Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, kkatzos είπε

Λογικό δεν είναι;;;

Ναι δεν διαφωνω. Απλα βλεπω τελευταια πολλοι πεφτουν θυματα scam τετοιων coins (ειδα προσφατα αρκετα αρθρα με youtubers κτλ (Ουτε για τα αδερφια Paul ηξερα, και reddit ειχε ενα προσφατα με youtuber να παιρνει 500κ ετσι)) και ειναι κριμα που ισως ολα αυτα απωθησουν τον κοσμο απο τα crypto

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ήταν μια άνευ προηγουμένου πτώση και οι youtubers ακόμα και μετά την πτώση παρέμεναν θετικοί στις προβλέψεις!

δεν σας το κρύβω ότι παρασύρθηκα παρόλο που ένα πρωί πριν από ένα μήνα περίπου ξύπνησα και κατάλαβα ότι δε πάει καλά αλλά φυσικά προφήτης δεν είμαι!

προσοχή δε λέω ότι δε συμβαίνουν τέτοια πράγματα απλά θέλω να κάνω expose την χάραξη γραμμών στα διαγράμματα και την απέραντη αισιοδοξία ώστε να παρασύρουν απλό κοσμάκη στην καταστροφή προκειμένου να αυξήσουν τα Likes και τα referrals!

 

και το άλλο το γελοίο έχω κάποιες δωρεάν συναλλαγές eurobank και για εισερχόμενα εμβάσματα από πωλήσεις παίρνει 3,5€ και μετά περιμένετε να δείτε άσπρη μέρα!

ότι καταθέσεις έχω τα κάνω BTC τώρα!

Επεξ/σία από snet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

In bitcoin we trust :P

Ολα πρασινα για μενα σημερα, ελπιζω οσους συμβουλεψα πριν κατι μερες να βαλουν εστω κατι ψιλα για να μην μεινουν στην απεξω να το εκαναν γιατι σημερα στα περισσοτερα νομισματα θα ειναι τουλαχιστον 10% πανω.

Καθε φορα που γινεται κατι τετοιο ενω ολοι περιμενουν κατι αλλο στην αγορα και συμβαινει το αντιθετο, εκτιμω ακομη περισσοτερο το dca.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ThanosR92 είπε

Και τώρα είναι η στιγμή που αναρωτιέσαι αν πρέπει να πουλήσεις η όχι. 

Αγαπουλα πουλα, να τσεπωσεις λιγο κερδος, παλι με καιρους παλι θα ξαναμπουμε!

Εγω κατι μικρες "αμαρτιες" τις εδιωξα με το που ηρθαν στα λεφτα τους κ τα παρκαρω για τοποθετηση σε πιο σοβαρα νομισματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νέο scam campaign:

image.png.c4879bf92f61efc524ce3d7602ee099e.png

μάλιστα ένας φίλος μου το το λέω και επιμένει!

image.png.97b4d77f5a41c87476ad933477a6fb3b.png

 

και αφού δεν παίρνει από λόγια του λέω οκ βάλε όλα τα λεφτά σου εκεί! (ούτε για πλάκα ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Non Financial Advice:

Αγοράστε VRA. Τωρα που είναι νωρίς και κάνει 0,03... Σε ένα χρόνο θα είναι πάνω από Δολάριο.

Δεν είναι συμβουλή, απλά λέω. Δεν είμαι χρηματοοικονομικός σύμβουλος ούτε είναι επενδυτική συμβουλή 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, for4 είπε

Ερώτηση: γιατί η ρεβολουτ όταν πάω να βάλω λεφτά με την κάρτα της Πειραιώς ζητάει προμήθεια ενώ με της εθνικής δεν ζητάει;

https://www.insomnia.gr/forums/topic/682622-revolut-οδηγός-επιβίωσης-part-2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, geodrako said:

Non Financial Advice:

Αγοράστε VRA. Τωρα που είναι νωρίς και κάνει 0,03... Σε ένα χρόνο θα είναι πάνω από Δολάριο.

Δεν είναι συμβουλή, απλά λέω. Δεν είμαι χρηματοοικονομικός σύμβουλος ούτε είναι επενδυτική συμβουλή 😜

καλό είναι άμα προτείνουμε κάτι, να το αιτιολογούμε κιόλας, άσχετα αν είναι facts ή η δική μας οπτική για πράγματα που διαβάσαμε ή είδαμε κάπου.

το διάγραμμά του, δείχνει υποσχόμενο και οτι είναι ακόμα χαμηλά.

η περιγραφή του στο coinmarketcap δεν είναι άσχημη. γενικά τα esports θα ξεφύγουν τα επόμενα χρόνια σε δημοσιότητα και θα μπουν σιγά σιγά και οι στοιχηματικές εταιρίες αφού θα μυριστούν μεγάλο κοινό και τζογάρισμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...