Προς το περιεχόμενο

Ανταλλακτήρια ψηφιακών νομισμάτων


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Εγώ έχω κάνει κανονικά και την διεύθυνση και μπορώ να κάνω deposit/withdraw και απευθείας στην κάρτα. Αν θυμάμαι καλά θέλει λογαριασμό με όνομα σου. (θα το λέει κιόλας) 

 

Δεν ξέρω αν επιτρέπετε να το αναφέρω, αλλά μου δίνει το coinbase referral code, με το οποίο στα πρώτα 84 ευρώ που θα ξοδέψει/πουλήσει κάποιος σε crypto, κερδίζουμε και οι 2 από 8.4 ευρώ επιπλέον. Τονίζω το πουλήσει μιας και δεν είναι απαραίτητη η αγορά, μπορεί να γίνει και από mining πχ. Pm me

Γαιτί δεν μπορώ να κάνω κατάθεση με χρεωστική τράπεζας πειραιώς στη Binance? Δοκιμάζω όλη μέρα χωρίς αποτέλεσμα.Ο λογαριασμός είναι με τον αδερφό μου και εγώ είμαι συνδικαιούχος. Αυτό δέν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά η kάρτα είναι στο ονομά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, alexx είπε

Γαιτί δεν μπορώ να κάνω κατάθεση με χρεωστική τράπεζας πειραιώς στη Binance? Δοκιμάζω όλη μέρα χωρίς αποτέλεσμα.Ο λογαριασμός είναι με τον αδερφό μου και εγώ είμαι συνδικαιούχος. Αυτό δέν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά η kάρτα είναι στο ονομά μου.

Έχετε επιβεβαιώσει λογαριασμό, ενεργοποιήσει 2fa κτλ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, alexx είπε

Γαιτί δεν μπορώ να κάνω κατάθεση με χρεωστική τράπεζας πειραιώς στη Binance? Δοκιμάζω όλη μέρα χωρίς αποτέλεσμα.Ο λογαριασμός είναι με τον αδερφό μου και εγώ είμαι συνδικαιούχος. Αυτό δέν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά η kάρτα είναι στο ονομά μου.

Και γω δεν μπορούσα να κάνω με χρεωστική (Visa) της Πειραιώς. Έμβασμα δούλεψε κανονικά. Δεν ασχολήθηκα να βρω άκρη. Από την στιγμή που με έμβασμα δεν έχουνε πρόβλημα γιατί να ασχολούμαστε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, snips είπε

Και γω δεν μπορούσα να κάνω με χρεωστική (Visa) της Πειραιώς. Έμβασμα δούλεψε κανονικά. Δεν ασχολήθηκα να βρω άκρη. Από την στιγμή που με έμβασμα δεν έχουνε πρόβλημα γιατί να ασχολούμαστε; 

Για δοκιμή πιο πολύ να δώ τι παίζει. Ήθελα να στείλω  20€. Πόσο χρεώνει η πειραιώς το έμβασμα προς binance? 1€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξέρω ,δεν είναι η πρώτη φορα που στέλνω έμβασμα. Απλά σε ρώτησα γιατί εγώ έστειλα 50$ και κράτησε 3.4 προμήθεια. Μάλλον επειδή είναι άλλο νόμισμα πρέπει να έχει διαφορετική προμήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Εγώ έχω κάνει κανονικά και την διεύθυνση και μπορώ να κάνω deposit/withdraw και απευθείας στην κάρτα. Αν θυμάμαι καλά θέλει λογαριασμό με όνομα σου. (θα το λέει κιόλας)

Ολοκλήρωσα επιτυχώς το Identity Verification. Λες ότι πρέπει να ολοκληρώσω και το "Advanced Verification" με την διεύθυνση;
Αυτό νομίζω είναι για να αυξήσεις τα όρια στα 10k/day.

Στο support απαντάνε γενικά ότι δεν είναι διαθέσιμα για κάποιους "terms of use" χωρίς να λένε κάτι συγκεκριμένο. Πάλι καλά που δεν μου κλείσανε τον λογαριασμό.
Βλέπω στο reddit υπάρχουν και άλλες αναφορές με το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/3/2021 στις 6:08 ΜΜ, tryxx1 είπε

H kraken γράφει 20 confirmations?? τα εχεις μεταφέρει;; Η μεταφορά είναι παντού ίδια πάνω κάτω με προσοχή τα copy paste των διευθυνσεων των πορτοφολιών

Ευχαριστώ φίλε. Τα μετέφερα όλα στην kraken 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ξέρει κανείς στη binance, πως μπορούμε να δούμε τις τιμές αγοράς των νομισμάτων, που έχουμε στο πορτοφόλι μας ? Πόσο τα αγοράσαμε εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, alexx είπε

Καλησπέρα, ξέρει κανείς στη binance, πως μπορούμε να δούμε τις τιμές αγοράς των νομισμάτων, που έχουμε στο πορτοφόλι μας ? Πόσο τα αγοράσαμε εννοώ.

Πας orders -----> spot orders 

εκεί έχει open order -- order history ---  trade history 

εκεί τα βλέπεις όλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας. Έχει κάνει κανείς ανάληψη από binance σε ευρώ στην τράπεζα? Εδώ και μια βδομάδα δεν μου επιτρέπει. Βγάζει μήνυμα withdrawals suspended due to risk management. Στο support chat περιμένω και δεν υπάρχει λύση ακόμα.

Επεξ/σία από AlexGr13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Binance, ποιο νόμισμα έχει τα μικρότερα fees για να στείλω Kraken?

π.χ., εχω κάτι usdt στο binance αλλά δε συμφέρει να τα στείλω. Να τα κάνω πρώτα μετρατροπή σε XRP στο binance και μετά να τα στείλω? Ή σε άλλο νόμισμα?

Με το σκεπτικό η αξία σε ευρώ των usdt που έχω αυτή τη στιγμή στο binance, να μεταφερθεί όσο πιο αυτούσια στο Kraken.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ribo7 είπε

Από Binance, ποιο νόμισμα έχει τα μικρότερα fees για να στείλω Kraken?

π.χ., εχω κάτι usdt στο binance αλλά δε συμφέρει να τα στείλω. Να τα κάνω πρώτα μετρατροπή σε XRP στο binance και μετά να τα στείλω? Ή σε άλλο νόμισμα?

Με το σκεπτικό η αξία σε ευρώ των usdt που έχω αυτή τη στιγμή στο binance, να μεταφερθεί όσο πιο αυτούσια στο Kraken.

dogecoin νομίζω με διαφορά αν το έχει το binance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...