Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Binance ανοιξε stake 10 ημερων με 10.12% για Shiba. Just saying....

Παω να στειλω κατι ψιλολογια που εχω στα savings ελευθερα εκει.

Τα αλλα τα εχω 3μηνο και ειμαι στα μισα περιπου,οποτε δεν εχει νοημα να τα βγαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rallistas είπε

Παω να στειλω κατι ψιλολογια που εχω στα savings ελευθερα εκει.

Τα αλλα τα εχω 3μηνο και ειμαι στα μισα περιπου,οποτε δεν εχει νοημα να τα βγαλω.

Ε ναι. 9% δεν είναι στις 90 μέρες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gala (gala games) ακούγεται από φίλους οτι θα βγαλει ανακοίνωση αυτές τις ημέρες. Το γράφω για να μείνει και να τεστάρω αν οι πηγές μου είναι έγκυρες.

τι γνώμη έχετε για αυτά τα νομίσματα που έχουν να κάνουν με τον χώρο των games?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή φάγαμε αρκετό «φόβο» τις προηγούμενες ημέρες και τον επικείμενο αφανισμό του btc, ας φάμε και λίγο παπάτζα τώρα που ανεβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι ΗΠΑ -η κυβερνηση/τα κρατικα ταμεια- ειναι πλεον η 3η σε κατοχη bitcoin στον πλανητη.

Κατι χρηματοοικονομικες αναλυσεις απο τους ειδικους του ινσομνια που κυκλοφορουν στο section των ειδησεων ειναι που χρειαζονται τωρα για σχολιασμο. Κατα προτιμηση εκεινοι που σχολιασαν την σχετικη ειδηση για το Ελ Σαλβαδορ. Βρειτε τους και φερτε τους εδω να μας πουνε :P

Screenshot-2022-02-09-at-15.33.09-2.jpg

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dstilio είπε

Gala (gala games) ακούγεται από φίλους οτι θα βγαλει ανακοίνωση αυτές τις ημέρες. Το γράφω για να μείνει και να τεστάρω αν οι πηγές μου είναι έγκυρες.

τι γνώμη έχετε για αυτά τα νομίσματα που έχουν να κάνουν με τον χώρο των games?

 Και με μία ώρα καθυστέρηση, τελικά η φήμη επιβεβαιώθηκε:

 

Για να δούμε αν επηρεάσει την τιμή αυτή η προσπάθεια για μουσικό service.

Περιμένω άλλη μία ανακοίνωση για ένα είδος automated DJ.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Οι ΗΠΑ -η κυβερνηση/τα κρατικα ταμεια- ειναι πλεον η 3η σε κατοχη bitcoin στον πλανητη.

Κατι χρηματοοικονομικες αναλυσεις απο τους ειδικους του ινσομνια που κυκλοφορουν στο section των ειδησεων ειναι που χρειαζονται τωρα για σχολιασμο. Κατα προτιμηση εκεινοι που σχολιασαν την σχετικη ειδηση για το Ελ Σαλβαδορ. Βρειτε τους και φερτε τους εδω να μας πουνε :P

Screenshot-2022-02-09-at-15.33.09-2.jpg

Φαντασου ομως τι θα γινει αν αποφασισουν να τα πουλησουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Φαντασου ομως τι θα γινει αν αποφασισουν να τα πουλησουν...

Αυτο ισχυει για καθε φαλαινα. Και για τον Saylor πχ που ολοι ενθουσιαζονται που ψωνιζει καθε τοσο, αλλα κανεις δεν σκεφτεται οτι καποια στιγμη θα αρχισει να ρευστοποιει για να παρει τα κερδη.

Για τις ΗΠΑ, αν τα πουλησουν ολα μονομιας (προς το παρον παντως αγοραζει συμφωνα με τα προσφατα blockchain metrics), θα υπαρξει προσκαιρη πτωση, αλλα μη φανταστεις. Πχ περισσοτερη ζημια μπορει να κανει ο γνωστος απατεωνας με τα tweets παρα μια φαλαινα που θα πουλησει μονομιας το 0,5% του συνολικου supply σε btc (καπου τοσο εχουν οι ΗΠΑ).

H ουσια ομως της ειδησης ειναι αλλη. Οτι "νομιμοποιειται" περαιτερω και καθισταται ακομα πιο ισχυρο asset στα ματια του επενδυτη  και αυτο δημιουργει εμπιστοσυνη. Αλλο να βλεπει ο Χ επενδυτης τον Michael Saylor να ψωνιζει, αλλο τον προεδρο του Ελ Σαλβαδορ, κι αλλο την κυβερνηση των ΗΠΑ. Ειναι σημαντικο το btc να κανει βηματα προς την καθολικη αποδοχη. Οταν οι ΗΠΑ εδραιωνονται ως μεγαλος παικτης του btc , τοτε το btc με τη σειρα του κανει σημαντικο βημα προς αυτο το στοχο.

 

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dstilio είπε

 Και με μία ώρα καθυστέρηση, τελικά η φήμη επιβεβαιώθηκε:

 

Για να δούμε αν επηρεάσει την τιμή αυτή η προσπάθεια για μουσικό service.

Περιμένω άλλη μία ανακοίνωση για ένα είδος automated DJ.

 

Παίζει να μην κατάλαβα τίποτα απολύτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Doubt είπε

Παίζει να μην κατάλαβα τίποτα απολύτως.

Νομιζα οτι ημουν ο μονος.Τι ειναι το stash box?Για να κρυβεις το πραμα?

Snoop Dog ειναι αυτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Doubt είπε

Παίζει να μην κατάλαβα τίποτα απολύτως.

 

6 ώρες πριν, rallistas είπε

Νομιζα οτι ημουν ο μονος.Τι ειναι το stash box?Για να κρυβεις το πραμα?

Snoop Dog ειναι αυτος....


Μπείτε στο Galamusic.com στην ουσία ένα streaming service είναι, υποστηριζόμενο από NFTs. To album tou snoop dog χρησιμοποιείται σαν κράχτης του στυλ αν αγοράσεις μπαίνεις σε κλειστό κλαμπ, και τα πίνεις μαζί με τον ράπερ.

επισης το streaming service αυτό θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε όλο το οικοσύστημα (metaverse) που χτίζει η gala games όπως τα παιχνίδια που ήδη έχει βγαλει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...