Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Τι κάθομαι και ασχολούμαι απορώ...

image.png.adbcd23c7cc482190ad0a9bca42a5818.png

Δεν χρησιμοποιειτε ψαξε καλυτερα τι αναφερουν, γνωστη η ripple για παραπληροφορηση, τι δεν καταλαβενετε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Οχι θα πω, μην αναπαραγάγετε σκουπίδια χωρίς να έχετε κάνει το research μόνοι σας.

 

Ωραίο το ποστ σου, λέτε αρκετά εκεί και νομίζω καταλαβαίνω τον λόγο που το XRP αρέσει τόσο στο φιλαράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alkazar21 είπε

Ωραίο το ποστ σου, λέτε αρκετά εκεί και νομίζω καταλαβαίνω τον λόγο που το XRP αρέσει τόσο στο φιλαράκι.

Τσέκαρε και αυτό το άρθρο. Τα εξηγεί πολύ καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η FED μίλησε για μικρότερες αυξήσεις στα επιτόκια. Αν υποχωρήσει και ο πληθωρισμός μάλλον θα πάμε προς τα πάνω. Αλλιώς το επόμενο μαξιλάρι είναι 13 με 14k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, snot είπε

Η FED μίλησε για μικρότερες αυξήσεις στα επιτόκια. Αν υποχωρήσει και ο πληθωρισμός μάλλον θα πάμε προς τα πάνω. Αλλιώς το επόμενο μαξιλάρι είναι 13 με 14k

Λογικα μενει να δουμε τι θα γινει και με την genesis...

Προσωπικα αν παει 12-14 θα μπω αλλη μια τελευταια φορα και λογικα με βλεπω να παω all in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, icenex είπε

Λογικα μενει να δουμε τι θα γινει και με την genesis...

Προσωπικα αν παει 12-14 θα μπω αλλη μια τελευταια φορα και λογικα με βλεπω να παω all in.

Τα σωβρακα δλδ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Τα σωβρακα δλδ;

Και τις μπαλες μεσα μην σου πω, εντωμεταξυ το εχω ξαναπει θα μπω παλι και θα παει ακομη πιο κατω.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2022 στις 9:26 ΜΜ, thomasG4 είπε

Τσέκαρε και αυτό το άρθρο. Τα εξηγεί πολύ καλά.

Πολύ ωραίο το αρθρο, ευχαριστώ

5 ώρες πριν, icenex είπε

Λογικα μενει να δουμε τι θα γινει και με την genesis...

Προσωπικα αν παει 12-14 θα μπω αλλη μια τελευταια φορα και λογικα με βλεπω να παω all in.

Λογικά πάει για φούντο, αλλά ας ανέβουν πρώτα λίγο ακόμη ώστε να πουλήσω και ας πέσουν μετά για ξανα μπω 

Κάτω περιμένουν τα orders που δεν έχουν περάσει, πάνω περμένει το ρευστό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι με επιασε αλλα πουλησα λιγο eth που ειχα αγορασει στα 1000+$ για ενα μικρο κερδος.Για καποιον λογο κατι μεσα μου λεει οτι θα παμε πιο κατω.Ελα οποιος θελει να παει Long τωρα ειναι ευκαιρια του, συνηθως η αγορα με παει κοντρα σε οτι κανω.

Περα απο την πλακα ειμαι διπλα στο Caravel βεβαια ειμαι στην δουλεια αλλα και να μην ημουν σιγα μην πηγαινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...