Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Παιδιά, έχει Αμερικάνικη ετήσια κάρτα στο cdkeys 50% στα 26.79€ !!!

Τσιμπήστε μερικές :P

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Φιλε μου την στελνουν μεσω email ετσι; να σε ρωτησω εγω εχω συνδεση κανονικα ελλαδα η Ευρώπη , πρεπει να κανω κάτι για να δεχτει την κάρτα αυτη;  να φτιάξω αμερικανικό λογαριασμό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

48 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Φιλε μου την στελνουν μεσω email ετσι; να σε ρωτησω εγω εχω συνδεση κανονικα ελλαδα η Ευρώπη , πρεπει να κανω κάτι για να δεχτει την κάρτα αυτη;  να φτιάξω αμερικανικό λογαριασμό; 

Ναι πρέπει να φτιάξεις αμερικάνικο λογαριασμό. Δεν παίζει σε ελληνικό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Sony ανακοινωσε πως το event του PS5 θα γινει αυτη την Πεμπτη 11 Ιουνιου στις 11 μ.μ ωρα Ελλαδος,οπως ηταν προγραμματισμενο και την προηγουμενη εβδομαδα δηλαδη. Για να δουμε

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ναι πρέπει να φτιάξεις αμερικάνικο λογαριασμό. Δεν παίζει σε ελληνικό. 

Πως το γυριζω σε αμερικάνικο αλάνι μ, μπορω να τα δουλευω κ τα δυο κ το ελληνικο κ το αμερικανικο με κάποιο τροπο;  μετα θα δουλευουν ολα κομπλε εννοω με συνδεση multi κτλ 

 

 

Εντάξει έφτιαξα άλλο προφίλ  σε νέο χρήστη Αμερικανό χα 😂 , πιστεύω να είναι κομπλέ αν αγοράσω κάρτα USA 

Επεξ/σία από Tresorikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/6/2020 στις 2:56 ΠΜ, Cyberdemon87 είπε

Παιδιά, έχει Αμερικάνικη ετήσια κάρτα στο cdkeys 50% στα 26.79€ !!!

Τσιμπήστε μερικές :P

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code

Είναι σχεδόν 30 ευρώ αλλά αξίζει για ένα χρόνο.. Φίλε μου έφτιαξα Αμερικάνικο νέο λογαριασμό  με νέο χρήστη έκανα αποσύνδεση από το άλλο από το χειρηστηριο  όλα καλά τα δέχτηκε,  σίγουρα αν ψωνίσω από το site που έβαλες θα το δεχτεί κανονικά έτσι; κ όποιος ξέρει ας απαντήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Alastor192 είπε

Η Sony ανακοινωσε πως το event του PS5 θα γινει αυτη την Πεμπτη 11 Ιουνιου στις 11 μ.μ ωρα Ελλαδος,οπως ηταν προγραμματισμενο και την προηγουμενη εβδομαδα δηλαδη. Για να δουμε

Γεματη η βδομαδα απο καταιγιδα playstation  .Για να δουμε τι θα αποκαλυφθει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Είναι σχεδόν 30 ευρώ αλλά αξίζει για ένα χρόνο.. Φίλε μου έφτιαξα Αμερικάνικο νέο λογαριασμό  με νέο χρήστη έκανα αποσύνδεση από το άλλο από το χειρηστηριο  όλα καλά τα δέχτηκε,  σίγουρα αν ψωνίσω από το site που έβαλες θα το δεχτεί κανονικά έτσι; κ όποιος ξέρει ας απαντήσει 

Ναι, σου δίνει voucher code και απλώς το κάνεις redeem. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να κλείνει τελείως το μηχάνημα ανά 2 ώρες κ να ανοίγει έπειτα από 2;

Στην ουσία θέλω προστασία για να μην παίζει ο μικρός συνέχεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Υπάρχει τρόπος να κλείνει τελείως το μηχάνημα ανά 2 ώρες κ να ανοίγει έπειτα από 2;

Στην ουσία θέλω προστασία για να μην παίζει ο μικρός συνέχεια. 

Πάρτου το χειριστήριο, χωρίς αυτό δεν θα μπορεί να παίζει. Η μόνη προστασία που χρειάζεται είναι να κλειδώνει το ντουλάπι που θα τοποθετείς το χειριστήριο.

Επεξ/σία από gokuthelegend
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...