κανονικά. Έχω δοκιμάσει 3-4 διαφορετικά ακουστικά με καλώδιο και το κάνουν με όλα.

Κάτι αντίστοιχο με αυτά που περιγράφονται εδώ

 

Επεξ/σία από -WISE-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.. Γνωρίζει κάποιος κανένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη για επισκευή Ps4. Πρέπει να είναι το πρόβλημα με το blue light of death. 

Επεξ/σία από mrvaggos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα ο γιος μου παιζει το Minecraft και ενω μου λεει οτι η έκδοση του δισκου  ειναι παλια και δεν εχει υποστήριξη αναβάθμιση δεν κανει  ξερει κανεις κατι ?

 

υγ ειναι δισκος οχι ψηφιακό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, theoritikos είπε

Μεταξύ medievil και days gone ποιο θα διαλέγατε?

Λαθος συγκριση...θες να παιξεις νεο παιχνιδι η να νιωσεις την νοσταλγια? Απαντας σε αυτο και διαλεγεις.

Αν ωστοσο δεν εχεις παιξει το medievil οταν βγηκε αρα για σενα ειναι νεο παιχνιδι τοτε διαλεξε το Days Gone οπως λενε και τα παιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...