Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Blacktan είπε

Πως μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις ?

Εγω στο lite οταν ζηταω withdraw χρηματων δεν μου δινει επιλογη να τα στειλω σε paypal .

settings

payment methods

add a payment method 

κ μου δινει τις παρακατω επιλογες

 

coin.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, mindnever είπε

Περίμενε πρώτα να δεις ποτε θα κάνει bounce back το BTC. Προς το παρόν έχει σπάσει και τα τρία ΜΑ και συνεχίζει...

Kι εγώ τα ξεφορτώθηκα και τα δύο και περιμένω...

χαμος γίνετε  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, batigoal83 είπε

settings

payment methods

add a payment method 

κ μου δινει τις παρακατω επιλογες

 

coin.jpg

Στο settings (ειτε του pro ειτε του lite) εμενα δεν μου βγαζει επιλογη ως payments methods ...

Wtf ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

δεν ειμαι ειδικος. αλλα ειναι η εντυπωση μ οτι εχουμε Lower highs and higher lows συνεχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια υπενθύμιση για όσους είναι νέοι στο χώρο. Τα altcoin ξεφουσκώνουν πολύ ποιο γρήγορα από το Bitcoin σε κάθε bear market του Bitcoin γιατί όπως δείχνει και η τωρινή κατάσταση την αγορά την καθορίζει ξανά αποκλειστικά το Bitcoin. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
32 λεπτά πριν, chek2fire είπε

μια υπενθύμιση για όσους είναι νέοι στο χώρο. Τα altcoin ξεφουσκώνουν πολύ ποιο γρήγορα από το Bitcoin σε κάθε bear market του Bitcoin γιατί όπως δείχνει και η τωρινή κατάσταση την αγορά την καθορίζει ξανά αποκλειστικά το Bitcoin. 

Ότι και να κάνει μια χαρά , καλύτερη θέση από από ήλπιζα πήρα. 

Και 2.5 eth σε 4 μέρες , 45 μέρες θέλω με το σκάψιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 13/5/2021 στις 10:51 ΜΜ, snet είπε

ενώ στο coinbase θα κοιμάσαι ήσυχος;

Χίλιες φορές καλύτερο απο την κινεζιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Στο 4ωρο η MA99 εκεί είναι, αλλά κάτσε να δούμε τι θα γίνει τη νύχτα... που ξυπνάει οι ασιάτης. Ακόμα ένα κόκκινο κερί θέλει, και έτσι  και την ακουμπήσει μετά έχει ξεφύγει προς τα κάτω.

άργησα να βγω από το ΕΤΗ και τώρα είναι πολύ κάτω χμμμ είναι για αγορά ή πούλημα μπερδεύομαι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, snet είπε

άργησα να βγω από το ΕΤΗ και τώρα είναι πολύ κάτω χμμμ είναι για αγορά ή πούλημα μπερδεύομαι!!

Και για τα δύο! Γενικά τα short terms μπερδεύουν, αγχώνουν και είναι δύσκολα στην ανάλυση και στην πρόβλεψη... Μόλις όμως ανοίξεις το γράφημα θα δεις ότι πήγε πίσω μόνο 10 μέρες. Και λάθος επιλογή να κάνεις σε μια δυο εβδομάδες θα κάνεις διορθώσεις. Έσπασε τις 3000 και παίρνει τα πάνω του νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NiKoSmile είπε

Και για τα δύο! Γενικά τα short terms μπερδεύουν, αγχώνουν και είναι δύσκολα στην ανάλυση και στην πρόβλεψη... Μόλις όμως ανοίξεις το γράφημα θα δεις ότι πήγε πίσω μόνο 10 μέρες. Και λάθος επιλογή να κάνεις σε μια δυο εβδομάδες θα κάνεις διορθώσεις. Έσπασε τις 3000 και παίρνει τα πάνω του νομίζω.

ναι αλλά αν πέσει το BTC θα το τραβήξει κάτω όπως και να χει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, snet είπε

ναι αλλά αν πέσει το BTC θα το τραβήξει κάτω όπως και να χει...

το BTC από τα ξημερώματα έχει βρει αντίσταση δύο φορές στα 38Κ και το παλεύει... Εγώ πλέον δεν θα κάνω τίποτα απλά θα τα κοιτάω. Αν πέσει το ADA στα 1,75 μπορεί να αγοράσω λίγα ακόμα.

Επεξ/σία από NiKoSmile
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...