Προς το περιεχόμενο

Ανταλλακτήρια ψηφιακών νομισμάτων


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, zananiro είπε

Καλημέρα παιδιά. Σε νέο λογαριασμό στην coinbase που αναφέρει ότι είναι under review πόσες ημέρες θέλει περίπου να γίνει το verification ώστε να επιτραπούν οι συναλλαγές? Στο app αναφέρει a few minutes στην ιστοσελίδα few days. 

συνήθως αν δεν τους αρέσει θα το απορήψει μέσα σε 30 λεπτά. Εμένα το verification είχε πάρει 1 μέρα θυμάμαι αλλά έχει να κάνει και με το φόρτο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Υπάρχει τρόπος να στείλω χρήματα στο kraken για να αγοράσω κάποια crypto; Αν κάνω κατευθείαν την αγορά μέσω της κάρτας υπάρχει μεγάλη προμήθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2021 στις 10:14 ΠΜ, sos2000 είπε

Καλημέρα παιδιά και από εμένα ,θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση ...χθες δοκιμαστικά τράβηξα 100 ευρώ από binance με sepa προς Πειραιώς ,από binance είχα κράτηση 0.80 ευρώ και από την τράπεζα 4! Γνωρίζει κανείς τις χρεώσεις για μεγαλύτερα ποσά; υπάρχει αλλος τρόπος για να έχεις μικρότερες κρατήσεις από την Πειραιώς ; κ γενικά κάποιος αν γνωρίζει να μου πει τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε να μην μου τρώνε τέτοια ποσά χωρίς λόγο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

δηλαδη η Πειραιώς σου κράτησε 4 ευρω για εισερχόμενο εμβασμα? Εγώ σήμερα έκανα δοκιμαστικό withdrawal απο Binance σε revolut IBAN και πήγε σε 5 λεπτά με χρέωση μόνο 0,8 της binance, αν δεν εχεις revolut...άνοιξε! ακου 4 ευρω εισερχόμενο εμβασμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pp6210 είπε

δηλαδη η Πειραιώς σου κράτησε 4 ευρω για εισερχόμενο εμβασμα? Εγώ σήμερα έκανα δοκιμαστικό withdrawal απο Binance σε revolut IBAN και πήγε σε 5 λεπτά με χρέωση μόνο 0,8 της binance, αν δεν εχεις revolut...άνοιξε! ακου 4 ευρω εισερχόμενο εμβασμα...

και 3.5 ευρω EFG... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Τουρκία πυραμίδα τύπου onecoin με τον μανδύα ψηφιακού νομίσματος έφαγε χρήματα χιλιάδων πολιτών  

https://www.naftemporiki.gr/story/1717514/tourkia-xiliades-minuseis-kata-platformas-sunallagon-se-kruptonomismata

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε αν η Πειραιώς μπλοκάρει τις αναλήψεις από ανταλλακτηριο? Σήμερα κατάφερα και έκανα αίτημα ανάληψης από binance.com. Πόσο χρόνο παίρνει συνήθως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, AlexGr13 είπε

Ξέρετε αν η Πειραιώς μπλοκάρει τις αναλήψεις από ανταλλακτηριο? Σήμερα κατάφερα και έκανα αίτημα ανάληψης από binance.com. Πόσο χρόνο παίρνει συνήθως?

Αφου πιο πανω ο φιλος ειπε οτι περασε μια χαρα το εμβασμα γιατι να το μπλοκαρει, θα σου ψειρίσει και 4 ευρω! Σιγουρα θα θελει 2 μερες και βαλε, εδω τοσο παιρνουν τα εμβασματα εσωτερικου, υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/4/2021 στις 4:44 ΜΜ, chek2fire είπε

μέσω sepa τραπεζική μεταφορά καλύτερα σε 1-2 εργάσιμες μέρες θα είναι στο kraken

Έχω στείλει κάποια χρήματα από την Τετάρτη στο kraken και δεν έχουν φανεί ακόμα. Να ανησυχήσω; Να μιλήσω με την τράπεζα μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Giannis-S είπε

Έχω στείλει κάποια χρήματα από την Τετάρτη στο kraken και δεν έχουν φανεί ακόμα. Να ανησυχήσω; Να μιλήσω με την τράπεζα μου; 

Λoγικά αύριο θα σου φανούν τα χρήματα. Μπορεί να μην έβαλες σωστά τον κωδικό για την συναλλαγή που δίνει το kraken γιαυτό σου καθυστερούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγραφή και επικόλληση τα έκανα όλα τα στοιχεία που χρειαζόταν.
Αν έχει γίνει κάποιο λάθος γνωρίζει κάποιος αν τα χρήματα θα μου επιστραφούν τα χρήματα στον λογαριασμό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Giannis-S είπε

Αντιγραφή και επικόλληση τα έκανα όλα τα στοιχεία που χρειαζόταν.
Αν έχει γίνει κάποιο λάθος γνωρίζει κάποιος αν τα χρήματα θα μου επιστραφούν τα χρήματα στον λογαριασμό; 

ναι θα φανουν στο λογαριασμό σου ξανά. Δεν χάνονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...