Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Hacking [PS4]


modguru
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  • Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, ikaros2 είπε

Θα κάνεις update σε 9.00 firmware και θα "εγκαταστήσεις" GoldHen. Για να το κάνεις, ακολουθείς κατά γράμμα τον ModdedWarfare.

Το θέμα είναι ότι τα save των παιχνιδιών που έχω, είναι με backport για 5.05, μήπως δε τα αναγνωρίζει μετά αν παω σε 9.00; 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/1/2024 στις 11:49 ΠΜ, ikaros2 είπε

Είναι θέμα του Apollo Save Tool (Automatic Save-mounting patches for 5.05, 6.72, 7.x), αλλά δεν το γνωρίζω.

Υπάρχει άλλος τρόπος να αντιγράψω το save του παιχνιδιού σε USB; Εχω βρει το αρχείο που πρέπει να αλλάξω μέσω pc και να ξαναπεράσω στο ps4, ωστε να δουλέψει σωστά το autosave.

Έχω το apollo 6.0 , αλλά υποστηρίζει μόνο Gold hen. 

Επεξ/σία από takisdemi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω ενα fat στην 9.00

Απο τη σελιδα cthugha περναω το exploit,μου ζηταει να βαλω το φλασακι,αλλα οταν το βαζω,πολυ συχνα τρωω failed to trigger.

Εχω κανει απειρες φορες τη διαδικασια,σε πολλες κονσολες,με διαφορα hosts,το πιο σταθερο ειναι το cthugha.

Καμια ιδεα;

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...