Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα και εσυ στο binance connect εκανες ταυτοποιηση; γιατι αυτο με προβληματιζει, οχι οτι ξαναζηταει μεσα σε 2 μηνες...

για τις αγορες σας παιδια καντε λιγο υπομονη γιατι αμα το κρακεν απολυει 30% λογω crypto winter κατι παραπανω θα ξερουν...Screenshot_20221130_233404_Instagram.jpg.a8a3a0a78c9bc5fdff56f8661c03b97a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, pp6210 είπε

αρα και εσυ στο binance connect εκανες ταυτοποιηση; γιατι αυτο με προβληματιζει, οχι οτι ξαναζηταει μεσα σε 2 μηνες...

για τις αγορες σας παιδια καντε λιγο υπομονη γιατι αμα το κρακεν απολυει 30% λογω crypto winter κατι παραπανω θα ξερουν...Screenshot_20221130_233404_Instagram.jpg.a8a3a0a78c9bc5fdff56f8661c03b97a.jpg

Οχι εμενα μου το εκανε στην σελιδα τους και στην εφαρμογη τους εκ παραδρομης δεν προσεξα το connect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπε ο Πάουελ για πιθανή μείωση του ρυθμού  αύξησης των επιτοκίων το Δεκέμβριο . Οπότε μίνι ράλλυ 

Επεξ/σία από tcktcktck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον μιλησα με τσατ, το binance connect και το bitfinity domain ειναι payment provider της binance και θελει verification για ολα τα fiat services - μεχρι εδω καλα. τους λεω δεν κανω fiat service θελω να χρησιμοποιησω ευρω απο το balance του spot wallet κ δεν με αφηνει, μου απανταει κ αυτο fiat service ειναι, ολα τα deposits, withdrawals και purchase orders...μετα ρωταω πως και με αφησε να κανω withdraw 300 ευρο στη ρεβο πριν 2 εβδομαδες χωρις binance connect τι αλλαξε; και εκει επεσε σιγη 7-10 δευτερολεπτων και μια απαντηση i see what you mean! και μετα απο λιγο γυρισε στο ιδιο τροπαρι, οτι χρειαζεται ξανα επαληθευση για ολα τα fiat services και οτι με διαβεβαιωνει οτι ειναι ασφαλες κλπ κλπ

δεν ξερω ισως επειδη πηγε αργα μου κακοφανηκε η ιστορια και τη μοιραζομαι μαζι σας, σιγουρα παντως κατι εχει αλλαξει στα μουλωχτα φοβαμαι... μακαρι να κανω λαθος! επισυναπτω και το εμαιλ που  μου ηρθε - χωρις το antiphising code που εχουν τα εμαιλ απο binance

 

Screenshot_20221130_234630_Proton Mail.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, icenex είπε

 

Και ο φιλος μου προτεινε να πουλησω αφου θα παμε πιο κατω και να ξαναγορασω, τωρα αν το ειχα κανει και ειχα πουλησει τα νομισματα που αγορασα σε πολυ ψηλοτερες τιμες θα τα εκλαιγα..

 

Ναι ,βέβαια έγραψα από την αρχή με δεδομένο ότι θα πέσει η τιμή ,πάντως δεν πιστεύω να έκλαιγες απλά ενδεχόμενος να είσαι λίγο ανυπόμονος (όπως και εγώ άλλωστε )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, slk200gr είπε

Ναι ,βέβαια έγραψα από την αρχή με δεδομένο ότι θα πέσει η τιμή ,πάντως δεν πιστεύω να έκλαιγες απλά ενδεχόμενος να είσαι λίγο ανυπόμονος (όπως και εγώ άλλωστε )

Ναι μωρε το ειπα με την εννοια οτι αν το ειχα πουλησει πλεον με το ρευστο που θα ειχα απο τις πωλησεις αν ηθελα να ξαναμπω ουσιαστικα θα ειχα μειωσει την θεση μου.

Λετε να ξαναμπω λιγο να αρχισουν να πεφτουν?

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2022 στις 9:53 ΠΜ, icenex είπε

Ναι μωρε το ειπα με την εννοια οτι αν το ειχα πουλησει πλεον με το ρευστο που θα ειχα απο τις πωλησεις αν ηθελα να ξαναμπω ουσιαστικα θα ειχα μειωσει την θεση μου.

Λετε να ξαναμπω λιγο να αρχισουν να πεφτουν?

μπες μπες 😈

8 ώρες πριν, tcktcktck είπε

Αφού το γυρίσαμε στο σορολο

 

https://youtu.be/1JGYpDZixlY

Σοβαρός τύπος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι οπαδοί της σύγχρονης θεωρίας του keynes όπου το χρήμα δημιουργείτε από το τίποτα είναι τελείως αντίθετοι με την ιδέα του σκληρού χρήματος όπου κάποιος θα μπορεί να αποθηκεύει την αξία του και να τη καρπώνεται όταν γεράσει η στο μέλλον με περισσότερη αξία από αυτή που αποθήκευσε. 

Γιαυτούς το σκληρό χρήμα δημιουργεί προβλήματα λένε αλλά εγώ νομίζω το μόνο πρόβλημα που δημιουργεί είναι ότι αυτή η παρασιτική ελιτ δεν μπορεί να βάζει εύκολα χέρι στα χρήματα του κόσμου μέσω της φορολογίας όπου τα χρήματα πάντα καταλήγουν σε αυτούς που την επιβάλουν και που πάντα μεταφράζονται σε βίλες κτλ.

Δείτε εδώ τις μεγάλες πολιτικές οικογένειες πως παρασιτούν πάνω στον Ελληνικό λαό μερικές για τουλάχιστον ένα αιώνα. Αυτοί οι τύποι δεν έχουν παράγει τίποτα ούτε πλούτο ουτε κάποια αξία αλλά όχι μόνο έχουν γίνει πάμπλουτοι αλλά τους δίνει και το δικαίωμα να το παίζουν και υπεράνω και αυτά όλα με τα χρήματα που έχουν κλέψει από το λαό μέσω της φορολογίας. 

Σκεφτείτε τώρα ένα αποκεντρωμένο σκληρό χρήμα όπου ο καθένας μπορεί να αποθηκεύσει την αξία της εργασίας του η της παραγωγής του και πόσο θα χάλαγε τα σχέδια αυτής της elite.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chek2fire είπε

Δείτε εδώ τις μεγάλες πολιτικές οικογένειες πως παρασιτούν πάνω στον Ελληνικό λαό μερικές για τουλάχιστον ένα αιώνα. Αυτοί οι τύποι δεν έχουν παράγει τίποτα ούτε πλούτο ουτε κάποια αξία αλλά όχι μόνο έχουν γίνει πάμπλουτοι αλλά τους δίνει και το δικαίωμα να το παίζουν και υπεράνω....

Αυτές τις οικογένειες κάποιος τις ψηφίζει και τις κρατάει στην εξουσία όταν έρχεται η ώρα.

Οι αφελείς αφιλοκερδώς, οι ιδιοτελείς με ανταλλάγματα θέσης ή εξυπηρέτησης.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Damianus είπε

Αυτές τις οικογένειες κάποιος τις ψηφίζει και τις κρατάει στην εξουσία όταν έρχεται η ώρα.

Οι αφελείς αφιλοκερδώς, οι ιδιοτελείς με ανταλλάγματα θέσης ή εξυπηρέτησης.

 

Πιστεύεις ότι έχουν επιλογές ?ο ένας συνεχίζει το εργό του άλλου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/12/2022 στις 12:05 ΜΜ, tcktcktck είπε

Αφού το γυρίσαμε στο σορολο

 

https://youtu.be/1JGYpDZixlY

Πολύ ενημερωμένος ο Μπαρουφάκης. Εντυπωσιάστηκα.

Στάνταρ έχει έχει μπόλικα crypto assets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eight Letter Wodl words

  • INTERNET
  • PAYMENTS
  • RESEARCH
  • ADDITION

Seven Letter Wodl words

  • DIVERSE
  • CREATOR
  • PROTECT
  • PAYMENT

Six Letter Wodl words

  • ONLINE
  • WORLDS
  • GAMING
  • ASSETS
  • MARKET

Five Letter Wodl Answers

  • LEARN

Four Letter Wodl Answers

  • EARN
  • SCAM
  • KEYS
  • SAFU
  • DEFI
  • DYOR

Three Letter Wodl answers

  • IOT
  • KYC
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...