Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. 

Ατμίζω σήμερα με το vuze και το ison iii της nobacco (και παλιότερα της iqos αλλά τα σταμάτησα επειδή έπινες υγρό αντί να ατμίζεις, τόσο χάλια) και ελέγχω την μετάβαση σε συσκευή με αναπλήρωση, επειδή με είδε μία κυρία στα alter ego και μου πρότεινε να πάρω μία συσκευή aspire που όπως μου είπε εν τελει θα είναι φθηνότερη στη χρήση.  Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει; Τι χρειάζεται ένα τέτοιο ηλεκτρονικό εκτός από τη συσκευή και το υγρό; Θέλει και αντιστάσεις; Αν πούμε ότι θέλω μία περίπου κάψουλα την ημέρα (3 ευρώ) πόσο πιο καλύτερη τιμή μπορείς να πετύχεις με την αλλαγή σε αναπλήρωση;

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω τις διαφορές πνευμονικών και τσιγαρίσιων και τι διαφορά θα έχουν από αυτές τις συσκευές που έχω σήμερα που απλά βάζω μία κάψουλα και ρουφάω.

 

Ξέρετε;

Επεξ/σία από vasim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

37 λεπτά πριν, vasim είπε

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω τις διαφορές πνευμονικών και τσιγαρίσιων και τι διαφορά θα έχουν από αυτές τις συσκευές που έχω σήμερα που απλά βάζω μία κάψουλα και ρουφάω.

Οι πνευμονικοί εχουν μεγαλύτερη ροη υγρου και αέρα, σαφως και μεγαλύτερη καταναλωση, ειναι ποιο "ντουμανατοι" για να καταλαβεις σε σχέση απο τους τσιγαρισιους που ειναι ποιο σφιχτοί και ποιο οικονομικοί στην κατανάλωση υγρων . Εγω εχω ημη-πνευμονικο επισκευασιμο, δηλαδή φτιάχνω εγω την αντίσταση και περνάω το μπαμπάκι.

Ετσι κανω οικονομια γιατι ενα συρμα 5μ εχει 10 ευρω και ενα πακετο βαμβακι απο 7 με 9 οποτε με αυτα τα 2 περναω πολυ καιρο φτιάχνοντας τις αντιστασεις μου. Ειδικα με το μπαμπακι το πακετο με βγαζει 3ετια και το το συρμα κοντα στον 1 χρονο. 

Για εμενα οποιος ατμιζει καθημερινα θα πρεπει να εχει επισκευασιμο ατμοποιητη γιατι οι αντιστασεις κοστιζουν. Βεβαια εχουν την ευκολια τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vasim είπε

 Τι χρειάζεται ένα τέτοιο ηλεκτρονικό εκτός από τη συσκευή και το υγρό; Θέλει και αντιστάσεις; Αν πούμε ότι θέλω μία περίπου κάψουλα την ημέρα (3 ευρώ) πόσο πιο καλύτερη τιμή μπορείς να πετύχεις με την αλλαγή σε αναπλήρωση;

Για αρχή, το κόστος κάψουλας σε σχέση με μια επαναγεμιζόμενη κάψουλα είναι η μέρα με τη νύχτα. Οι κάψουλες περιέχουν 2ml υγρού με κόστος 3 ευρώ, όπως είπες. Ένα τυπικό υγρό αναπλήρωσης 60ml, με την υψηλότερη νικοτίνη, μπορεί να φτάσει 30 ευρώ. Υπολόγισε επίσης 5-7 ευρώ ανάλογα με το κατάστημα, το κόστος 2 αντιστάσεων για τα 60 ml.

Δηλαδή, 37 ευρώ για 60ml αντί 3 ευρώ για 2ml 😃

Μην μπλεξεις ακόμα με επιστευασιμους κτλ. Ένα βήμα τη φορά.

Εγώ έκανα Myblu παλιά και για τη μετάβαση πήρα αυτήν τη συσκευή pod : [https://www.bestvape.gr/product/αspire-oby-pod-kit-2ml/].

Αλλάζω δύο αντιστάσεις με κάψουλα 4,8 ευρώ και ένα υγρό 60ml με 12αρα νικοτίνη 25,90 ευρώ, που με κουπόνι λόγω αγορών κάθε μήνα το παίρνω με έκπτωση 20% = 20,72 και βγάζω τον μήνα μου κάτω από τη μισή τιμή σε σχέση με το Myblu. Επίσης, οι επιλογές γεύσεων καπνικών, φρουτον, γλυκών είναι πάνω από 2000... 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, stelios25us said:

Για αρχή, το κόστος κάψουλας σε σχέση με μια επαναγεμιζόμενη κάψουλα είναι η μέρα με τη νύχτα. Οι κάψουλες περιέχουν 2ml υγρού με κόστος 3 ευρώ, όπως είπες. Ένα τυπικό υγρό αναπλήρωσης 60ml, με την υψηλότερη νικοτίνη, μπορεί να φτάσει 30 ευρώ. Υπολόγισε επίσης 5-7 ευρώ ανάλογα με το κατάστημα, το κόστος 2 αντιστάσεων για τα 60 ml.

Δηλαδή, 37 ευρώ για 60ml αντί 3 ευρώ για 2ml 😃

Μην μπλεξεις ακόμα με επιστευασιμους κτλ. Ένα βήμα τη φορά.

Εγώ έκανα Myblu παλιά και για τη μετάβαση πήρα αυτήν τη συσκευή pod : [https://www.bestvape.gr/product/αspire-oby-pod-kit-2ml/].

Αλλάζω δύο αντιστάσεις με κάψουλα 4,8 ευρώ και ένα υγρό 60ml με 12αρα νικοτίνη 25,90 ευρώ, που με κουπόνι λόγω αγορών κάθε μήνα το παίρνω με έκπτωση 20% = 20,72 και βγάζω τον μήνα μου κάτω από τη μισή τιμή σε σχέση με το Myblu. Επίσης, οι επιλογές γεύσεων καπνικών, φρουτον, γλυκών είναι πάνω από 2000... 🤣

Λέω να δοκιμάσω αυτό "Vaporesso ECO NANO" της Nobacco μιας και μου αρέσουν οι γεύσεις της ειδικά ο καφές.

https://www.nobacco.gr/en/electronic-cigarettes/vaporesso-eco-nano-universal-grey/

Τι λες να είναι καλή;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, vasim είπε

Λέω να δοκιμάσω αυτό "Vaporesso ECO NANO" της Nobacco μιας και μου αρέσουν οι γεύσεις της ειδικά ο καφές.

https://www.nobacco.gr/en/electronic-cigarettes/vaporesso-eco-nano-universal-grey/

Τι λες να είναι καλή;

 

Ναι το Vaporesso Eco είναι πολύ καλό . Απλά τα ανταλλακτικά pod είναι πιο ακριβά 3.50 περίπου . Ωστόσο, το πλεονέκτημα είναι ότι χωράει 6 ml υγρού αναπλήρωσης. Θα πρεπει να ψάξεις για τις τιμές, διότι από το μαγαζί που ψωνίζω τη συσκευή την έχουν 12.50,  Nobaco και Alter Ego είναι λίγο ακριβές στις συσκευές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, stelios25us said:

Ναι το Vaporesso Eco είναι πολύ καλό . Απλά τα ανταλλακτικά pod είναι πιο ακριβά 3.50 περίπου . Ωστόσο, το πλεονέκτημα είναι ότι χωράει 6 ml υγρού αναπλήρωσης. Θα πρεπει να ψάξεις για τις τιμές, διότι από το μαγαζί που ψωνίζω τη συσκευή την έχουν 12.50,  Nobaco και Alter Ego είναι λίγο ακριβές στις συσκευές τους.

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, stelios25us είπε

Μην μπλεξεις ακόμα με επιστευασιμους κτλ. Ένα βήμα τη φορά.

Τι ενα βήμα την φορά?. Δεν ειναι και καμια πυρηνική φυσική και στο ιντερνετ θα βρει 100αδες βιντεακια για τα στησίματα..
Και εγω πέταξα λεφτα σε αντιστάσεις και μανιφουκια και τον τελευταια χρονια εχω 3 επισκευασιμους ο ενας παίρνει και 2 σύρματα. 😈😈😈

4 ώρες πριν, stelios25us είπε

Ένα τυπικό υγρό αναπλήρωσης 60ml, με την υψηλότερη νικοτίνη, μπορεί να φτάσει 30 ευρώ.

Η λυση για αυτο ειναι το DIY 🤗🤗. Εδω και χρόνια φτιαχνω τα δικα μου υγρά αγοράζοντας αγνές πρωτες υλες ☺️☺️ απο τα να τα σκαω στα ετοιματζιδικα. Και ναιιιι ζω στην χωρα της επαγγελίας οπου το booster 50/50 της νικοτίνης κοστίζει απο 1ευρω, και έχει και προσφορά τα 10 = 7,5 ευρω!🤑🤑. Ωραια ειναι αλλα η χαρα θα τελειώσει οταν επιστρεψω πισω. Εδω το 1λτ μου κοστιζει 25-30 ευρω με νικοτίνη ομως πολυ χαμηλή 5 booster 18mg/lt

Επεξ/σία από Petros Electron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, stelios25us said:

Ναι το Vaporesso Eco είναι πολύ καλό . Απλά τα ανταλλακτικά pod είναι πιο ακριβά 3.50 περίπου . Ωστόσο, το πλεονέκτημα είναι ότι χωράει 6 ml υγρού αναπλήρωσης. Θα πρεπει να ψάξεις για τις τιμές, διότι από το μαγαζί που ψωνίζω τη συσκευή την έχουν 12.50,  Nobaco και Alter Ego είναι λίγο ακριβές στις συσκευές τους.

Το πήρα λοιπόν και το γέμισα και το φόρτισα και άρχισα τις τζουρες.

 

1. Που και που μου καίει λίγο τα χείλια είναι λογικό αυτό ; Στα έτοιμα δεν έχω τέτοιο θέμα 

 

2. αν θέλω να αλλάξω γεύση υγρού παίζει ρόλο που έχει υπολείμματα από το άλλο ;

 

3. πως θα καταλάβω αν μια αντίσταση έχει καεί ;

 

4. Υγρά παίρνει ότι ναναι;

Επεξ/σία από vasim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vasim είπε

Το πήρα λοιπόν και το γέμισα και το φόρτισα και άρχισα τις τζουρες.

 

1. Που και που μου καίει λίγο τα χείλια είναι λογικό αυτό ; Στα έτοιμα δεν έχω τέτοιο θέμα 

 

2. αν θέλω να αλλάξω γεύση υγρού παίζει ρόλο που έχει υπολείμματα από το άλλο ;

 

3. πως θα καταλάβω αν μια αντίσταση έχει καεί ;

 

4. Υγρά παίρνει ότι ναναι;

  1. Είναι λογικό να είναι πιο βαρεί επειδή η αντίστασή του Vaporesso είναι μεγαλύτερη από των έτοιμων. (Αν χρησιμοποιήσεις την 1.2 ohm και όχι την 0.8 ohm που είχε μέσα η συσκευασία, θα είσαι οκ.)

  2. Δεν σε πειράζει, απλά δεν θα έχεις καθαρή γεύση.

  3. Κάθε 30 ml αλλαγή. Αν φτάσεις στο σημείο να το καταλάβεις, είναι πολύ αργά.

  4. Ναι, υγρά 50/50 να στα ετοιμάζουν, αν είναι shake and vape. Αν είναι 10 ml ετοιμά ολα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 minutes ago, stelios25us said:
  1. Είναι λογικό να είναι πιο βαρεί επειδή η αντίστασή του Vaporesso είναι μεγαλύτερη από των έτοιμων. (Αν χρησιμοποιήσεις την 1.2 ohm και όχι την 0.8 ohm που είχε μέσα η συσκευασία, θα είσαι οκ.)

  2. Δεν σε πειράζει, απλά δεν θα έχεις καθαρή γεύση.

  3. Κάθε 30 ml αλλαγή. Αν φτάσεις στο σημείο να το καταλάβεις, είναι πολύ αργά.

  4. Ναι, υγρά 50/50 να στα ετοιμάζουν, αν είναι shake and vape. Αν είναι 10 ml ετοιμά ολα!

Τι εννοείς είναι αργά? Θα καταστρέψω κάτι στην υγεία μου η στη συσκευή (το δεύτερο φυσικά μηδαμινό μπροστά στο πρώτο)

 

Τελικά αν δεν παίρνω απανωτές τζούρες δεν με καίει και είναι πολύ καλό.

 

Μου αρέσει.

 

Απλά μια ερώτηση ακόμα, αν δε γίνομαι κουραστικός. Η συσκευή έχει pod 2ml γιατί λένε 6ml?

 

Με βάση το παραπάνω βλέπω ότι το έχω γεμίσει 3 φορές και έχει φτάσει μέχρι τη μέση και χωρίς να το έχω κάνει πιπίλα. Μήπως κάτι δεν κάνω καλά;

 

Επεξ/σία από vasim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, vasim είπε

Τι εννοείς είναι αργά? Θα καταστρέψω κάτι στην υγεία μου η στη συσκευή (το δεύτερο φυσικά μηδαμινό μπροστά στο πρώτο)

Δεν πιστεύω οτι υγειες να ατμιζεις καμένο βαμβάκι ή καρβουνιασμένη αντίσταση.

οι ανταλακτικες του αντιστασεις ειναι 6ml googlare το. αυτες στο pod ειναι 2ml  κατι παιζει με ευρωπαικο κανονισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους. να αναφερω αρχικα οτι ειμαι πολυ αρχαριος και εκανα προσφατα μεταβαση απο disposables (elf bar, blu κτλπ) σε συσκευη με επαναγεμιζομενο υγρο.

εχω τον ατμοποιητη zenith 2 . έχοντας αλλαξει αρκετα καταστηματα και συνδυασμους ακομα δεν εχω καταφερει να πετυχω το αποτελεσμα που θελω, να ειναι οσο πιο κοντα σε αποδοση γευσης οσο τα disposables. οτι και να εχω δοκιμασει φερνει αρκετα καπνικο αποτελεσμα (και "χτυπημα στο λαιμο") χωρις ιδιατερα εντονη αποδοση γευσης. αναλογα την μαρκα γευσης που θα παρω μπορει να ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα καμια απολυτως σχεση με αυτο που δινει η συσκευη μιας χρησης.

τι μπορει να κανω λαθος στις ρυθμισεις ή τι πρεπει να ζητησω οταν μου φτιαχνουν τις γευσεις τα μαγαζια?

οι ρυθμισεις που χρησιμοποιω συνηθως ειναι η αντισταση στα 16-18W και παιρνω γευσεις με νικοτινη 5-7 περιπου (ετσι το ζηταω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/03/2024 at 21:36, stelios25us said:

Δεν πιστεύω οτι υγειες να ατμιζεις καμένο βαμβάκι ή καρβουνιασμένη αντίσταση.

 

On 21/03/2024 at 21:09, vasim said:

Τι εννοείς είναι αργά? Θα καταστρέψω κάτι στην υγεία μου η στη συσκευή (το δεύτερο φυσικά μηδαμινό μπροστά στο πρώτο)

Δεν υπάρχει λόγος να τρομοκρατούμε τον κόσμο. Τα 30ml που σου λένε είναι ένας μπούσουλας (που έχει μείνει από τα παλιά τα χρόνια), αλλά εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, κυρίως από την καθαρότητα του υγρού που ατμίζεις. Αν βάλεις να ατμίσεις ένα υγρό με σοκολάτα για παράδειγμα, θα σου μπουκώσει την αντίσταση σε χρόνο dt.

Πριν φτάσεις στο σημείο να ατμίζεις καμμένο βαμβάκι, η αντίσταση θα σου έχει δώσει δείγματα ότι θέλει άλλαγμα. Η γεύση θα έχει πέσει πάρα πολύ, η τζούρα θα έχει αλλάξει θα έχει γίνει πιο σφιχτή και η συνολική εμπειρία που θα έχεις θα είναι πολύ λιγότερο καλή σε σχέση με μια φρέσκια. Έχε μαζί σου μια έξτρα αντίσταση πάντα και θα είσαι μια χαρά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, greekboy said:

καλημερα σε ολους. να αναφερω αρχικα οτι ειμαι πολυ αρχαριος και εκανα προσφατα μεταβαση απο disposables (elf bar, blu κτλπ) σε συσκευη με επαναγεμιζομενο υγρο.

εχω τον ατμοποιητη zenith 2 . έχοντας αλλαξει αρκετα καταστηματα και συνδυασμους ακομα δεν εχω καταφερει να πετυχω το αποτελεσμα που θελω, να ειναι οσο πιο κοντα σε αποδοση γευσης οσο τα disposables. οτι και να εχω δοκιμασει φερνει αρκετα καπνικο αποτελεσμα (και "χτυπημα στο λαιμο") χωρις ιδιατερα εντονη αποδοση γευσης. αναλογα την μαρκα γευσης που θα παρω μπορει να ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα καμια απολυτως σχεση με αυτο που δινει η συσκευη μιας χρησης.

τι μπορει να κανω λαθος στις ρυθμισεις ή τι πρεπει να ζητησω οταν μου φτιαχνουν τις γευσεις τα μαγαζια?

οι ρυθμισεις που χρησιμοποιω συνηθως ειναι η αντισταση στα 16-18W και παιρνω γευσεις με νικοτινη 5-7 περιπου (ετσι το ζηταω)

Εσύ θες έντονες γεύσεις για να φτάσεις την απόδοση των ηλεκτρονικών τσιγάρων μιας χρήσης. Αλλά να ξέρεις ποτέ δε θα φτάσεις στο 100% της γεύσης. Δηλαδή να είναι 100% η ίδια. Είναι ένα λάθος που αρκετοί το κάνουν. Τα μιας χρήσης έχουν σχεδιαστεί για αυτό. Μια και έξω. 

Τώρα εσύ ψάξε βρες έντονες γεύσεις. Πχ η Steam Train φτιάχνει την σειρά Pod Edition και την Terror Train που είναι αρκετά έντονες γεύσεις. Η Blackout επίσης έχει τη σειρά Boosted που είναι υποτίθεται έντονες.Συν η S-elf juice από ότι έχω διαβάσει. Βέβαια παίζει και ρόλο το τι γεύσεις σου αρέσουν εσένα. Εγώ προσωπικά αυτές τις εταιρίες ξέρω να φτιάχνουν έντονες γεύσεις κοντά στα μιας χρήσης. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, greekboy είπε

καλημερα σε ολους. να αναφερω αρχικα οτι ειμαι πολυ αρχαριος και εκανα προσφατα μεταβαση απο disposables (elf bar, blu κτλπ) σε συσκευη με επαναγεμιζομενο υγρο.

εχω τον ατμοποιητη zenith 2 . έχοντας αλλαξει αρκετα καταστηματα και συνδυασμους ακομα δεν εχω καταφερει να πετυχω το αποτελεσμα που θελω, να ειναι οσο πιο κοντα σε αποδοση γευσης οσο τα disposables. οτι και να εχω δοκιμασει φερνει αρκετα καπνικο αποτελεσμα (και "χτυπημα στο λαιμο") χωρις ιδιατερα εντονη αποδοση γευσης. αναλογα την μαρκα γευσης που θα παρω μπορει να ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα καμια απολυτως σχεση με αυτο που δινει η συσκευη μιας χρησης.

τι μπορει να κανω λαθος στις ρυθμισεις ή τι πρεπει να ζητησω οταν μου φτιαχνουν τις γευσεις τα μαγαζια?

οι ρυθμισεις που χρησιμοποιω συνηθως ειναι η αντισταση στα 16-18W και παιρνω γευσεις με νικοτινη 5-7 περιπου (ετσι το ζηταω)

Λογικά εννοείς την αντίσταση 0.8Ω, που λειτουργεί στα 15-18 watt.Είναι η πιο ισορροπημένη σε διάρκεια και αντοχή, βγάζει τουλάχιστον 30 ml, ανάλογα το πόσο καθαρό είναι το υγρό.Εγώ αυτήν χρησιμοποιώ στα 16 watt στον Zenith 2 στο innokin Z80 mod και φτιάχνω τα υγρά μου 40 PG/60 VG, γιατί στο 50/50 έχει διαρροές ο Zenith 2.

Υπάρχουν και άλλες αντιστάσεις για τον Zenith 2, πχ δοκίμασα την 1.6Ω που λειτουργεί στα 10-14 watt και δεν δίνει καθόλου γεύση ούτε στα 14 watt και την 0.3Ω που είναι για ημιπνευμονικό άτμισμα και με έκαιγε στον λαιμό.Αυτές τις 2, τις είχε μέσα στο kit.

Μετά αγόρασα 1 πακέτο πεντάδα τις 1.0 Ω, ενώ έδινε κάπως πιο έντονη γεύση, είχε ταυτόχρονα και γεύση βαμβάκι.

Μείνε στην 0.8Ω, αλλιώς δοκίμασε άλλη που λειτουργεί σε περισσότερα watt, όμως δεν θα έχει την ίδια διάρκεια και πιθανόν να σου βγάζει γεύση βαμβάκι, δεν είναι όλες οι αντιστάσεις της innokin απο το ίδιο υλικό.

Ισως πχ οι αντιστάσεις της Aspire να είναι καλύτερες σε γεύση, αλλά αυτές είναι συμβατές με άλλους ατμοποιητές.

Για τους ατμοποιητές Nautilus, λένε ότι έχουν καλή απόδοση γεύσης.

Για καλύτερη γεύση, πας σε επισκευάσιμο, αλλά εκεί πρέπει να ασχοληθείς, να βρείς τι σου ταιριάζει και να μάθεις να τον στήνεις σωστά.Πολλοί έχουν ασχοληθεί και το παράτησαν.

Εχεις συνηθίσει την πολύ έντονη γεύση των disposables, είναι λογικό να σου φαίνεται η διαφορά.Ομως είναι πανάκριβα, πραγματικά δεν αξίζει το κόστος.

Πχ εγώ που φτιάχνω τα υγρά με δικά μου αρώματα, αν ξεκινήσω να αγοράζω υγρά του εμπορίου snv, θα καταλάβω μεγάλη διαφορά στην γεύση, θα είναι πιο έντονα, αλλά επειδή έχω πάρει 50-60 αρώματα, τα χρησιμοποιώ 2.5 χρόνια πλέον, δεν τελειώνουν γιατί κάνω λίγα ml.

Σε χαμηλά watt σε MTL, έχεις χαμηλότερη κατανάλωση μπαταρίας και υγρού, σε πνευμονικό το αντίθετο και εκεί θες και διμπάταρο mod.

Για πιο έντονο χτύπημα στον λαιμό, πας σε 9mg νικοτίνη.

Υπάρχει 1 σελίδα στο FB, εκεί μπορείς να ρωτήσεις ότι θες.Αν σε ενδιαφέρει, πες μου να βάλω το link η απλά το όνομα της ομάδας.

 

new-Z-Coils-Innokin-2022.jpg

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...