Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, thessalonik είπε

Αγόρασα 100$, αλλά αν έβαζα 2K και μπει σε λίγο καιρό στο robinhood με μια μικρή ανοδο θα τα έβγαζα πολύ πιο γρήγορα 

Ε βαλτα , εμείς τι περιμένεις να κάνουμε δηλαδή ? Να σου δώσουμε το οκ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, laserjesus είπε

Ε βαλτα , εμείς τι περιμένεις να κάνουμε δηλαδή ? Να σου δώσουμε το οκ ?

Να μου πείτε αν συμφωνείτε ως πιο έμπειροι, αν το σκεπτικό μου είναι σωστό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, thessalonik είπε

Να μου πείτε αν συμφωνείτε ως πιο έμπειροι, αν το σκεπτικό μου είναι σωστό. 

Ωραία οι μισοί θα σου πουν ναι και οι άλλοι μισοί όχι. Διάλεξε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, laserjesus είπε

Ωραία οι μισοί θα σου πουν ναι και οι άλλοι μισοί όχι. Διάλεξε 

Αυτό που με προβληματίζει είναι το πόσο γρήγορα θα γίνει λίστες το Robin Hood και θα γίνουν burned τα νομίσματα Αυτό είναι που δεν ξέρω..... Και με ανησυχεί. Γιατί θέλω να τα βγάλω σχετικά γρήγορα τα λεφτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, thessalonik είπε

Αγόρασα 100$, αλλά αν έβαζα 2K και μπει σε λίγο καιρό στο robinhood με μια μικρή ανοδο θα τα έβγαζα πολύ πιο γρήγορα 

Τα γρήγορα χρήματα τελείωσαν. Τώρα δυστυχώς θέλει να έχουμε υπομονή. 
Δες το θετικά, πιο εύκολα αποδέχεσαι ότι έχασες 100 ευρώ παρά 2.000 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχετε κάτι να προτείνετε; Χρειάζομαι μέχρι της 7 το απόγευμα 2 χιλιαρικάκια. Κάτι σίγουρο και γρήγορο χρειάζομαι με 100% επιτυχία,  δεν νομίζω να ζητάω πολλά...

Ε μα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, thessalonik είπε

 Α ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. Τωρα φημολογειτε για το shiba οτι θα γινει listed στην RobinHood και οτι θα βγαλουν εκτος κυκλοφοριας πολλα νομισματα με συνεπια να ανεβει η τιμη του.

Αρα ειναι καλη ευκαιρια για να αγορασουμε shiba τωρα πριν γινουν αυτες οι 2 φημες πραξη ?

Πριν μερικες ωρες ηθελες να το σορταρεις. Τωρα θες να το longαρεις. Καταλαβαινεις οτι με αυτη τη λογικη αν στην αλλη ακρη του τραπεζιου ησουν παλι εσυ, θα καταφερνες να χασεις τα λεφτα σου κι απο τις δυο μεριες. Ποσο μαλλον τωρα που απεναντι σου εχεις εμπειρους traders, αλλους που χειραγωγουν, αλλα και αλγοριθμους.


Σταματα λοιπον να μπαινεις σε λογικη trading, εισαι απειρος, επηρεαζεσαι απο φημες και συναισθημα, θα σου παρουν και τα σωβρακα κυριολεκτικα.

Και σταματα να κοιτας shitcoins ως ευκαιριες κερδους. Παλι χωρις σωβρακα θα μεινεις.

Και σταματα να χανεις το χρονο σου μελετωντας τις εξελιξεις σε shitcoins . Επενδυσε τον στο να μαθεις τα πολυ βασικα της αγορας.

Ξερω οτι δεν προκειται να με ακουσεις. Απλα, κρατα οτι θα χασεις χρηματα μεχρι να μαθεις. Γιαυτο, τουλαχιστον ριξε στα σιμπα κι οποιο αλλο shitcoin βλεπεις, μονο οσα αντεχεις να χασεις. Να σου μεινει και κανενα σωβρακο δηλαδη, μεχρι να μαθεις πως δουλευει το πραγμα…

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

Παιδιά έχετε κάτι να προτείνετε; Χρειάζομαι μέχρι της 7 το απόγευμα 2 χιλιαρικάκια. Κάτι σίγουρο και γρήγορο χρειάζομαι με 100% επιτυχία,  δεν νομίζω να ζητάω πολλά...

Ε μα...

Στην Συγγρού...... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχεις δίκιο θα το βγάλω και από το etoro list να μην το βλέπω συνεχως μπροστά μου. 

Στο etoro ακολουθώ και έχω κάνει invest σε ένα crypto portfolio που ασχολείται με 15 coins. Καλό δεν είναι αυτό μιας που είναι και diversified? 

42 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Σταματα λοιπον να μπαινεις σε λογικη trading, εισαι απειρος, επηρεαζεσαι απο φημες και συναισθημα, θα σου παρουν και τα σωβρακα κυριολεκτικα.

Aκριβως αυτο μου συμβαινει οπως το λες, μετα δυσκολοας συγκρατουμαι να μην ενεργησω βιαστικα και αποτομα βαζοντασ ολο το ποσο παρασυρομενος απο τις φημες και το συναισθημα μου.

42 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Ξερω οτι δεν προκειται να με ακουσεις. Απλα, κρατα οτι θα χασεις χρηματα μεχρι να μαθεις. Γιαυτο, τουλαχιστον ριξε στα σιμπα κι οποιο αλλο shitcoin βλεπεις, μονο οσα αντεχεις να χασεις. Να σου μεινει και κανενα σωβρακο δηλαδη, μεχρι να μαθεις πως δουλευει το πραγμα…

Και παλι εχεις δικιο γιαυτο για να μου φυγει αυτη η μανια να τοποθετησω σωνει και καλα χρηματα στο shiba εβαλα μονο 100$. Βεωαια παλι συγκρατουμαι να μην βαλω περισσοτερα.

Επεξ/σία από thessalonik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thessalonik είπε

Αγόρασα 100$, αλλά αν έβαζα 2K και μπει σε λίγο καιρό στο robinhood με μια μικρή ανοδο θα τα έβγαζα πολύ πιο γρήγορα 

Εισαι σιγουρος οτι θα προλάβεις να τα βγάλεις? 

Ασχημο πραγμα ο τζογος. 

Επίσης, ορισε μας την μικρη ανοδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Εισαι σιγουρος οτι θα προλάβεις να τα βγάλεις? 

Ασχημο πραγμα ο τζογος. 

Επίσης, ορισε μας την μικρη ανοδο. 

2K αγοραζω στα 0,00003000 και μολις ανακοινωθουν τα νεα του listing στην robinhood και του καψιματος πολλων coin φτανοντας στα 0,00005000 τα εβγαζα αμεσως.

κερδος +$1,1163 εχοντας αφαιρεσει 2 φορες το entry & exit fee της ταξεως του 3% στο eToro.

Σου παραθετω και σχετικη εικονα.

https://imgur.com/a/x97bX9s

Επεξ/σία από thessalonik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, thessalonik είπε

2K αγοραζω στα 0,00003000 και μολις ανακοινωθουν τα νεα του listing στην robinhood και του καψιματος πολλων coin φτανοντας στα 0,00005000 τα εβγαζα αμεσως.

κερδος +$1,1163 εχοντας αφαιρεσει 2 φορες το entry & exit fee της ταξεως του 3% στο eToro.

Σου παραθετω και σχετικη εικονα.

https://imgur.com/a/x97bX9s

Επειδή εσύ θες να πάει τόσο δεν σημαίνει ότι θα πάει. Εάν όμως είσαι τόσο σίγουρος το κάνεις και βλέπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, thessalonik είπε

2K αγοραζω στα 0,00003000 και μολις ανακοινωθουν τα νεα του listing στην robinhood και του καψιματος πολλων coin φτανοντας στα 0,00005000 τα εβγαζα αμεσως.

κερδος +$1,1163 εχοντας αφαιρεσει 2 φορες το entry & exit fee της ταξεως του 3% στο eToro.

Σου παραθετω και σχετικη εικονα.

https://imgur.com/a/x97bX9s

Με παραγγελία κέρδη δεν βγαινουν. 

Αν, λεω αν, δεν φτάσει ποτέ εκεί, κ σε προλάβουν άλλοι, θα μεινουν εγκλωβισμενα 2 ολόκληρα χιλιαρικακια σε ενα σκατο coin. 

Δεν κρίνω εαν ειναι πολλά ή λίγα. 

Το σκεπτικο καλό, το νομισμα για την υλοποίηση μάπα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

24 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Επειδή εσύ θες να πάει τόσο δεν σημαίνει ότι θα πάει. Εάν όμως είσαι τόσο σίγουρος το κάνεις και βλέπεις.

Εσυ ποσο θα τοποθετουσες την ανοδο αν συνεβαιναν τα παρακατω 2 γεγονοτα

1. Listing στη Robinhood

2. καψιμο ενος πολυ μεγαλυ αριθμου νομισματων

απο 0,00003000 ποσο θα το ανεβαζες?

7 λεπτά πριν, mourgakos2007 είπε

Με παραγγελία κέρδη δεν βγαινουν. 

Αν, λεω αν, δεν φτάσει ποτέ εκεί, κ σε προλάβουν άλλοι, θα μεινουν εγκλωβισμενα 2 ολόκληρα χιλιαρικακια σε ενα σκατο coin. 

Δεν κρίνω εαν ειναι πολλά ή λίγα. 

Το σκεπτικο καλό, το νομισμα για την υλοποίηση μάπα. 

 

Νομιζω δεν θα με προλαβαιναν αλλι γιατι πολλοι απο αυτους θελουν να το φτασουν στο 1 cent οποτε δεν θα πουλουσαν σε τοσο μικρη ανοδο.

Επεξ/σία από thessalonik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...