Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Δηλαδή λες πως δεν είναι σοβαρό το "BE READY/THIS IS HUGE/THIS IS BAD/CRITICAL TIME/THE SCARY TRUTH/CRASH' με emoticon "Ω συμφορά μας" σε εβδομαδιαίο repeat mode;

Αυτό λες δηλαδή;

Μίλα καθαρά Βίρνα, κινδυνεύει η τζιαντ! Δηλαδή για να καταλάβω, δεν ειναι σοβαρο αυτό με τα κεφαλαία; Δηλαδή λες οτι το emoticon τα λεει όλα; Μου φαίνεται απίστευτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mourgakos2007 είπε

Τα 30 ηταν ακριβα. Περιμεναν να παει 20.

Πηγε 58. Ειναι ακριβα, μην αγοραζετε, θα παει 40. 

Για να δουμε σε ποσες μέρες θα δουμε το 60+. 

Το dom πεφτει και γίνονται πραματακια. Το eth μας οδηγει σημερα. 

Ψηλά ειναι, μην αγοραζετε. Να αρχίσει να αγοραζει κ ο Πουτιν, και μετά.  

Προσωπικά δεν με νοιάζει να πάει 500.000$ ή 1000$ , το ιδιο ακριβώς μου κάνει , πάνω κάτω τα ιδια θα βγάλω

Το μόνο που με νοιάζει ειναι να υπάρχει κόσμος να βάζει τα λεφτά του μέσα.( και να μην μου τα τρωει το FTX)

Τα ATH και τα moon είναι για τα κοροΐδα αιμοδότες. 

Επεξ/σία από laserjesus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Προσωπικά δεν με νοιάζει να πάει 500.000$ ή 1000$ , το ιδιο ακριβώς μου κάνει , πάνω κάτω τα ιδια θα βγάλω

Το μόνο που με νοιάζει ειναι να υπάρχει κόσμος να βάζει τα λεφτά του μέσα.( και να μην μου τα τρωει το FTX)

Τα ATH και τα moon είναι για τα κοροΐδα αιμοδότες. 

Μυρωδιά δεν εχεις πάρει τι γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Άκυρο για Αρμαγεδδώνα 😅 καλά πάμε για την ώρα και  μάλλον- ελπίζω- φαίνεται ανοδος για τις επόμενες μέρες.

 

Επεξ/σία από kostasathv
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kostasathv είπε

Αν και προοριζόταν για άλλον, το έπιασα το υπονοούμενο και επειδή δεν είμαι hit and run... ευχαριστώ!!!

Άκυρο για Αρμαγεδδώνα 😅 καλά πάμε για την ώρα και  μάλλον- ελπίζω- φαίνεται ανοδος για τις επόμενες μέρες. Πρόκειται για τρέχουσα αξία,όχι κυριολεκτικά αν βάζουν λεφτά οι επενδυτές.

To be continued...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, kostasathv είπε

Άκυρο για Αρμαγεδδώνα 😅  φαίνεται ανοδος για τις επόμενες μέρες.

 

ΠΟΥΛΗΣΑΤΕ/ΣΟΡΤΑΡΑΤΕ!

SOS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Έχω αγοράσει μέσω binance Bitcoin αξίας π.χ 100ευρω και τώρα αντιστοιχούν σε 150ευρω.

Αυτα τα 50 ευρώ πως μπορώ να τα κάνω ανάληψη και να τα μεταφέρω σε κάρτα ή τραπεζικό λογαριασμό?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, astavlas είπε

Καλημέρα σε όλους.

Έχω αγοράσει μέσω binance Bitcoin αξίας π.χ 100ευρω και τώρα αντιστοιχούν σε 150ευρω.

Αυτα τα 50 ευρώ πως μπορώ να τα κάνω ανάληψη και να τα μεταφέρω σε κάρτα ή τραπεζικό λογαριασμό?

Ευχαριστω

Γιατί δεν παραγγέλνεις την κάρτα της binance? Εγώ πλέον μόνο την χρεωστική της binance χρησιμοποιώ σε κάθε αγορά, έχοντας και 2% cashback σε όλες τις αγορές. 
Αν δεν έχεις την κάρτα θα πρέπει να κάνεις έμβασμα τα 50 ευρώ στον τραπεζικό λογαριασμό που έχεις κουμπώσει με την binance. Εάν είναι ελληνικός θα σου κρατήσουν 3-5 ευρώ προμήθεια οι ελληνικές τράπεζες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Γιατί δεν παραγγέλνεις την κάρτα της binance? Εγώ πλέον μόνο την χρεωστική της binance χρησιμοποιώ σε κάθε αγορά, έχοντας και 2% cashback σε όλες τις αγορές. 
Αν δεν έχεις την κάρτα θα πρέπει να κάνεις έμβασμα τα 50 ευρώ στον τραπεζικό λογαριασμό που έχεις κουμπώσει με την binance. Εάν είναι ελληνικός θα σου κρατήσουν 3-5 ευρώ προμήθεια οι ελληνικές τράπεζες.

 

 

καλημέρα φίλε μου, έχεις δοκιμάσει να κανεις ανάληψη μετρητών απο την καρτα binance μήπως; να δούμε αν γινεται και τι κοστιζει..

Για το φίλο που ρωτάει νομίζω οτι δεν μπορείς να τα μεταφέρεις πίσω στον τραπεζικο σου λογαριασμό - γιατι δεν έχει εισερχομενα κ εξερχόμενα sepa πια, μονο σε πιστωτική VISA (συμπεριλαμβανομένης της revolut), αλλά έχω πολύ καιρό να γυρίσω πίσω χρήματα κ ίσως έχει αλλάξει και αυτό, περίμενε λίγο να απαντήσουν και φίλοι που έκαναν πρόσφατa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Γιατί δεν παραγγέλνεις την κάρτα της binance? Εγώ πλέον μόνο την χρεωστική της binance χρησιμοποιώ σε κάθε αγορά, έχοντας και 2% cashback σε όλες τις αγορές. 
Αν δεν έχεις την κάρτα θα πρέπει να κάνεις έμβασμα τα 50 ευρώ στον τραπεζικό λογαριασμό που έχεις κουμπώσει με την binance. Εάν είναι ελληνικός θα σου κρατήσουν 3-5 ευρώ προμήθεια οι ελληνικές τράπεζες.

 

 

Εννοώ πως γίνεται η διαδικασία μετατροπής του ποσού από Bitcoin σε ευρώ και στη συνέχεια η μεταφορά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, astavlas είπε

Εννοώ πως γίνεται η διαδικασία μετατροπής του ποσού από Bitcoin σε ευρώ και στη συνέχεια η μεταφορά του...

Πουλάς btc αξίας 50ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...