Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίος τύπος. Μου αρέσει πως τοποθετεί και επιχειρηματολογεί τις απαντήσεις του. Σαφής, απλός και προσιτός.

Για μένα καλό δείγμα προσωπικότητας.

καλά για τον εκπρόσωπο του χορηγού δε σχολιάζω. live από το Ντουμπάι και έξυνε το αυτί του το κεφάλι του και μίλαγε λες και μίλαγε στο κολλητό του ενώ πίνουν μπύρες.

άντε με τέτοια εικόνα να θέλει κάποιος να ψάξει τι εστί Vulcan forge και PYR

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά πήγε αυτό:

MetaMask will start collecting user IP addresses

However, ConsenSys, the wallet’s creator, explains that the collection of users’ data will only apply if they use MetaMask’s default Remote Procedure Call (RPC) application, Infura. Individuals using their own Ethereum node or a third-party RPC provider with MetaMask are therefore not subject to the newly updated ConsenSys privacy policy. Instead, the terms of the other RPC provider apply. 

https://cointelegraph.com/news/metamask-will-start-collecting-user-ip-addresses

 

 

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, icenex είπε

Δεν ξερω τι με επιασε αλλα πουλησα λιγο eth που ειχα αγορασει στα 1000+$ για ενα μικρο κερδος.Για καποιον λογο κατι μεσα μου λεει οτι θα παμε πιο κατω.Ελα οποιος θελει να παει Long τωρα ειναι ευκαιρια του, συνηθως η αγορα με παει κοντρα σε οτι κανω.

Περα απο την πλακα ειμαι διπλα στο Caravel βεβαια ειμαι στην δουλεια αλλα και να μην ημουν σιγα μην πηγαινα.

δεν έχεις άδικο στα επόμενα 24ωρα η τιμή θα χτυπήσει τα 900$ και ακόμα τα 800$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, snet είπε

δεν έχεις άδικο στα επόμενα 24ωρα η τιμή θα χτυπήσει τα 900$ και ακόμα τα 800$

Εσυ που το βασιζεις αυτο γιατι εγω προσωπικα ειναι καθαρα ενστικτο-τζογος γιατι ξαφνικα βλεπω πολυ κοσμο bullish και δεν βλεπω και ιδιαιτερο volume.

Μου φαινεται θα εχουμε bulltrap.

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, icenex είπε

Εσυ που το βασιζεις αυτο γιατι εγω προσωπικα ειναι καθαρα ενστικτο-τζογος γιατι ξαφνικα βλεπω πολυ κοσμο bullish και δεν βλεπω και ιδιαιτερο volume.

Μου φαινεται θα εχουμε bulltrap.

βασίζεται σε τεχνική ανάλυση που έχω κάνει σε 12ωρο timeframe οπότε θα κάνει κάποια 12ωρα για να το εκπληρώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, poulaki1976 είπε

Αδερφέ να ξέρεις αυτό που λένε ότι "η ζωή είναι μικρή" ισχύει ακόμα

Αλλά εγώ μαζί σου είμαι

Καλημέρες

Αν λες για την Ζωη απο το μπουρναζι δεν ειναι ανηλικη παντως...  :P

Αν εννοεις κατι αλλο πολυ ευχαριστως να μας εξηγησεις τι εννοας? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, icenex είπε

Αν λες για την Ζωη απο το μπουρναζι δεν ειναι ανηλικη παντως...  :P

Αν εννοεις κατι αλλο πολυ ευχαριστως να μας εξηγησεις τι εννοας? :lol:

Περί hodl και greed ήταν το σχόλιο

Μπήκα το 2018 όταν ήταν το btc-3000 eth 80-100 αλλά δεν πούλησα στα 60000 γιατί περίμενα τα 70000 που και πάλι δεν θα πούλαγα γιατί είμαι σίγουρος ότι θα περίμενα τα 100000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, poulaki1976 είπε

Περί hodl και greed ήταν το σχόλιο

Μπήκα το 2018 όταν ήταν το btc-3000 eth 80-100 αλλά δεν πούλησα στα 60000 γιατί περίμενα τα 70000 που και πάλι δεν θα πούλαγα γιατί είμαι σίγουρος ότι θα περίμενα τα 100000

Οχι μωρε πιο πολυ για χαβαλε εβαλα τις φωτος..Αλλα εγω προσωπικα εχω βαλει ακομη και στις πωλησεις μου dca στρατηγικη ακομη και εκει και συγκεκριμενα στο προηγουμενο bullrun με εφαγε οτι περιμενα να παει 70 στρογγυλο ο μαλακας για να πουλησω ενα κομματι απο το btc.Πλεον εμαθα απο αυτο και τωρα εχω ηδη καταστρωσει στρατηγικη πως θα κινηθω στο επομενο ραλλυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...