Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, Malthador είπε

Εξαρτάται. 

Είχες ποτέ Χ360; 

Οχι, μαζι λεγαμε για Mass Effect, με το S θα μπορεσω λογικα να παιξω ολα τα παλια; Η εχω καταλαβει λαθος;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, orck said:

Οχι, μαζι λεγαμε για Mass Effect, με το S θα μπορεσω λογικα να παιξω ολα τα παλια; Η εχω καταλαβει λαθος;
 

Αν δεν είχες Χ360, τότε αξίζει με τα χίλια το Χ1. Νομίζω παίζει το Mass Effect στο Χ1. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, orck είπε

Τα Xbox S 1tb που εχουν σε προσφορα (μαλλον κανονικη τιμη ειναι αφου δεν πουλαει) στα 221ευρω με ενα η δυο παιχνιδια σε τι μορφη ειναι τα παιχνιδια;  Δισκακι η κωδικος;
Που θα μπορουσα να μαθω τι παιζει με το online και τι συνδρομες εχει η κονσολα; (προσφορες, καλυτερες τιμες για αυτες)
Επισης για καποιον που εχει PS4 υπαρχει λογος αγορας ενος Xbox; Τι παιχνιδια εχει αποκλειστικα που αξιζουν; Μονο Halo;

Δεν με ενδιαφερουν battle royal (bupg) και αυτοκινητα (forza)

μολις χθες αγορασα το πακετο αυτο με το sea of thieves και μπορω να πω οτι εμεινα...απλα υπεροχο το  παιχνιδι ειναι σε κωδικο ψηφιακο με ενα μηνα live gold και xbox game pass!!αξιζει με το παραπανω !! go for it :) οι προσφορες στα παιχνιδια ειναι υπεροχες! και εχεις μεγαλη γκαμα αφου μπορεις να παιξεις και 360 και δισκακι αλλα και απο το store! καλη διασκεδαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Tuisku είπε

μολις χθες αγορασα το πακετο αυτο με το sea of thieves και μπορω να πω οτι εμεινα...απλα υπεροχο το  παιχνιδι ειναι σε κωδικο ψηφιακο με ενα μηνα live gold και xbox game pass!!αξιζει με το παραπανω !! go for it :) οι προσφορες στα παιχνιδια ειναι υπεροχες! και εχεις μεγαλη γκαμα αφου μπορεις να παιξεις και 360 και δισκακι αλλα και απο το store! καλη διασκεδαση

ειδα σε βιντεο τον superetroid οτι θελει οπωσδηποτε αρκετους παιχτες για να χειριζεσαι το πλοιο αλλιω δεν...

Μπορει καποιος να γραψει δυο λογια τι ειναι το gold και τι ειναι το xbox pass, τι κανει το ενα και τι το αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανίδεος περί xbox one και ρωτώ.

Όταν λέμε BC με Xbox και xbox 360 τότε μιλάμε για συγκεκριμένη λίστσ με υποστηριζόμενα παιχνίδια;

Επίσης υπάρχει optimisation λόγω δύναμης επεξεργαστών/μνήμης/σκληρού ή το ακριβώς αντιθετο λόγω προβλημάτων συμβατότητας;

Σκέφτομαι να πάρω ένα για retro gaming και να αποφύγω να πάρω τις original κονσόλες λόγω φθορών και δυσπιστίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility

διαφορα θα δεις με το x λογο δυναμης και πατς που δινει και βελτιωνει πολυ τα παιχνιδια του 360

Επεξ/σία από postfire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ενδιαφερον γιατι το ειχε στο Public 221ευρω με ενα παιχνιδι μεσα (sea of thieves, το μοναδικο που με ενδιεφερε) και τρεχει μια αλλη προσφορα για -20% με εθνικη, αρα καπου στα 180ευρω θα ειχε τελικη. Σημερα ειδα οτι ξαναπηγε στα 314 και φυσικα δεν με ενδιαφερει καθολου για τετοια τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox games pass Ιούλιος 2018

DiRT 4, Zombie Army Trilogy, Human Fall Flat, Bomber Crew, Abzu, Shadow j Remastered, The Elder Scrolls IV: Oblivion, and Fallout 3.

Στα άλλα Nier automata στο Χ τρέχει καλύτερα και από μια gtx 1080 

Εδω το άρθρο της digital foundry

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-nier-automata-xbox-one-x-first-look?page=comments

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ δυνατος μηνας στο Παςς! Οποιος εβαλε με 1 ευρω τον προηγουμενα μηνα θα παιξει παιχνιδαρες και αυτον. Να δουμε τι μας επιφυλλασουν και τα games with gold July, λογικα σημερα θα ανακοινωθουν. 

Το προγουμενο σουκου ελιωσα με το free too play, killing floor 2. Ιδια πορωση (φαινεται) να ειναι με το Κιλλινγ.

Επισης για τους κατοχους παςς, μολις κυκλοφορησε το Next up Hero, χαριτομενο ειναι και παιζεται κο-οπ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2018 στις 9:32 ΜΜ, orck είπε

Ειχα ενδιαφερον γιατι το ειχε στο Public 221ευρω με ενα παιχνιδι μεσα (sea of thieves, το μοναδικο που με ενδιεφερε) και τρεχει μια αλλη προσφορα για -20% με εθνικη, αρα καπου στα 180ευρω θα ειχε τελικη. Σημερα ειδα οτι ξαναπηγε στα 314 και φυσικα δεν με ενδιαφερει καθολου για τετοια τιμη.

Εγω το προλαβα,1tb με το assassin origins, 221€ -50€ yellows που ειχα συμπληρωσει, μου ρθε κουτι (box) στην κυριολεξια! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, citiz είπε

Εγω το προλαβα,1tb με το assassin origins, 221€ -50€ yellows που ειχα συμπληρωσει, μου ρθε κουτι (box) στην κυριολεξια! 😁

Sea of thieves σκεφτομουν, δεν πειραζει ισως καλυτερα ετσι, ποτε θα προλαβαινα να παιξω τα αποκλειστικα του; (γιατι γιαυτο το ηθελα, εχω ps4 και δεν νομιζω οτι θα βρω φτηνοτερα τα ιδια παιχνιδια, μεταχειρισμενα η καινουργια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...