Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και για όσους έχουν μείνει στο παλιό το ορθοδοξο , πάρτε ελεύθερα https://www.playstation.com/el-gr/ps-plus/whats-new/?emcid=or-3r-451846#easter-eggs?emcid=or-pl-451856

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας.

Με συγχωρείτε αν γράφω σε λάθος θέμα.. Μπορεί να μην αφορά κυρίως για την κονσόλα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι..

Το Game co uk δεν στέλνει πια Ελλάδα; Δεν μπορώ να κάνω με τίποτα register.. Ακόμη και το base που δεν στέλνει πια Ελλάδα..

Είναι κάποια παιχνίδια που θέλω να πάρω αλλά δεν τα πουλάει κανένας άλλος.... ούτε το amazon uk..

Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει;

Αν γνωρίζει κανένας κανένα μαγαζί που να πουλάει ας προτείνει αν μπορεί.

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από L-Griever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, sleepychris είπε

brexit...

Ναι οκ αυτό αλλά αν θυμάμαι καλά στο base πριν λίγο καιρό έστελνε.. Τώρα νομίζω αφαιρέσανε την δυνατότητα.

Και αν είναι λόγω brexit, τότε γιατί σε άλλες χώρες ΕΕ όπως Γερμανία στέλνουν; Εκτός και αν εδώ οι Έλληνες κάνανε κάτι με αποτέλεσμα οι εταιρείες να σταματήσουν να στέλνουν...

Δεν εξηγείται αλλιώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μου θυμησες τωρα την περιπτωση του play.com που εριξε πορτα σε αποστολες προς Ελλαδα γιατι οι δικοι μας οι μαγκες δηλωνανε ψευδος οτι δεν εχουν παραλαβει για να παιρνουν πισω τα χρηματα.Αποτελεσμα μας ριξανε πορτα.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως αυτος ειναι ο λογος και κριμα, μπορουσαν να ανεβασουν τα μεταφορικα χρησιμοποιωντας καποια ιχνηλατησιμη αποστολη και τουλαχιστον να ειχαμε την επιλογη, αλλα μαλλον εκριναν οτι δεν αξιζει τον κοπο να ασχοληθουν ουτε ετσι με την μικρη αγορα μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως.. Και να φανταστείς ότι στο base είχε πολύ φθηνά games και καλές προσφορές κάθε φορά.

Σκέτη απογοήτευση η Ελλάδα.. Αμαυρώνουν την Ελλάδα για τις βλακείες και κλεψιές που κάνουν.

Να φανταστώ ότι πλέον δεν έμεινε καμμία καλή και αξιόπιστη ιστοσελίδα...

Μάλλον θα αναγκαστώ να πληρώσω πολλά τα μεταφορικά με το να πάρω κάποια από επίσημη ιστοσελίδα.

Κρίμα.. Ελπίζω κάποια στιγμή να ανεβούν στο amazon uk γιατί από de ή όπου αλλού τα έχουν σε άλλη γλώσσα τα εξώφυλλα..

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, lambros είπε

Το θέλει αυτό ο γιος μου μπορούμε να το βρούμε κάπου φθηνότερα;;;

Screenshot_20220925_183019_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg

εδω εισαι

https://www.eneba.com/el/psn-fortnite-the-last-laugh-bundle-1000-v-bucks-ps5-psn-key-europe

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2022 στις 6:33 ΜΜ, lambros είπε

Το θέλει αυτό ο γιος μου μπορούμε να το βρούμε κάπου φθηνότερα;;;

Screenshot_20220925_183019_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg

15 ευρω στον Γερμανο για PS4 

https://www.germanos.gr/product/gaming/games/ps4-games/fortnite-the-last-laugh-bundle-ps4/?productId=20397818&fname=&fvalue=

 

και 10 για PS5.

https://www.germanos.gr/product/gaming/games/ps5-games/fortnite-the-last-laugh-bundle-ps5/?productId=20400481&fname=&fvalue=

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/9/2022 στις 1:04 ΜΜ, L-Griever είπε

Κρίμα πάντως.. Και να φανταστείς ότι στο base είχε πολύ φθηνά games και καλές προσφορές κάθε φορά.

Σκέτη απογοήτευση η Ελλάδα.. Αμαυρώνουν την Ελλάδα για τις βλακείες και κλεψιές που κάνουν.

Να φανταστώ ότι πλέον δεν έμεινε καμμία καλή και αξιόπιστη ιστοσελίδα...

Μάλλον θα αναγκαστώ να πληρώσω πολλά τα μεταφορικά με το να πάρω κάποια από επίσημη ιστοσελίδα.

Κρίμα.. Ελπίζω κάποια στιγμή να ανεβούν στο amazon uk γιατί από de ή όπου αλλού τα έχουν σε άλλη γλώσσα τα εξώφυλλα..

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Αν παντως κανεις αρκετες αγορες δες και το ενδεχομενο να τα κανεις dropship και να στα στελνουν μαζικα μετα απο ενα Χ χρονο. ΙΣΩΣ να σε συμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, ison είπε

Αν παντως κανεις αρκετες αγορες δες και το ενδεχομενο να τα κανεις dropship και να στα στελνουν μαζικα μετα απο ενα Χ χρονο. ΙΣΩΣ να σε συμφερει.

Δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβα σωστά αλλά τι ακριβώς είναι το dropship; Δεν νομίζω να το κάνουν αυτό εκεί. Πχ αν θέλω να αγοράσω ένα παιχνίδι από Bandai εκεί χρεώνουν μεταφορικά 15-20 ευρώ και είναι πάρα πολλά για ένα απλό κουτάκι με δισκάκι.

Παρεμπιπτόντως, έστειλα email στην Base και η απάντησή τους ήταν ότι χάνουν λεφτά με το να στέλνουν Ελλάδα οπότε αυτομάτως μάλλον είμαστε blacklisted λόγω κλεψιών κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...