Προς το περιεχόμενο

Πως καταπολεμάς την σπαρίλα στην επαρχία


DarkPrince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Αναφορά σε κείμενο

Πως καταπολεμάς την σπαρίλα στην επαρχία

Με αυτοτιμωρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, actorius είπε

Ενα μιλφ δε θα βρεθει;

γιατι ολοι οι αντρες γουσταρουν τα μιλφ; (ερωτησεις υψηλου επιπεδου). btw πιο τερμα θεου πολη δεν εχω ξαναδει, λολ.

Επεξ/σία από evabb
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, evabb είπε

γιατι ολοι οι αντρες γουσταρουν τα μιλφ; (ερωτησεις υψηλου επιπεδου)

Αρέσουν δε σ'αρέσουν επιβάλλεται να πας έστω μια φορά με milf

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, evabb είπε

γιατι ολοι οι αντρες γουσταρουν τα μιλφ; (ερωτησεις υψηλου επιπεδου). btw πιο τερμα θεου πολη δεν εχω ξαναδει, λολ.

Γιατι ως μιλφ ορίζουν την απιστευτα γυμνασμένη 34χρονη που ενδεχομένος να έχει και κανα παιδί.

Δεν έχουν συνειδητοποιήσει οτι μιλφ ειναι η 60 χρονη κυρία :P  Εκει να τους δω :P :P 

Επεξ/σία από pontez2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, evabb είπε

γιατι ολοι οι αντρες γουσταρουν τα μιλφ; (ερωτησεις υψηλου επιπεδου)

Είναι μέχρι να φύγει το αλκοόλ ή το μακιγιαζ

1 λεπτό πριν, pontez2 είπε

Δεν έχουν συνηδιτοποιήσει οτι μιλφ ειναι η 60 χρονη κυρία :P  Εκει να τους δω :P :P 

GILF ονομάζονται αυτές, αγράμματοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επι του θέματος.

Από το να εισαι στη πόλη και να μη λες καλημέρα με κανέναν, ουτε καν με τον διπλανό σου, όντας ολοι αποκλεισμένοι στον μικρόκοσμό τους (και να μην επιθυμουν κιολας να πουν τη καλημέρα), χιλιες φορές τη σπαρίλα. Προσωπικά μακάρι να έβρισκα τροπο να πηγαινα επαρχία.

(κόντεψα να πνιγώ με το "gilf"....  😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επαρχια ειναι οτι χειροτερο υπαρχει. Αν πρεπει να ποτε να ξαναζησω σε επαρχια μαλλον θα κρεμαστω την δευτερη κιολας μερα. Δεν εχει ποτε τιποτα να κανεις. Ειναι σαν φυλακη. Νιωθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, evabb είπε

Η επαρχια ειναι οτι χειροτερο υπαρχει. Αν πρεπει να ποτε να ξαναζησω σε επαρχια μαλλον θα κρεμαστω την δευτερη κιολας μερα. Δεν εχει ποτε τιποτα να κανεις. Ειναι σαν φυλακη. Νιωθω.

Τι να σου πω βρε Ευα. Και στην πόλη κάπως έτσι ειναι. Νιώθεις οτι έχεις επιλογές και τελικά λιώνεις στο κρεββάτι σου, διοτι εργάζεσαι 12ωρο. Και βγαίνεις μια φορά το μηνα "να ξεσκάσεις", καταλλήγοντας σε μια ταβέρνα ή ένα μικρό μπαράκι για "κάτι χαλαρό".

Ειλικρινά δε ξέρω τελικά που ειναι περισσότερο φυλακή :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, actorius είπε

Ενα μιλφ δε θα βρεθει;

εχει μπόλικα αλλα τι να τα κάνεις οταν πλεον δεν λέγονται milf, αλλα παλιες συμμαθήτριες ; :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χόμπι το τρέξιμο και ποδηλατάκι, είμαι λες σαν τον Γιουσέιν Μπολτ που ετοιμάζεται να κατεβει στους ολυμπιακούς, επαγγελματικά τίποτα, family business αυτοαπασχόληση Greek Dream!

Η γιατρειά είναι όντως γυναίκα, αλλα που να βρείς, είναι όλες πιασμένες, και όσες δεν είναι ψάχνουν τον καλο σύζυγο για να τις αποκαταστήσει, Η με την πρώτη ευκαιρια φεύγουν επειδή το μέρος είναι όπου πάνε τα όνειρα για να πεθάνουν..

κοντεύω τα 25, ο πληθυσμός για να συναναστραφείς μειώνεται δραματικά από το αναγραφόμενο, ο αδερφός έφυγε για season το καλοκαίρι..

λες να την κάνω και εγώ για education να αλλάξω επαγγελματικό προσανατολισμό να μπω και σε μεγαλύτερη αγορά εργασίας (εδώ γελάμε) Να κάνω κάτι βρε παιδί μου (κάτι δημιουργικό), να ζήσω την ζωή που δεν ξέρω όχι αυτή που ξέρω.. Η με πήρανε τα χρονια για κάτι τέτοιo.. 

Ξέρω ότι θα ταλαιπωρηθώ, ξέρω ότι θα ζοριστώ, ξέρω ότι οι αποταμιεύσεις για δεύτερο χρόνο δύσκολα θα με βγάλουν, ξέρω ότι θα χρειαστεί να τσοντάρουν και οι γονείς,  αλλα πρέπει να αναπνεύσω πρέπει να ζήσω, γιατί τώρα νιώθω ότι δεν ζω, ότι με δυσκολία αναπνέω, και κάτι σαν να με έχει δεμένο και δεν μ'αφήνει :P

Ένας ΔΥ, 35ρης παραιτήθηκε πριν λίγους μήνες και έφυγε στην ισλανδία..
Ο άλλος ΙΥ 30ρης πιο μικρός έφυγε σερβιτόρος στα καραβια..
23 με 29 δεν υπάρχουν, και αν συναντήσεις κανέναν τυχαία είναι δακτυλοδεικτούμενος.. No life

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, DarkPrince είπε

Φιλιατρά city, είναι τόσο βαρετά που οι κάτοικοι της πόλης φτιάξανε ένα ομοίωμα του πύργου Άιφελ για να νομίζουν ότι βρίσκονται στο παρίσι..πριν λίγες μέρες γύρισα από ένα μικρό ταξίδι που είχα πάει, άνοιξε το μάτι μου και  όταν γύρισα και είδα την πρώτη γνωστη φάτσα μου ήρθε να την χτυπήσω :PΈχω λαλήσει, σε λίγο θα βγω στους δρόμους και θα ουρλιάζω σαν τον τρελό του χωριού..

από τα μέρη σου είναι η γυναίκα μου οπότε το βλέπω κυρίως καλοκαίρι το μέρος (υποχρεωτικά στο γυναικοχώρι αλλίως παντόφλα)  οπότε δεν μπορώ να κρίνω

 

στο δικό μου χωρίο πάντως για να την παλέψουν την πίνουν όλη μέρα μικροί μεγάλοι 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pontez2 είπε

Τι να σου πω βρε Ευα. Και στην πόλη κάπως έτσι ειναι. Νιώθεις οτι έχεις επιλογές και τελικά λιώνεις στο κρεββάτι σου, διοτι εργάζεσαι 12ωρο. Και βγαίνεις μια φορά το μηνα "να ξεσκάσεις", καταλλήγοντας σε μια ταβέρνα ή ένα μικρό μπαράκι για "κάτι χαλαρό".

Ειλικρινά δε ξέρω τελικά που ειναι περισσότερο φυλακή :)

Τι να σου πω, αυτο δεν ισχυει για μενα. Βγαινω καθε σαββατοκυριακο ακομα κι αν δεν ειναι κατι σπεσιαλ. Επισης εδω που ειμαι γινονται διαφορα ενδιαφεροντα πραματα. Εχω την δυνατοτητα πολυ ευκολα να παρω ενα τραινο και να παω οπου θελω γιατι ειναι κομβικο σημειο.

Πχ αυτο τον μηνα εχω κανονισει να κανω μαθηματα πρωτων βοηθειων στον ερυθρο σταυρο (και κοστιζουν ψιχουλα), εχω να παω στην δημοσια παρουσιαση διδακτορικου μιας φιλης μου, ενα φεστιβαλ μουσικης και προσπαθω να ψησω την κολλητη μου να παμε σε ενα κυριλε εποχιακο μπαρ/εστιατοριο. Αυτα χωρις τα στανταρ πραματα του σαββατοκυριακου που ειναι σιγουρα card game σε μερος που μαζευομαστε πολλοι παιχτες και χαλαρο εστιατοριο/πιτσαρια/ταβερνα. Αυτα ουτε να τα φανταστω πριν 14 χρονια στο σκατοχωρι που εμενα. BTW ακομα και η Αθηνα για μενα ειναι σχεδον χωριο στις επιλογες που προσφερει αλλα τελως παντων.

5 λεπτά πριν, DarkPrince είπε

Χόμπι το τρέξιμο και ποδηλατάκι, είμαι λες σαν τον Γιουσέιν Μπολτ που ετοιμάζεται να κατεβει στους ολυμπιακούς, επαγγελματικά τίποτα, family business αυτοαπασχόληση Greek Dream!

Η γιατρειά είναι όντως γυναίκα, αλλα που να βρείς, είναι όλες πιασμένες, και όσες δεν είναι ψάχνουν τον καλο σύζυγο για να τις αποκαταστήσει, Η με την πρώτη ευκαιρια φεύγουν επειδή το μέρος είναι όπου πάνε τα όνειρα για να πεθάνουν..

κοντεύω τα 25, ο πληθυσμός για να συναναστραφείς μειώνεται δραματικά από το αναγραφόμενο, ο αδερφός έφυγε για season το καλοκαίρι..

λες να την κάνω και εγώ για education να αλλάξω επαγγελματικό προσανατολισμό να μπω και σε μεγαλύτερη αγορά εργασίας (εδώ γελάμε) Να κάνω κάτι βρε παιδί μου (κάτι δημιουργικό), να ζήσω την ζωή που δεν ξέρω όχι αυτή που ξέρω.. Η με πήρανε τα χρονια για κάτι τέτοιo.. 

Ξέρω ότι θα ταλαιπωρηθώ, ξέρω ότι θα ζοριστώ, ξέρω ότι οι αποταμιεύσεις για δεύτερο χρόνο δύσκολα θα με βγάλουν, ξέρω ότι θα χρειαστεί να τσοντάρουν και οι γονείς,  αλλα πρέπει να αναπνεύσω πρέπει να ζήσω, γιατί τώρα νιώθω ότι δεν ζω, ότι με δυσκολία αναπνέω, και κάτι σαν να με έχει δεμένο και δεν μ'αφήνει :P

Ένας ΔΥ, 35ρης παραιτήθηκε πριν λίγους μήνες και έφυγε στην ισλανδία..
Ο άλλος ΙΥ 30ρης πιο μικρός έφυγε σερβιτόρος στα καραβια..
23 με 29 δεν υπάρχουν, και αν συναντήσεις κανέναν τυχαία είναι δακτυλοδεικτούμενος.. No life

φυγε κι εσυ για σεζον να μαζεψεις και κανα φραγκο. μην το σκεφτεσαι καν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μικρή πόλη μένω τώρα ενώ παλιότερα έχω ζήσει σαν φοιτητής για 5+ χρόνια σε μεγάλη πρωτεύουσα του εξωτερικού που εννοείται τα είχε όλα από διασκέδαση, βόλτα, φαγητό, κτλ κτλ.. αλλά να είσαι μέσα στο μετρό για 2 ώρες τουλάχιστον πήγαινέλα σε όλα αυτά!!! 

Όμως είναι σχετικό τι θέλεις... θα πω για μένα: μου αρέσει που ενώ είμαι σπίτι με τις πυτζάμες σε 15 λεπτά μπορώ να βρεθώ με τη γυναίκα μου και το παιδί μου ή με τη παρέα μου όπου θέλω για βόλτα - φαγητό - μπάνιο στη θάλασσα χωρίς μποτιλιαρίσματα και πολυκοσμία τύπου Ινδία!!!! αλλά σίγουρα δεν έχω τα θέατρα, τις συναυλίες και το να μη σε ξέρει κανείς της μεγαλούπολης... Επιλέγω το πρώτο που το χρειάζομαι και βοηθάει σίγουρα ότι είμαι σε μια μεγάλη κωμόπολη. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...