Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολλά τα 40 euro για αλλαγή θερμοαγώγιμης και καθαρισμό ? (Σε μαγαζί εννοείται)

Αν και το σκεφτόμουν να το κάνω μόνος μου αλλά ψιλοφοβάμαι. Εχω φτάσει να βγάλω μεχρι το Power supply για να καθαρίσω οτι μπορώ..απο κει και πέρα έχει πολύ βίδα και θέλει γενικά προσοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

37 λεπτά πριν, Χαρμανης είπε

Είναι πολλά τα 40 euro για αλλαγή θερμοαγώγιμης και καθαρισμό ? (Σε μαγαζί εννοείται)

Αν και το σκεφτόμουν να το κάνω μόνος μου αλλά ψιλοφοβάμαι. Εχω φτάσει να βγάλω μεχρι το Power supply για να καθαρίσω οτι μπορώ..απο κει και πέρα έχει πολύ βίδα και θέλει γενικά προσοχή

Παίζει να έβγαλες το πιο δύσκολο / επικίνδυνο κομμάτι και απλά να τα παράτησες. 😛

Στο τροφοδοτικό εύκολα γίνεται ζημιά στο φυσάκι πάνω στη μητρική πλακέτα, να το ξηλώσεις δηλαδή και να το πάρεις στα χέρια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Παίζει να έβγαλες το πιο δύσκολο / επικίνδυνο κομμάτι και απλά να τα παράτησες. 😛

Στο τροφοδοτικό εύκολα γίνεται ζημιά στο φυσάκι πάνω στη μητρική πλακέτα, να το ξηλώσεις δηλαδή και να το πάρεις στα χέρια.

Όντως, το πιο δύσκολο κομμάτι της αποσυναρμολόγησης...

Μια χαρά είναι τα 40 ευρώ,by the way εγώ με τα μισά χρήματα τα φτιάχνω😊

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mikele13- είπε

Όντως, το πιο δύσκολο κομμάτι της αποσυναρμολόγησης...

Μια χαρά είναι τα 40 ευρώ,by the way εγώ με τα μισά χρήματα τα φτιάχνω😊

Κάθε πότε χρειάζεται η αλλαγή Θερμοαγωγιμης και ο καθαρισμός με άνοιγμα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Παίζει να έβγαλες το πιο δύσκολο / επικίνδυνο κομμάτι και απλά να τα παράτησες. 😛

Στο τροφοδοτικό εύκολα γίνεται ζημιά στο φυσάκι πάνω στη μητρική πλακέτα, να το ξηλώσεις δηλαδή και να το πάρεις στα χέρια.

Βασικά δεν το έβγαλα τελείως το τροφοδοτικό επειδή φοβόμουν μην χαλάσω το φυσακι γιατί είδα ότι ήταν λίγο δύσκολο να βγει . Το προσπάθησα λιγο αλλα θέλει να βάλεις αρκετή δύναμη και ειπα να το αφήσω έτσι μην κάνω και καμία ζημιά και τρέχω μετά.  Έβγαλα το τροφοδοτικό όσο γίνεται το τράβηξα πιο πάνω και καθάρισα ότι μπορούσα απο σκόνες κλπ με σπρέι αέρα.  

6 ώρες πριν, mikele13- είπε

Όντως, το πιο δύσκολο κομμάτι της αποσυναρμολόγησης...

Μια χαρά είναι τα 40 ευρώ,by the way εγώ με τα μισά χρήματα τα φτιάχνω😊

Το πρόβλημα είναι ότι δεν μένω Αθήνα αλλιως θα στο εφερνα να μου το κάνεις εννοείται. 

Αν και να πω την αλήθεια πρόβλημα με θερμοκρασίες έως τώρα δεν είχα το καθαρίζω από σκόνες κάθε μήνα σχεδόν  απλα το φαν σε μερικά παιχνίδια ανάβει συνέχεια. Ειδικά στο sekiro Που έπαιζα τωρα τελευταία. Οπότε νομίζω πρέπει να γίνει και μια αλλαγή παστας να εχω το κεφάλι μου ήσυχο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια λιγο ασχετη η ερώτηση. Δεν εχω παιξει ποτε multiplayer. Και σκεφτομαι τωρα αυτα που δινει η plus. Το cod kai to battlefront 2. Πρεπει να χεις ακουστικα και μικροφωνο σ αυτα τα παιχνιδια?Οχι στα συγκεκριμενα μονο. Στα multiplayer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Με το καλό να φάει ένα παλούκι σε κάθε ήπειρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, non-serviam είπε

Βέβαια 2.4μύρια είναι πολύ λίγα, αλλά είναι μια αρχή τουλάχιστον.

Δεν διαφωνώ είναι λίγα, αλλά αν συνεχίσει να το κάνει οι επιπτώσεις θα είναι μεγαλύτερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Υπαρχει καποια δηλωση/link απο τις εταιρειες για την αλλαγη παστας καθε χρονο?

Αν ήταν να περίμενα δήλωση από τις εταιρείες, ζήτω που καηκαμε αδερφέ...

Το "κάθε χρόνο" εκτιμάται βάση εμπειρίας προσωπικής,και αφορά όλες τις κονσόλες που έχουν περάσει από τα χέρια μου και τι έχουν δει τα μάτια μου, από τον όγκο σκόνης και από τις μηδαμινές ξεραμενες παστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οποιος εχει αγορασει το ps4 απο το 2013 και το εχει μεχρι σημερα αν του χρεωνει ο αλλος 40ευρω(που θεωρουνται και μια χαρα)καθε χρονο,στο τελος θα εχει δωσει κοντα 300ευρω για αλλαγη παστας και καθαρισμα?

Υπερβολη.

Τωρα αν καποιος αγορασει ps4 του 2013/2014 μτχ,ναι να του ριξει ενα καθαρισμα και αλλαγη παστας.

Αλλα αυτα περι αλλαγης παστας καθε χρονο ειναι σκετες υπερβολές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Δηλαδη οποιος εχει αγορασει το ps4 απο το 2013 και το εχει μεχρι σημερα αν του χρεωνει ο αλλος 40ευρω(που θεωρουνται και μια χαρα)καθε χρονο,στο τελος θα εχει δωσει κοντα 300ευρω για αλλαγη παστας και καθαρισμα?

Υπερβολη.

Τωρα αν καποιος αγορασει ps4 του 2013/2014 μτχ,ναι να του ριξει ενα καθαρισμα και αλλαγη παστας.

Αλλα αυτα περι αλλαγης παστας καθε χρονο ειναι σκετες υπερβολές.

Καλυτερα να τα φαω σε σοκολατινα πάστα ολα... 😂😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...