Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να στείλω χρήματα στην crypto.com αλλά στα στοιχεία λογαριασμού για το έμβασμα δεν αναφέρουν τον ιδιοκτήτη του λογαριασμού, στέλνω mail και το ρωτάω, κάτι άλλο; Επειδή είναι η πρώτη φορά που θα το κάνω, γιατί μόλις τώρα πρόσεξα το 2,4% στις αγορές με κάρτα, χρειάζεται να προσέξω κάτι; Σάς ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, for4 είπε

Τώρα με binance και sepa τι έχει γίνει; Εγώ έβαζα ευρώ σε ρεβολουτ και μετά έμβασμα σε binance. Ισχύει αυτός ο τρόπος ακόμα;

Σε λίγο θα κάνω δοκιμαστική κατάθεση και θα ξέρω πόσο χρόνο χρειάζεται η μεταφορά και αν υπάρχουν προβλήματα.

Όσο αφορά την μεταβίβαση στοιχείων σε τρίτο, όπως ανέφεραν τα παιδιά παραπάνω, θα ξέρω σε λίγο τι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακρίβεια, ξαναδοκιμαζοντας μεταφορά στο crypto.com βλέπω ότι τελικά στα στοιχεία του λογαριασμού ως επωνυμία δικαιούχου έχουν το δικό μου όνομα!!! Δεν είναι λίγο περίεργο ή εμένα μου φαίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, blade-17 είπε

Το luna έχει πέσει πάρα πολύ. Τι φάση?

Τίποτα απλά έχει πεσει συρμα μέσω telegram και κάτι ομάδες από Αμερικανάκια σορτάρουν, ηλίθιοι εντελώς, καταστρέφουν την αγορά και ένα πολυ καλο project. 

Πριν λίγο καιρό το έκαναν στο BNB της Βinance στο DOT και στο ΑΤΟΜ 

Αν δεν κινδυνευεις από την πτωση της τιμής λόγω margin δες το σαν ευκαιρία τοποθέτησης. Μακροχρόνια δεν προκειται να βγεις ζημιωμενος από το Luna 😊

Επεξ/σία από molot12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, molot12 είπε

Τίποτα απλά έχει πεσει συρμα μέσω telegram και κάτι ομάδες από Αμερικανάκια σορτάρουν, ηλίθιοι εντελώς, καταστρέφουν την αγορά και ένα πολυ καλο project. 

Πριν λίγο καιρό το έκαναν στο BNB της Βinance στο DOT και στο ΑΤΟΜ 

Αν δεν κινδυνευεις από την πτωση της τιμής λόγω margin δες το σαν ευκαιρία τοποθέτησης. Μακροχρόνια δεν προκειται να βγεις ζημιωμενος από το Luna 😊

εχεις πηγη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, archimidis είπε

Και το kusama έχει πολύ μεγάλη πτώση. Ξέρουμε το λόγο; Νομίζω ήταν από τα αξιόλογα πρότζεκτ

Πέρασε το hype... 

Αν έχουμε νέα από το dot μπορεί να κουνηθεί και το kusama

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...