Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Honor V9

+ σχεδόν όλα αλλά κυρίως μπαταρία, επιδόσεις και πόσο λεπτή είναι η συσκευή

- τπτ για μένα από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές που έχω τα τελευταία χρόνια...άντε η μπροστινή κάμερα αρνητικό θα έβαζα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώντας το τελευταίο 6μηνο το Essential PH-1, ανάμεσα στα θετικά του χαρακτηριστικά θα επιλέξω την κατασκευή του, η οποία είναι η πιο ποιοτική και όμορφη από όσα κινητά έχω πιάσει στα χέρια μου! 

Από τα αρνητικά του θα επιλέξω να αναφέρω την μπαταρία, η αποδοση της οποίας μετά την αναβάθμιση σε Android 8.1 έχει πέσει κατακόρυφα....

Συνοπτικά:

Essential PH+1 στο "hand+eye sense"

Essential PH-1 στο "battery....no sense"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi mi mix 2 special, απλα πανεμορφη συσκευή με μέγεθος και βαρος που δεν παθαίνεις διασειση αμα σε παρει ο υπνος σερφαροντας, το μονο εκνευριστικό η καμερα ισως που το κρατάει ενα βημα πισω απο τον υπόλοιπο ανταγωνισμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Redmi note 3 pro

Μετά από 2 χρόνια χρήσης το θετικό στοιχείου του, η μπαταρία, έγινε το αδύνατο σημείο του και αυτό είναι μείον του :P

Δύσκολο να βρεις μπαταρία εφάμιλλη της εργοστασιακής....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιω το huawei p10. 

Ξεκαθαρα το καλυτερο του χαρακτηριστικο ειναι η καμερα που για τα λεφτα που ζηταει η συσκευη ειναι παρα πολυ καλη ιδιως αν γνωριζεις και κατι παραπανω απο ρυθμισεις😉.

Το χειροτερο χαρακτηριστικο ειναι η μπαταρια που με την χρηση που το κανω δεν βγαζει μερα με τιποτα και θες το απογευμα φορτιση, αλλα ναναι καλα το fast charge που σωζει ζωες😃

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...