Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

37 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Καλημέρα...

Ξέρετε γιατί βγάζει ανανέωση 6 Μαρτίου και όχι 6 Μαϊου????

 

Screenshot_20220206_104136_com.scee.psxandroid.jpg

Συνδρομή 1 μήνα είναι η συγκεκριμένη.

Εσύ τι πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Συνδρομή 1 μήνα είναι η συγκεκριμένη.

Εσύ τι πήρες?

Άμα δεις την εικόνα λέει για τρεις μήνες.... Έχουν προσφορά τους 3 στην τιμή του ενός....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω αυτο που καταλαβαινω οταν μεταφραζω αυτο που γραφει ειναι οτι για 3 μηνες σου δινει την εξης εκπτωση για 3.99€ το μηνα.Οποτε λογικο ειναι να σου λεει ανανεωση τον μαρτιο,κοινως θα σε χρεωσει παλι το μαρτιο 3.99

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, icenex είπε

Εγω αυτο που καταλαβαινω οταν μεταφραζω αυτο που γραφει ειναι οτι για 3 μηνες σου δινει την εξης εκπτωση για 3.99€ το μηνα.Οποτε λογικο ειναι να σου λεει ανανεωση τον μαρτιο,κοινως θα σε χρεωσει παλι το μαρτιο 3.99

Μα έτσι και αλλιώς έχει 3.99 τον μήνα.... Η προσφορά είναι ότι με 3.99 έχεις κανονικά 3 μήνες αντί για έναν !!!!

Screenshot_20220206_160730.jpg

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, IcemanGr71 είπε

Μα έτσι και αλλιώς έχει 3.99 τον μήνα.... Η προσφορά είναι ότι με 3.99 έχεις κανονικά 3 μήνες αντί για έναν !!!!

Screenshot_20220206_160730.jpg

Αυτο που εχεις σημειωσει με βελακι λεει οτι ισχυει απο τωρα μεχρι 8 φλεβαρη για νεους συνδρομητες.. και μετα το περας των 3μηνων θα χρεωνεσαι καθε μηνα.Αν εισαι συνδρομητης ηδη τοτε δεν ισχυει για σενα οποτε κανονικα σε χρεωνει στον επομενο μηνα.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, icenex είπε

Αυτο που εχεις σημειωσει με βελακι λεει οτι ισχυει απο τωρα μεχρι 8 φλεβαρη για νεους συνδρομητες.. και μετα το περας των 3μηνων θα χρεωνεσαι καθε μηνα.Αν εισαι συνδρομητης ηδη τοτε δεν ισχυει για σενα οποτε κανονικα σε χρεωνει στον επομενο μηνα.

Μια χαρά τελικά.... Έκανα την εγγραφή, μου δείχνει ένα μήνα αλλά ανανέωση τον Μάιο 😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Console gaming

Πιστεύεται πως αξίζει να παίρνω games σε ps4. Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να το σταματήσω μέχρι να πάρω ps5 διότι τα καινούργια games είναι πιο απαιτητικά. Απλά θα ήθελα την γνώμη σας οποία και αν είναι αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2022 στις 7:54 ΜΜ, giannis__giar είπε

Πιστεύεται πως αξίζει να παίρνω games σε ps4. Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να το σταματήσω μέχρι να πάρω ps5 διότι τα καινούργια games είναι πιο απαιτητικά. Απλά θα ήθελα την γνώμη σας οποία και αν είναι αυτή.

Εξαρτάται απο το ποτε σκοπεύεις να παρεις ps5 και αν μέχρι να το κάνεις έχεις να παιζεις παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω αν ξέρει κανείς ας μου πει αν αγοράσω το grand turismo 99 ευρώ εκτός από το blu ray μου δίνει και κωδικό για κατέβασμα σε ps4 αυτόν τον κωδικό μπορώ να τον δώσω σε κάποιον άλλον η πρέπει να είναι μόνο στο user name μου ???? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εχω κωδικο για 3μηνη Ps plus που στην δινει στα 10 ευρω τελικη απο public. επειδη δεν το χρειάζομαι οποιος θελει πμ να τον δωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/2/2022 στις 7:54 ΜΜ, giannis__giar είπε

Console gaming

Πιστεύεται πως αξίζει να παίρνω games σε ps4. Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να το σταματήσω μέχρι να πάρω ps5 διότι τα καινούργια games είναι πιο απαιτητικά. Απλά θα ήθελα την γνώμη σας οποία και αν είναι αυτή.

Αφου τα παιχνίδια του ps4 Παιζουν στο Ps5 τι σε προβληματίζει (με τη λογική οτι θα σου μείνουν)  κ τι εννοείς οτι τα καινούρια ειναι πιο απαιτητικά? ενταξει μη παρεις cyberpunk για ps4 αλλα πραγματικα οπως ειπε κ ο @Brazhlias μεχρι και οταν παρεις ps5 θα έχεις να παίζεις υπάρχουν παρα παρα πολλα κ μάλιστα εάν είσαι νέος στο χώρο θα βρεις πολλά διαμαντια σε πολυ χαμηλο κόστος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ison είπε

Παιδες εχω κωδικο για 3μηνη Ps plus που στην δινει στα 10 ευρω τελικη απο public. επειδη δεν το χρειάζομαι οποιος θελει πμ να τον δωσω

Καλησπέρα.

Σου έχω στείλει μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...