Προς το περιεχόμενο

Πόρτες ασφαλείας - Κλειδαριές Ασφαλείας (Να κλειδώνετε τις πόρτες ασφαλείας VOL. 2)


swayback

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι κι εγω προς αναζητηση νεας κλειδαριας.Η πορτα μου ειναι Dierre, 15ετιας. Προσανατολιζομαι σε cisa revo pro+mul-t-lock mt5+disec bkd250. Τιμη τελικη με περαστικα 350€. Παραθετω φωτο και ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις.

 

DSC_1163.JPG

DSC_1164.JPG

DSC_1192.JPG

 

Επεξ/σία από leftsak1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, leftsak1985 είπε

Καλησπερα σε ολους. Ειμαι κι εγω προς αναζητηση νεας κλειδαριας.Η πορτα μου ειναι Dierre, 15ετιας. Προσανατολιζομαι σε cisa revo pro+mul-t-lock mt5+disec bkd250. Τιμη τελικη με περαστικα 350€. Παραθετω φωτο και ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις.

DSC_1163.JPG

DSC_1164.JPG

DSC_1192.JPG

Καλησπέρα. 

Πολύ καλό πακέτο. Μόνο η τιμή λίγο τσιμπημένη εκτός κι αν είναι με ΦΠΑ μέσα.

Αν είσαι Αθήνα, μπορείς να βρεις το πακέτο αυτό - ή και άλλα, αντίστοιχα ή και λίγο καλύτερα -  πιο φθηνά, δηλαδή κοντά στα 300€ ή και λίγο πιο κάτω.

 

Ενδεικτικά παραθέτω τιμές (με τοποθέτηση μέσα) που είχε δώσει ο mclein πριν κάποιες μέρες:

 

Στις 23/7/2018 στις 5:39 ΜΜ, mclein είπε

ειναι καμια 25αρα ετων η πορτα, ε ;;

κατα τη γνωμη μου :

Omega Plus, ιδανικα στα 220€ + φπα

Cisa Revo + Bkd250 Diamond + Abloy Protec2 = 270€ + φπα

Cisa Revo + Bkd250 Diamond + Evva 4ks = 300€ + φπα 

Cisa Revo + Bkd250 Diamond + Mul-T-Lock Mt5 = 290€ + φπα

 

Επεξ/σία από swayback
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση. Οι τιμη ειναι με ΦΠΑ και για Θεσσαλονικη. Μπορειτε να μου πειτε αν "φοραω" 30Χ50 κυλινδρο ή αλλη δισταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, leftsak1985 είπε

Καλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση. Οι τιμη ειναι με ΦΠΑ και για Θεσσαλονικη. Μπορειτε να μου πειτε αν "φοραω" 30Χ50 κυλινδρο ή αλλη δισταση?

αψογη τιμη αν ειναι με bkd250 & οχι το συνηθισμενο για θεσσαλονικιους bks !

ειναι 30x50 ο κυλινδρος που χρειαζεσαι αλλα τι σημασια εχει, ο μαστορας που θα τα τοποθετησει δε θα τα φερει ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, leftsak1985 είπε

Καλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση. Οι τιμη ειναι με ΦΠΑ και για Θεσσαλονικη. Μπορειτε να μου πειτε αν "φοραω" 30Χ50 κυλινδρο ή αλλη δισταση?

Τότε είναι πολύ καλή η τιμή. 
Για να δεις τι μήκος πρέπει να έχει ο κύλινδρος, μετράς αυτή την απόσταση. Ουσιαστικά από το κέντρο των πίρρων, την απόσταση μέχρι το μέσα διακοσμητικό και αντίστοιχα από το κέντρο μέχρι το έξω διακοσμητικό. Λογικά θα είναι κάπου 30mm έξω και 50mm μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, leftsak1985 είπε

Η προταση αρχικα ηταν με τον bks200 στα 320 τελικη αλλα επειδη σας ............διαβαζω ζητησα τον bkd250. Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!

γραψε το συναδελφο να τον ξερουν οι βορειοι οτι ειναι ΤΙΜΙΟΤΑΤΟΣ !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την πορτα μπορειτε να βγαλετε καποιο συμπερασμα απτις φωτο? Εχει ενα πιστοποιητικο κολλημενο στο πλαι και

γραφει οτι ειναι κλασης 2. Επαναλαμβανω ειναι 15ετιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, leftsak1985 είπε

Για την πορτα μπορειτε να βγαλετε καποιο συμπερασμα απτις φωτο? Εχει ενα πιστοποιητικο κολλημενο στο πλαι και

γραφει οτι ειναι κλασης 2. Επαναλαμβανω ειναι 15ετιας.

normal πορτα dierre ! τιποτα το τρομερο, θα γινει σουπερ για αλλα 7 χρονια με το πακετακι που θα βαλεις :) !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, leftsak1985 είπε

Για τον mt5+ ηθελα να ρωτησω εαν θεωρειτε καλυτερη την εκδοση με 3 κλειδια +2 ζωες ή με 5 κλειδια.

Προσωπικά προτιμώ την έκδοση με τις ζωές μιας και είμαστε πολλοί στο σπίτι, αλλά πάντα σε συνάρτηση με το πόσο παραπάνω κοστίζει η έκδοση αυτή σε σχέση με τον απλό τον 5κλειδο. Για 10-20 παραπάνω θα προτιμούσα αυτόν με τις ζωές.

Αν γενικά δεν χάνεις κλειδιά, είναι οκ ο 5κλειδος θα έλεγα.

Επεξ/σία από swayback
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, leftsak1985 είπε

Καλησπερα και ευχαριστω για την απαντηση. Οι τιμη ειναι με ΦΠΑ και για Θεσσαλονικη. Μπορειτε να μου πειτε αν "φοραω" 30Χ50 κυλινδρο ή αλλη δισταση?

Μπορείς να γράψεις το μαγαζί γιατί οι περισσότεροι στη Θεσσαλονίκη γδέρνουν τον κόσμο και περνάνε κλειδαριές-βαλούτα;

Και αν για κάποιο λόγο δεν θέλεις, στείλε μου ένα πμ

Να ρωτήσω παρεμπιπτόντως, έχει δει κανείς θωρακισμένη πόρτα με ανεμοφράκτη που να λειτουργεί; Όλοι διαφημίζουν ανεμοφράκτες αλλά όλες οι πόρτες που έχω δει έχουν μια χαρά (ή μάλλον, μια τρομαρά) κενό κάτω

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xrhstoskzn είπε

Μπορείς να γράψεις το μαγαζί γιατί οι περισσότεροι στη Θεσσαλονίκη γδέρνουν τον κόσμο και περνάνε κλειδαριές-βαλούτα;

Και αν για κάποιο λόγο δεν θέλεις, στείλε μου ένα πμ

Να ρωτήσω παρεμπιπτόντως, έχει δει κανείς θωρακισμένη πόρτα με ανεμοφράκτη που να λειτουργεί; Όλοι διαφημίζουν ανεμοφράκτες αλλά όλες οι πόρτες που έχω δει έχουν μια χαρά (ή μάλλον, μια τρομαρά) κενό κάτω

Στο διαμερισμα να σου πω μια χαρα ειναι (ειχα ρωτησει και τον τασο (του γιωργου) και αυτος μια χαρα τον ειδε δεν εχει κενο οντως), στην εισοδο παλι κατω ειναι ευαερο ευηλιο προσπαθησα να το ρυθμισω αλλα αδικος κοπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...