Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω το Huawei P8 lite 2 χρόνια τώρα.

Μου αρέσει που είναι ανθεκτικό στο λογισμικό. Δεν έχει κλείσει μόνο του ποτέ ούτε έχει κολλήσει.

Στα αρνητικά βέβαια, ανεβάζει πολύ εύκολα θερμοκρασία με αποτέλεσμα να ιδρώνεις, καθώς το κρατάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mate 10 pro...

Εκτός από την Μπαταρία που είναι τέρας το καλύτερο είναι η εμφάνιση του / χρώμα του (μπλέ).

Το χειρότερο χαρακτηριστικό είναι η εμφάνιση του γιατί είναι τόσο όμορφο και "κυριλέ" που αναγκαστικά του έχω συνέχεια θήκη για να μη το γρατζουνίσω ή χτυπηθεί.

Είναι κατάρα να είσαι όμορφος μάλλον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xperia x

Στα θετικά η κάμερα, αλλά κυρίως για εξωτερικές λήψεις με καλό φωτισμό. Δεν είναι τόσο ικανοποιητικό το macro, ενώ στις εσωτερικές λήψεις οι φωτογραφίες έχουν αρκετό θόρυβο. 

Στα αρνητικά τα bezels, που θα μπορούσαν να είναι μικρότερα καθώς και τα προβλήματα υπερθέρμανσης. Χρειάζονται λίγα λεπτά λήψης 1080p@60fps βίντεο για να ζεσταθεί η κάμερα τοσο ώστε να σβήσει.. Επίσης ο επεξεργαστής, την ώρα που παίζεις ενα "βαρύ" παιχνίδι, είναι ικανός να σου φτιάξει ομελέτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το redmi 5 plus, το καλυτερο χαρακτηριστικο του ειναι η μπαταρια του, αλλα εκει που δεν τα παει καλα ειναι ξεκαθαρα η καμερα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εμπειρία μου από τα Smartphones μέχρι στιγμή ξεκίνησε το 12' με ένα SONY Experia Ray, το ακολούθησε το 1ο MOTO G και ακολούθησε το Xiaomi Mi4c το οποίο και πέθανε για 2η φορά σήμερα το πρωί. (3/6/18 RIP)
Εγώ για την ανατροπή δεν θα μιλήσω για το αποθανών Mi4c αλλά για το Moto G το οποίο μετά από 5 χρόνια ακόμα λειτουργεί άψογα στα χέρια της μάνας. Φυσικά είναι "ρουταρισμένο" με official Rom KitKat 4.4.4 και το αδύναμο σημείο του κινητού ακόμα και για την εποχή του ήταν η μέτρια κάμερα του. Κατά τα άλλα ότι πιο VFM έχω αγοράσει στην ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ ένα S8+ από τον περασμένο Αύγουστο. Τα καλύτερο στοιχείο του είναι η κάμερά του. Το χειρότερο είναι το παραφορτωμένο του λειτουργικό, το οποίο επηρεάζει αρνητικά και τη διάρκεια της μπαταρίας, αλλά και τις επιδόσεις σε καθημερινή χρήση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

LG G3.

Καινοτόμο πριν από πολλά πολλά χρόνια, αλλά καλά κρατά, καιρός για αλλαγή.

Στα + η οθόνη του [5.5 inches (~75.3% screen-to-body ratio), με Corning Gorilla Glass 3 και 1440 x 2560 pixels ] και η κύρια κάμερα [με ο Optical image stabilization (OIS)].

Στα - η μπαταρία του, το Android 6 και secondary camera 2mp, από αυτά που έχει.

Στα - Dual Sim, USB Type-C, Αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων,  GLONASS  κ.α. νέα καινοτόμα, από αυτά που δεν έχει.

Επεξ/σία από NikolasG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Χρησιμοποιώ LG g5! Το χειρότερο χαρακτηριστικο του είναι το image retention που εμφανίζεται πολύ συχνά δημιουργούντας σκιές και αλλοιώνει την εικόνα.Το καλύτερο χαρακτηριστικο του είναι η ευρυγώνιο κάμερα πολύ χρήσιμη στο να φωτογραφίζεις τοπία ή οτιδήποτε άλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...